Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

Aha- del laparo ir histero as irgi taip pat galvojau- skaiciau daug kur, kad daznai merginos pastoja po tokiu operaciju... g.gif

Nu ka as zinau, as gydytojai ta ir sakau, gal siuskit mane laparo ir histero (2 kartus sakiau)... O ji man, kad pagal paskutinius tyrimus, jeigu nera indikaciju (tokiu kaip pvz. labai skausmingos mmm, bloga/neaiski GN, ir t.t.), nieks tu operaciju nebesiuncia (arba nebeturetu siust) daryt. Dar sako, kad visu VK tikslas yra, kad paciente kuo greiciau pastotu, ir pagal ja tokios operacijos yra bereikalingas kysimasis i organizma, ir daznai atitolina pastojimo sansus... Dar ji sake, kad jeigu kam ir yra endo, su ivf'u vis tiek pavyktu greiciau ir yra daugiau sansu, negu pvz. po operaciju naturaliai ar dar su iui.... ir nors laparo gali kai kam ir padet (pagal ja apie tas kelias moteris mes isgirstam ir atrodo kad va laparo yra veiksminga priemone), statistiskai neirodyta, kad tai veiksmingiausia ir priimtiniausia strategija norint apnestet. Kiekviena operacija yra rizika, ir dazniausiai pasalintos saaugos, endo zidinukai vis tiek grizta po 3-12 men, o jeigu nera ko salint, saaugos gali pradet formuotis po operacijos...

Bet va jeigu neaiski GN, tada laparo gali ir padet. Jeigu GN aiskiai rodo pratekamuma, ir aiskiai matyt, kad kiausintakiai ne susiaureje ir nevingiuoti, ir gimdoj nesimato jokiu kontrastiniu seseliu, laparo NEREKOMENDUOJAMA...

Nezinau, merginos, as cia tik jums pasakoju, ka ji man sake, As gyvenu JAV, tai gal cia kitoks mastymas. Nezinau, siaip gal ir neprosal butu paziuret kas ten yr viduj, bet kol kas darysiuos, ka sako gine. Zinot, as su ja pasikalbu ir isejus is kabineto visiskai su ja sutinku ir viska esu pasiruosus daryt kaip ji man aiskina, bet praejus keliom dienom, pradedu mastyt ir savo strategijas planuot... Nezinau...

Siaip man ji patinka- labai organizuotai ir be jokiu apviniojimu i vata ji man viska aiskina ir liepia daryt. Man net neleido Closto daugiau negu 3 men gerti- sako neveikia- vsio, einam prie kitu vaistu- Femara. Sako trys iui, po to jeigu nieko ivf. Va koks jos planas-chuliganas. Ziuresim kaip as busiu nusiteikus- gal noresiu daugiau negu trys iui, gal prasysiu laparo... Dekui, kad paraset kaip jum dare. Neaisku kas cia teisus... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kani @ 2011 06 03, 15:07)
Aha- del laparo ir histero as irgi taip pat galvojau- skaiciau daug kur, kad daznai merginos pastoja po tokiu operaciju...  g.gif

Nu ka as zinau, as gydytojai ta ir sakau, gal siuskit mane laparo ir histero (2 kartus sakiau)... O ji man, kad pagal paskutinius tyrimus, jeigu nera indikaciju (tokiu kaip pvz. labai skausmingos mmm, bloga/neaiski GN, ir t.t.), nieks tu operaciju nebesiuncia (arba nebeturetu siust) daryt. Dar sako, kad visu VK tikslas yra, kad paciente kuo greiciau pastotu, ir  pagal ja tokios operacijos yra bereikalingas kysimasis i organizma, ir daznai atitolina pastojimo sansus...  Dar ji sake, kad jeigu kam ir yra endo, su ivf'u vis tiek pavyktu greiciau ir yra daugiau sansu, negu pvz. po operaciju naturaliai ar dar su iui.... ir nors laparo gali kai kam ir padet (pagal ja apie tas kelias moteris mes isgirstam ir atrodo kad va laparo yra veiksminga priemone), statistiskai neirodyta, kad tai veiksmingiausia ir priimtiniausia strategija norint apnestet.  Kiekviena operacija yra rizika, ir dazniausiai pasalintos saaugos, endo zidinukai vis tiek grizta po 3-12 men, o jeigu nera ko salint, saaugos gali pradet formuotis po operacijos... 

Bet va jeigu neaiski GN, tada laparo gali ir padet. Jeigu GN aiskiai rodo pratekamuma, ir aiskiai matyt, kad kiausintakiai ne susiaureje ir nevingiuoti, ir gimdoj nesimato jokiu kontrastiniu seseliu, laparo NEREKOMENDUOJAMA...

