Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(Kiki1 @ 2011 06 06, 13:42)
Kaip tu laikaisi?

Aš tai gerai laikausi, kaip gi kitaip kai svajonės pamažėle pildosi blush2.gif

Dėl laisvų dienų, tai aš neimdavau po IUI, nes kažkaip man vakarais visada darydavo.. Tai vakare pailsi o ryte galima į darbą - gi nieko neskauda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 06 07, 13:49)
Aš tai gerai laikausi, kaip gi kitaip kai svajonės pamažėle pildosi blush2.gif

Dėl laisvų dienų, tai aš neimdavau po IUI, nes kažkaip man vakarais visada darydavo.. Tai vakare pailsi o ryte galima į darbą - gi nieko neskauda mirksiukas.gif


tai saunu!!!! wub.gif wub.gif jau kokie jus dideli thumbup.gif

Matai man dare ryte 12val tai po to i darba nebenorejau grizti, o ir MB buvo pasiemes iseigine....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiki1: 07 birželio 2011 - 14:54
QUOTE(Kiki1 @ 2011 06 07, 15:37)

Lietuvai gali nerodyti 'not available in your ares', bet visagalis youtubas uztat turi vat sita linka
Atsakyti
labas as jau po vizito pas gydytoja tai sestadieni laukia 3 IUI turiu tris kandidatus gal nors vienas uzkibs nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 07, 17:55)
labas as jau po vizito pas gydytoja tai sestadieni laukia 3 IUI turiu tris kandidatus gal nors vienas uzkibs nestuke.gif



Butinai uzkibs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 07, 16:55)
labas as jau po vizito pas gydytoja tai sestadieni laukia 3 IUI turiu tris kandidatus gal nors vienas uzkibs nestuke.gif



Kad tik visi trys neuzkibtu mirksiukas.gif Bet va vienas ar du tai butu super (ir manau labai tiketina...) Laikom kumscius!!

O as va geriu savo Letrizoli (Femara) ir laukiu nesulaukiu echo... Neramu man kazkaip...


Papildyta:
QUOTE(bum @ 2011 06 07, 14:49)
Aš tai gerai laikausi, kaip gi kitaip kai svajonės pamažėle pildosi blush2.gif

Dėl laisvų dienų, tai aš neimdavau po IUI, nes kažkaip man vakarais visada darydavo.. Tai vakare pailsi o ryte galima į darbą - gi nieko neskauda mirksiukas.gif


As tai ne del skausmu imciau (skaiciau, kad neturetu skaudet), bet siaip kad darbe neisproteciau, ir kad galeciau ramiai pabut bent 1-2 dieneles po iui... Nors gal ir neverta laisvas dienas svaistyt, nu dar pagalvosiu... Siaip buvo idomu, kaip kitos merginos dare.

P.S. Jeigu buciau kokia turtinga holivudo zvaigzde tai pasidaryciau iui kur nors Prancuzijoj ir is kart po to varyciau su vyreliu i Saint Tropez dviem savaitem- va cia tai butu poilsis ir "negalvojimas" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 07, 17:55)
labas as jau po vizito pas gydytoja tai sestadieni laukia 3 IUI turiu tris kandidatus gal nors vienas uzkibs nestuke.gif



ne vienas, o du tai tikrai 4u.gif


pamiršau LABAS RYTAS MERGAITĖS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olialia2001: 08 birželio 2011 - 07:05
labas rytas smile.gif kad jusu mergaites pasakymai tiesiai dievui i ausi 4u.gif ir dar norejau paklausti ar po IUI kazin galima pasideginti sauleje nors trumpam?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruziukas1: 08 birželio 2011 - 07:58
sveikos mergaites 4u.gif neprisiduodu, nes savo suniuka slaugau.... primadieni apsirgo, tai vakar operavo... visai ne tie folikulai galvoje....

pirmadieni buvo 8 CD tai mate 2 folius, 10 ir 11 mmm einu sestdieni ziureti dar karta... apie gleivine nieko neminejo, bet supratau kad normali, nes nieko daugiau nebeskyre... taip kad isgeriau tik 5 closto ir laukiu dabar... kazkaip labai buvau susiparinus, kad mazai foliu ir mazi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 07, 17:55)
labas as jau po vizito pas gydytoja tai sestadieni laukia 3 IUI turiu tris kandidatus gal nors vienas uzkibs nestuke.gif
nu gal ir visi uzkibtu? Bety tiesiog tikekimes, kad nors vienas - ir laukiame, laikom kumscius.


