Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(diana_j @ 2011 06 06, 09:24)
Sveikutes mergytes 4u.gif
visoms kurioms nepasiseke, dideles stiprybes  4u.gif  4u.gif  4u.gif

musyte , kaip tu ? ax.gif

as tai jau pagaliau zinau savo operacijos data 14d. jau busiu pjaunama  lotuliukas.gif , istikruju labai bijau, bet zinau kad reikia ir niekur nedingisu  smile.gif  blush2.gif

sveikos mergytes wub.gif
Dianute, as gerai, kaip nauja kapeika, nuotaikos geros, tikejimas stiprus, kad jau greit nestuke.gif nestuke.gif blush2.gif o tu mazute nesijaudink, nebaisios tos operacijos, labai gerai, kad ji taip greit, reiskia neuzilgo ir tavo stebukliukas pasibels... mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
labas rytas busimos mamytes 4u.gif

einu siandien ziureti derliaus savo... labai bijau bet kartu ir labai nekantrauju..... nuotaikos ir vel nera.... aplink labai daug nestuke.gif dziaugiuosi labai uz jas, bet uz pacia labai liudna.... baudos suoliuko neimsiu, nes labai kovoju su savimi ir stengiuosi galvoti tik teigiamai....

QUOTE(Samira @ 2011 06 06, 10:33)
Labas rytas,

Kažkaip žiūriu išsilakstė mergaitės, trūksta temai energijos ir pozityvo.

Diana, linkiu sėkminos operacijos. O Afroditei sėkmingos konsultacijos Rygoj. 

Kas dar šį mėnesį daro IUI?

as....
Atsakyti
QUOTE(musyte @ 2011 06 06, 10:39)
sveikos mergytes wub.gif
Dianute, as gerai, kaip nauja kapeika, nuotaikos geros, tikejimas stiprus, kad jau greit nestuke.gif  nestuke.gif  blush2.gif o tu mazute nesijaudink, nebaisios tos operacijos, labai gerai, kad ji taip greit, reiskia neuzilgo ir tavo stebukliukas pasibels... mirksiukas.gif  wub.gif



tai kokia tavo tolimesni planai? ar bandysit naturaliai ar IUI? blush2.gif ax.gif

na man tai dar po operacijos sake tris men poilsio reikalinga bus, man darys normalu pjuvi ir puse narkozes g.gif , bet zinau kad viskas bus greai, ir jau rudeni dziaugssiuosi kad esu nestuke.gif ax.gif


na tai tu pirma uz mane busi ir to labai tau linkiu 4u.gif mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 06, 10:40)
labas rytas busimos mamytes 4u.gif

einu siandien ziureti derliaus savo... labai bijau bet kartu ir labai nekantrauju..... nuotaikos ir vel nera.... aplink labai daug  nestuke.gif dziaugiuosi labai uz jas, bet uz pacia labai liudna.... baudos suoliuko neimsiu, nes labai kovoju su savimi ir stengiuosi galvoti tik teigiamai....
as....


Joooo, aš irgi aplink vien nėštukes matau.
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 06, 10:40)
labas rytas busimos mamytes 4u.gif

einu siandien ziureti derliaus savo... labai bijau bet kartu ir labai nekantrauju..... nuotaikos ir vel nera.... aplink labai daug  nestuke.gif dziaugiuosi labai uz jas, bet uz pacia labai liudna.... baudos suoliuko neimsiu, nes labai kovoju su savimi ir stengiuosi galvoti tik teigiamai....
as....

Na,manau nesodins taves tikrai ant baudos suolelio mirksiukas.gif Naturalu kad pergyveni ar geras derlius i t.t. gal jei nepergyventum atrodytu nenormaliai (bent jau man taip atrodytu blush2.gif )
Ir labai linkiu kad tau pasisektu sis IUI ir tu inestum sviesytes ir tikejimo kad visdelto stebuklai vyksta 4u.gif Laikau uz tave kumstukus ir lauksiu ziniu 4u.gif
Olialia,kaip laikais?kaip nuotaikos?
musyte kaip faina kad tokia nuojauta superine,ziurek naturaliai gausis op ir yra du maziukai wub.gif Linkiu linkiu linkiu thumbup.gif
Jop,del tu operaciju man irgi sake kad sansai padideja pastoti mirksiukas.gif Sekmes visoms darancioms IUI,ir kad greiciau prabegtu tos dvi savaiteles -tiksliau nuvestu jos jus iki nuostabios zinios wub.gif
Atsakyti
musyte, as turbut kazkur praleidau beskaitydama, o ka tau rado po LP? kokia diagnoze?
Atsakyti
labas rytas pupytės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Afrodite69, saulė, dabar gyvenu ramiai, laukiu labai atostogų ir nesuku galvos, net nemastau - pavyko/nepavyko- kaip bus taip bus. Turim dar kitų priemonių, tai ir neužsikraunu savo galvyte, ir taip darbe užkrauna pakankamai.

Pagaliau atsirado man šiam mėnesiui bendrakeleivės , o tai taip liūdnai vienai sąrašiuke.

Visoms mergaitėms geros savaitės, džiaugsimės pagaliau vasara !!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 06, 10:33)
Labas rytas,

Kažkaip žiūriu išsilakstė mergaitės, trūksta temai energijos ir pozityvo.