Nezinau, merginos, as cia tik jums pasakoju, ka ji man sake, As gyvenu JAV, tai gal cia kitoks mastymas.  Nezinau, siaip gal ir neprosal butu paziuret kas ten yr viduj, bet kol kas darysiuos, ka sako gine. Zinot, as su ja pasikalbu ir isejus is kabineto visiskai su ja sutinku ir viska esu pasiruosus daryt kaip ji man aiskina, bet praejus keliom dienom, pradedu mastyt ir savo strategijas planuot... Nezinau...

Siaip man ji patinka- labai organizuotai ir be jokiu apviniojimu i vata ji man viska aiskina ir liepia daryt.  Man net neleido Closto daugiau negu 3 men gerti- sako neveikia- vsio, einam prie kitu vaistu- Femara. Sako trys iui, po to jeigu nieko ivf. Va koks jos planas-chuliganas. Ziuresim kaip as busiu nusiteikus- gal noresiu daugiau negu trys iui, gal prasysiu laparo... Dekui, kad paraset kaip jum dare. Neaisku kas cia teisus...  blush2.gif


Kani, parasysiu ir as...
As gyvenu UK. Pastojimo "stazas" didelis- problemu del ko nepastoju- nerasta. Prasiau keleta kartu kad darytu Laparoskpopija, bet kaip ir tau nedaro nes sako kad nera reikalo nes kiausintakiai pratekami (dare hysterosalpingograph= su dujom), ciklas reguliarus, pagal BT O vyksta- tai kam ta Lap nes kaip ir tavo gyd sako- jei nera reikalo/butinybes daryti operacija- geriau jos nedaryti (nors as griebiuosi siaudo ir vis prasau jos... ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiki1: 03 birželio 2011 - 17:06
QUOTE(Kani @ 2011 06 03, 17:07)
Aha- del laparo ir histero as irgi taip pat galvojau- skaiciau daug kur, kad daznai merginos pastoja po tokiu operaciju...  g.gif

zinok man ta pati paskutine gine VK pasake, kad nafik jus tas lap darotes visos... tipo negerai, po ju prisisauksit daugiau bedu...
nu toc toc kaip tu pasakoji... 4u.gif
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif

Kani ir Kiki1 noriu Jusu paklausti smile.gif O pas jus mokamos visos tos nevaisingumo paslaugos (IUI, IVF ir pan.)? Kiek jums ten atsieina visas tas reikalas?
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2011 06 03, 19:11)
Laba vakara 4u.gif

Kani ir Kiki1 noriu Jusu paklausti smile.gif O pas jus mokamos visos tos nevaisingumo paslaugos (IUI, IVF ir pan.)? Kiek jums ten atsieina visas tas reikalas?


Oi, net nezinau. Tikiuosi, kad gal draudimas jeigu ne viska tai bent dali apmokes, bet dar nezinau... Siaip, jeigu reikes, esu pasiruosus kiekviena centa taupyt visom reikalingoms proceduroms... ir laukti kiek reikia kol sutaupysim... Gali but nepigus, labai nepigus, tas reikalas...

UK atrodo skirta iki 3iui ir 3ivf nemokamai? Cia tai isvis nerealiai- taip turetu but visam civilizuotam pasauly! JAV taip nedaro...
Atsakyti
Man tai irgi visa laika labai keistai atrode,kad labai daug kam LP daro,pamastydavau,nejaugi visos turi parodymu tai operacijai ir kodel pacios prasosi i tas operacijas, is kur istraukia,kad reikia....
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 06 04, 10:01)
Man tai irgi visa laika labai keistai atrode,kad labai daug kam  LP daro,pamastydavau,nejaugi visos turi parodymu tai operacijai ir kodel pacios prasosi i tas operacijas, is kur istraukia,kad reikia....



Nežinau dėl pačių mergaičių prašymo operacijai, bet man pati gydytoja rekomendavo, nes 3IUI buvo nesėkmingi, tai LP ir hister. nėra GYDOMOJI operacija, o būtent DIAGNOSTINĖ.
Jei yra kokių cistų, kitų dalykų, kurias neparodo GN ir echoskopija, tai kam mesti pinigus IVF, jei vis vien nepastosi , kol nesutvarkysi. Mes turim omeny, kad LP vienas iš efektyvus diagnostikos būdas po jau nesėkmingų 3IUI , o ne šeip ateini paprašai.
Aišku jei mergaitėms UK ir JAV apmoka IVF, tai jie gali bandyti ir taip vieną, o po to kai nesigaus tai galima tada daryti LP ir vėl 2IVF, bet mus tai labai skaudžiai per finansus vožė. LP yra nemokama ir gana paprasta operacija (aišku kaip organizmas reaguoja į narkozę) todėl nematau prasmes atsisakyti (jei siūlo daktaras) dar nuo vieno papildomo tyrimo link svajonės.

