Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(Kani @ 2011 06 06, 14:51)
Rasai, kad iui uk kainuoja 10 tukst? Eik tu sau, jeigu rimtai tokios kainos, tai kaip isvis imanoma darytis iui uz savo pinigelius?

Matau prikankino tave ziauriai- 5 metai, 3 metai tyrimu- ir tik 1 nemokama iui gauni. Biski nesupratus likau- duoda 4, bet tau dave 1? Tai dabar darys ta viena nemokama iui tau per sekanti cikla?

Linkiu, kad kad kuo greiciau pastotum, kad nereiktu su vejo malunais kovot- jau rimtai kiek galima... As tai kartais pagalvoju, ir taip toks sunkus tas musu kelias iki pastojimo, o dar tos kosmines kainos viska apsunkina... Uz visas laikau kumscius!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! group.gif  Jauciu jau visos greit pereisim i nestukiu skyreli...

Beje, manau man irgi darys iui si menesi, nors dar nesu 100% tikra, nes kazko vienas folis 3 c.d. jau buvo pradejes augti, tai galim nespet si menesi su iui. Bet vis vien gersiu vaistus nuo rytojaus ir eisiu derliu ziuret kita savaite...


Kani, del kainos tiksliai dar nezinau. Zinau viena mergina darosi ir sake kad apie tiek kainuoja. Tiesa pasakius as neziurejau kiek kainuoti privaciai. Nezinau kodel jai taip brangiai.
Zinok pradejau ziurineti kiek kianuoja ir kainos labai skirtingos (nuo £1k). Jei kaina tukstantis manau reikia pradet man ieskotis privacios klinikos nes uz tiek tai bandyciau...

Taip, man kol kas dare tik 1 IUI kuri nepavyko. Sekanti cikla darysiu antra. Duoda is viso 4 IUI, bet po 2 nesekmingu vel siuncia pas kita gyd (infertility) kad aptartu ka darys toliau.... Kazkodel mano ligoninej jie labai nenoriai viska duoda ir guma tempia iki begalybes (netgi pirma IUI "issikovojau").

Labai tikiuosi kad tavo IUI si karta pavyks nestuke.gif nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiki1 @ 2011 06 06, 16:31)
Kani, del kainos tiksliai dar nezinau. Zinau viena mergina darosi ir sake kad apie tiek kainuoja. Tiesa pasakius as neziurejau kiek kainuoti privaciai. Nezinau kodel jai taip brangiai.
Zinok pradejau ziurineti kiek kianuoja ir kainos labai skirtingos (nuo £1k). Jei kaina tukstantis manau reikia pradet man ieskotis privacios klinikos nes uz tiek tai bandyciau...

Taip, man kol kas dare tik 1 IUI kuri nepavyko. Sekanti cikla darysiu antra. Duoda is viso 4 IUI, bet po 2 nesekmingu vel siuncia pas kita gyd (infertility) kad aptartu ka darys toliau.... Kazkodel mano ligoninej jie labai nenoriai viska duoda ir guma tempia iki begalybes (netgi pirma IUI "issikovojau").

Labai tikiuosi kad tavo IUI si karta pavyks  nestuke.gif  nestuke.gif  wub.gif


Jeigu 1K, tai tikrai gal labiau apsimoketu pamirst tas visas valstybines istaigas, ir begt privaciai darytis? Bet dar tikekimes kad 2a iui bus pavykusi! Sekmes!!!

Man si cikla butu pirma iui.. Bijau netgi tiketis ar galvot apie tai...