QUOTE(Kani @ 2011 06 07, 23:35)
As tai ne del skausmu imciau (skaiciau, kad neturetu skaudet), bet siaip kad darbe neisproteciau, ir kad galeciau ramiai pabut bent 1-2 dieneles po iui... Nors gal ir neverta laisvas dienas svaistyt, nu dar pagalvosiu... Siaip buvo idomu, kaip kitos merginos dare.
man pirma IUI dare apie 5 val vakaro... ar 6 - nepamenu. Zodziu,po pusvalandzio paleido namo, as atsiguliau ir tiesiog gulejau visa likusi vakara, tiesa, is streso tiesiog luzau puse 10 (kas man absoliuciai nebudinga), o ryte ejau i darba ir man net nesove i galva imti laisvadieni. Bus kaip bus, jei lemta si karta - tai lemta, nuo laisvadieniu emimo juk pastojimas nepriklauso. O kas susvyrksyta buvo IUI jau ant tiek giliai, kad mano vertikali pozicija po 12-14 valandu tikrai nebeitakoja pastojimo smile.gif
O San Tropez yra laaaabai grazu.. Laaabai....


QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 08, 08:34)
labas rytas  smile.gif  kad jusu mergaites pasakymai tiesiai dievui i ausi  4u.gif ir dar norejau paklausti ar po IUI kazin galima pasideginti sauleje nors trumpam?

Aisku gali. Net ilgam gali. Juk nesergi, o bandai pastoti. Man S patare gyventi iprastai, tik dviem savaitem eliminuoti sunkumu kilnojima, aktyvu sporta, preso daryma, t.y. visa sporta apart greito ejimo. O apie pliaza man niekas nieko nesake. Tavo vietoje tik i jura nelipciau, kad koju nesusalti.

Labas rytas, Damos smile.gif

Nuo siandien uzdarau verkslenimo sezona ir atidarau baudos suoleli. Afrodite - tave irgi tas liecia. Viskas, paverkem, ir uztenka. Kimbame i darbus, skaitome, domimes, mastome, daliname patirtimi, laukiame IUI ir teigiamu rezultatu!
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 08, 08:34)
labas rytas  smile.gif  kad jusu mergaites pasakymai tiesiai dievui i ausi  4u.gif ir dar norejau paklausti ar po IUI kazin galima pasideginti sauleje nors trumpam?



aš ta pati manau kaip Maidenana , gyvenk įprasta gyvenyma, tik be stresų ir sunkumų kilnojimo, džiaukis vasarėle bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. Gal kuri gali man pasakyti, jei as nueisiu i VK ir paparsysiu sprogtuku man parduos?be gydytojo recepto?ar man reikes i LV vaziuoti ju?

Papildyta:
QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 08, 10:20)
sveikos mergaites 4u.gif neprisiduodu, nes savo suniuka slaugau.... primadieni apsirgo, tai vakar operavo... visai ne tie folikulai galvoje....

pirmadieni buvo 8 CD tai mate 2 folius, 10 ir 11 mmm einu sestdieni ziureti dar karta... apie gleivine nieko neminejo, bet supratau kad normali, nes nieko daugiau nebeskyre... taip kad isgeriau tik 5 closto ir laukiu dabar... kazkaip labai buvau susiparinus, kad mazai foliu ir mazi sad.gif

o nuo kokios ciklo dienos geri clost?as irgi nuo kito ciklo pradeu gerti clost po viena tablete 5 dienas. Nu man dakataras parase gerti nuo 5 ciklo dienos, bet as noreciau nuo 3 c.d. g.gif
Atsakyti