Diana, linkiu sėkminos operacijos. O Afroditei sėkmingos konsultacijos Rygoj. 

Kas dar šį mėnesį daro IUI?


Sveikos!!!

Labai tikiuosi kad man neteks daryti, bet cia jau kaip D duos.
Jei nuspres kad dar ne laikas, reiskia darysiu ir as... smile.gif
O kadangi birzelio gale planuoju savaite atostogu, o jei bus IUI, butent birzelio gale. Reikes kazkaip derint.
Busiu LT, bet is miesto tai noreciau isvaziuot. Cia jau visi planai prisiderins prie IUI, o ne atvirksciai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 06, 11:39)
Na,manau nesodins taves tikrai ant baudos suolelio mirksiukas.gif Naturalu kad pergyveni ar geras derlius i t.t. gal jei nepergyventum atrodytu nenormaliai (bent jau man taip atrodytu blush2.gif )
Ir labai linkiu kad tau pasisektu sis IUI ir tu inestum sviesytes ir tikejimo kad visdelto stebuklai vyksta 4u.gif Laikau uz tave kumstukus ir lauksiu ziniu 4u.gif

labai labai aciu wub.gif
Atsakyti
Labukas braskes
QUOTE(Irėnė @ 2011 06 03, 18:11)
Kani ir Kiki1 noriu Jusu paklausti smile.gif O pas jus mokamos visos tos nevaisingumo paslaugos (IUI, IVF ir pan.)? Kiek jums ten atsieina visas tas reikalas?


Irene, UK labai ivairiau duoda IUI ir IVF, priklauso nuo ligonines. Pas mane duoda 4 IUI, bet irgi nera lengva (as laukiau 2 metus), dabar 2 planuojama daryt per sekanti cikla. O kas del IVF tai duoda tik 1 ir tai yra labai daug niuansu ir neduoda taip paprastai (nepasiseke IUI dar ne rodiklis jiems verysad.gif )
O kaina tai girdejau kad vien IUI privaciai kainuoja apie 10 000 svaru (ir keikvienas vizitas pas gyd apie £250 svaru). As tokiu pinigeliu netureciau ir privaciai eiti negaleciau. As per daugiau nei 5 nepastojimo metus ir daugiau nei 3 metai tyrimu (kuriu metu nieko blogo nerasta) sugebejau gauti tik 1 IUI

QUOTE(bum @ 2011 06 04, 18:19)
Sveikos,
Nostalgija man šitam skyreliui wub.gif Labai sergu už visas.

Afrodite, tikiu kad jums tik tiek ir tetrūksta - IVF ir pavyks, pamatysi thumbup.gif

Sangria, nenusiminkit taip kad pirmas nepavyko, juk net natūraliai sveikoms poroms pastoti tik 20 proc tikimybė, per kitą ar dar kitą kartelį tikrai pavyks mirksiukas.gif

Visoms IUI'iukėms daug virusiukų  wub.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif


Kaip tu laikaisi?

Imu virusiukus wub.gif wub.gif

Pupuk, sekmes tau 4u.gif 4u.gif Duok zinot kas uzaugo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiki1 @ 2011 06 06, 13:42)
Pupuk, sekmes tau  4u.gif  4u.gif Duok zinot kas uzaugo  thumbup.gif

aciu friends.gif butinai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiki1 @ 2011 06 06, 12:42)
Labukas braskes
Irene, UK labai ivairiau duoda IUI ir IVF, priklauso nuo ligonines. Pas mane duoda 4 IUI, bet irgi nera lengva (as laukiau 2 metus), dabar 2 planuojama daryt per sekanti cikla. O kas del IVF tai duoda tik 1 ir tai yra labai daug niuansu ir neduoda taip paprastai (nepasiseke IUI dar ne rodiklis jiems  verysad.gif )
O kaina tai girdejau kad vien IUI privaciai kainuoja apie 10 000 svaru (ir keikvienas vizitas pas gyd apie £250 svaru). As tokiu pinigeliu netureciau ir privaciai eiti negaleciau. As per daugiau nei 5 nepastojimo metus ir daugiau nei 3 metai tyrimu (kuriu metu nieko blogo nerasta) sugebejau gauti tik 1 IUI


Rasai, kad iui uk kainuoja 10 tukst? Eik tu sau, jeigu rimtai tokios kainos, tai kaip isvis imanoma darytis iui uz savo pinigelius?

Matau prikankino tave ziauriai- 5 metai, 3 metai tyrimu- ir tik 1 nemokama iui gauni. Biski nesupratus likau- duoda 4, bet tau dave 1? Tai dabar darys ta viena nemokama iui tau per sekanti cikla?

Linkiu, kad kad kuo greiciau pastotum, kad nereiktu su vejo malunais kovot- jau rimtai kiek galima... As tai kartais pagalvoju, ir taip toks sunkus tas musu kelias iki pastojimo, o dar tos kosmines kainos viska apsunkina... Uz visas laikau kumscius!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! group.gif Jauciu jau visos greit pereisim i nestukiu skyreli...

Beje, manau man irgi darys iui si menesi, nors dar nesu 100% tikra, nes kazko vienas folis 3 c.d. jau buvo pradejes augti, tai galim nespet si menesi su iui. Bet vis vien gersiu vaistus nuo rytojaus ir eisiu derliu ziuret kita savaite...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kani: 06 birželio 2011 - 15:59