Gal koki laisvadieni po isodinimo proceduros pasiimt... g.gif Nes dirbti tikriausiai nesugebeciau-tik apie viena mintys sukinetusi. Gal su vyru kokias 2 dieneles praleist- i kina, i parka, gal i pliaza nuvaziuot, siaip patinginiaut... Nors va mastau jeigu daugiau iui prireiktu, ir po to jeigu dar ir ivf, tai tiek laisvu dienu neturiu susikaupus... lotuliukas.gif Kaip jus mergaites daret?
Atsakyti
QUOTE(Kani @ 2011 06 06, 15:47)
Jeigu 1K, tai tikrai gal labiau apsimoketu pamirst tas visas valstybines istaigas, ir begt privaciai darytis? Bet dar tikekimes kad 2a iui bus pavykusi! Sekmes!!!

Man si cikla butu pirma iui.. Bijau netgi tiketis ar galvot apie tai...

Gal koki laisvadieni po isodinimo proceduros pasiimt...  g.gif Nes dirbti tikriausiai nesugebeciau-tik apie viena mintys sukinetusi.  Gal su vyru kokias 2 dieneles praleist- i kina, i parka, gal i pliaza nuvaziuot, siaip patinginiaut...  Nors va mastau  jeigu daugiau iui prireiktu, ir po to jeigu dar ir ivf, tai tiek laisvu dienu neturiu susikaupus...  lotuliukas.gif  Kaip jus mergaites daret?


siaip tai gera ideja pasiimti iseigines ir pailseti, atsipalaiduoti, bet pas mane ta pati problema- taupau atostogu dienas kitiem kartams kai reikes i ligonine eiti. As tik pasiemiau IUI diena off
Atsakyti
As tai gal pasiimciau iseigine inseminacijos diena, ir gal dar diena po jos... Cia siaip, kad neisproteciau... Nors taip laisvu dienu gaila... unsure.gif Ypac nezinant, kiek ju isvis prireiks siemet...

Siaip- cia ne i tema- per daug nesitikiu is pirmos iui- zinau, kad staistiskai sansai gana mazi, kad mums pasisektu is pirmo karto. Duok dieve, kad isvis pasisektu... Tik labai bijau, kad po inseminacijos neisikalciau i galva, kad as jau tikrai nestuke, nes po to zveriskai skaudus nusivylimas butu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kani: 06 birželio 2011 - 17:03
QUOTE(Kani @ 2011 06 06, 16:02)
As tai gal pasiimciau iseigine inseminacijos diena, ir gal dar diena po jos... Cia siaip, kad neisproteciau... Nors taip laisvu dienu gaila...  unsure.gif  Ypac nezinant, kiek ju isvis prireiks siemet...

Siaip- cia ne i tema- per daug nesitikiu is pirmos iui- zinau, kad staistiskai sansai gana mazi, kad mums pasisektu is pirmo karto. Duok dieve, kad isvis pasisektu... Tik labai bijau, kad po inseminacijos neisikalciau i galva, kad as jau tikrai nestuke, nes po to zveriskai skaudus nusivylimas butu...


taip, sekmingu IUI yra toks pat procentas kaip ir naturaliam cikle.
Pasistenk negalvoti daug ir aisku neprigalvoti ir isivaizduoti nestuke.gif pozymiu. As tuos pozymius daznai jauciu po O, bet stengiuosi nekreipti demesio nes tai gali buti kad tik is didelio noro buti nestuke.gif ir vaistuku poveikis.
Labai labai linkiu taiu kad pavyktu is pirmo, bet taip pat liniu nenuleisti ranku nesekmes atveju. Pirmas IUI (ir stimuliacija kaip man gyd sake) yra kaip ir tik pabandymui suzinoti kaip organizmas reaguoja. (nors as labai tikejausi kad bus sekmingas nes nei pas mane nei pas MB probnlemu nera). Taciau yra kaip yra....
Atsakyti
blink.gif Sakai sansu pastot su iui tiek pat kiek sveikai porai naturaliam cikle? As tai girdejau, kad biski maziau. Mano gine sake, kad sveika pora turi apie 25%, o va man su iui dave apie 17%...

O del "pozymiu"- as tai pastoviai ieskojau internete ar gali but be pozymiu ankstyvas nestumas, nes kiekviena menesi tikejausi, kad jau tikrai busiu pastojus, bet nieko man neskaudejo ir nieko nejauciau, tai labai dziugino kai merginos rase, kad jom jokiu pojuciu nebuvo... Bet va, man, matyt, pojuciu nebudavo, nes nebudavo nestumo! lotuliukas.gif Marazmai- hihi

Tau irgi nuosirdziausiai linkiu, kad jau antram cikle tai tikrai pastotum... Siaip, jeigu jokiu blogumu nerado, turetum tikrai pastot. Jeigu ne per 2a iui, tai per 3a. Gal su ivf, o gal ir naturaliai.... Bet butinai turesi savo mazyli. Kad tik kuo greiciau! Laikau kumstukus!! Tikrai turi pavykt! smile.gif
Atsakyti
mergaites, didziules stiprybe ir tikejimo, mes visos anksciau ar veliau nestuke.gif busim mirksiukas.gif , juk mes viskam pasirengusios , kad tik pavyktu wub.gif
Atsakyti
labas rytas. ka, vel kimbame i darbus?
Atsakyti
Labas rytas braskes

QUOTE(Kani @ 2011 06 06, 17:32)
blink.gif Sakai sansu pastot su iui tiek pat kiek sveikai porai naturaliam cikle? As tai girdejau, kad biski maziau. Mano gine sake, kad sveika pora turi apie 25%, o va man su iui dave apie 17%...

Tau irgi nuosirdziausiai linkiu, kad jau antram cikle tai tikrai pastotum... Siaip, jeigu jokiu blogumu nerado, turetum tikrai pastot. Jeigu ne per 2a iui, tai per 3a. Gal su ivf, o gal ir naturaliai.... Bet butinai turesi savo mazyli. Kad tik kuo greiciau! Laikau kumstukus!! Tikrai turi pavykt!  smile.gif


aciu saulele, ir tau linkiu to paties wub.gif wub.gif

Dar pamirsau vakar pasakyt- sekmadieni maciau dali laidos apie zmogu. Mane nustebino keli fakai kuriu nezinojau…
Trumpai- kai kiausinelis pasiruoses apvaisinimui, jo sapsauginis sluoksnis suminksteja kad spermiukas gali prasiskverbti i vidu. Taciau mane labai nustebino kitas faktas- kai vienas spermiukas prasiskverbia- kiausinelis apsitraukia apsauginiu sluoksniu (mili sekundziu greiciu) kad kiti spermiukai negaletu prasiskverbti. Jei kiausinelis nespeja “apsisaugoti” ir netycia dar vienas spermiukas prasiskverbia- tada kiausinelis susinaikina… g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiki1 @ 2011 06 07, 11:35)
Labas rytas braskes
aciu saulele, ir tau linkiu to paties  wub.gif  wub.gif

Dar pamirsau vakar pasakyt- sekmadieni maciau dali laidos apie zmogu. Mane nustebino keli fakai kuriu nezinojau…
Trumpai- kai kiausinelis pasiruoses apvaisinimui, jo sapsauginis sluoksnis suminksteja kad spermiukas gali prasiskverbti i vidu. Taciau mane labai nustebino kitas faktas- kai vienas spermiukas prasiskverbia- kiausinelis apsitraukia apsauginiu sluoksniu (mili sekundziu greiciu) kad kiti spermiukai negaletu prasiskverbti. Jei kiausinelis nespeja “apsisaugoti” ir netycia dar vienas spermiukas prasiskverbia- tada kiausinelis susinaikina…  g.gif  g.gif



na tikrai labai idomus faktai ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2011 06 07, 12:01)
na tikrai labai idomus faktai  ax.gif  bigsmile.gif


nezinau kiek jie teisingi bet ir as labai nustebau... Pabandysiu paieskot per pietu pertrauka gal yra internete
Atsakyti
va cia ta laida -9-14 minutes http://www.bbc.co.uk...Best_of_Series/
Atsakyti