Čia yra tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 04, 10:18)
Nežinau dėl pačių mergaičių prašymo operacijai, bet man pati gydytoja rekomendavo, nes 3IUI buvo nesėkmingi, tai LP ir hister. nėra GYDOMOJI operacija, o būtent DIAGNOSTINĖ.
Jei yra kokių cistų, kitų dalykų, kurias neparodo GN ir echoskopija, tai kam mesti pinigus IVF, jei vis vien nepastosi , kol nesutvarkysi. Mes turim omeny, kad LP vienas iš efektyvus diagnostikos būdas po jau nesėkmingų 3IUI , o ne šeip ateini paprašai.
Aišku jei mergaitėms UK ir JAV apmoka IVF, tai jie gali bandyti ir taip vieną, o  po to kai nesigaus tai galima tada daryti LP ir vėl 2IVF, bet mus tai labai skaudžiai per finansus vožė. LP yra nemokama ir gana paprasta operacija (aišku kaip organizmas reaguoja į narkozę) todėl nematau prasmes atsisakyti (jei siūlo daktaras) dar nuo vieno papildomo tyrimo link svajonės.

Čia yra tik mano nuomonė  4u.gif

Nieko nerasiau apie tai,kai gyd.siuncia, o kai pacios prasosi.
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2011 06 03, 13:40)
o man siandien atejo mmmm doh.gif dar tokios skausmingos sakes verysad.gif mes su vyru nusprendem si cikla praleisti ir daryti IUI liepos menesi su stimuliacija smile.gif

Sveikutes 4u.gif
Uzjauciu labai mergyt console.gif console.gif Bet saunuole,kad taip laikais ir nenuleidi ranku mirksiukas.gif Labai tikiuosi kad kita kart pavyks nes darysies su stimuliacija,tai juk uzaugs daugiau foliu o ir sansu bus didesniu-sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 04, 10:30)
Sveikutes 4u.gif 
Uzjauciu labai mergyt console.gif  console.gif Bet saunuole,kad taip laikais ir nenuleidi ranku mirksiukas.gif Labai tikiuosi kad kita kart pavyks nes darysies su stimuliacija,tai juk uzaugs daugiau foliu o ir sansu bus didesniu-sekmes 4u.gif  4u.gif  4u.gif

aciu tau mieloji uz palinkejimus, zinai nors ir zinojau,kad natur.cikle is pirmo karto pastoti sansu labai mazai, bet kai nepasiseke visvien labai skaudu doh.gif , vis pagalvoju apie mergaites kurioms ir po 3 bandymu nepavyko, nu kaipreikia tsigauti ir tiketi,kad kitas kartas bus sekmingas doh.gif tikrai yra be galo sunku.
Afrodite aslabai tikiuosi ir noriu,kad tau neprireiktu ivf ir kad pastotum naturaliai po visu IUI bandymu bigsmile.gif Labai labai tikiu, kad jums pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2011 06 04, 11:21)
aciu tau mieloji uz palinkejimus, zinai nors ir zinojau,kad natur.cikle is pirmo karto pastoti sansu labai mazai, bet kai nepasiseke visvien labai skaudu doh.gif , vis pagalvoju apie mergaites kurioms ir po 3 bandymu nepavyko, nu kaipreikia tsigauti ir tiketi,kad kitas kartas bus sekmingas doh.gif tikrai yra be galo sunku.
Afrodite aslabai tikiuosi ir noriu,kad tau neprireiktu ivf ir kad pastotum naturaliai po visu IUI bandymu bigsmile.gif Labai labai tikiu, kad jums pavyks mirksiukas.gif

Ech..zinau kaip sunku ir kai skaitydavau kad po kiekvieno IUI nepasisekusio nebe taipskaudu labai abejodavau,na kaip taip galima gal tiesiog pripranti ar kazkaip panasiai g.gif
Na,visdelto mes bandysime IVF,vaziuoajme birzelio 16 diena pas Treisa.Ziuresim ka snekes. tarsimes. Dabar sukame galvytes is kur gauti tokius pinigelius g.gif as apmastau ivarius variantus...jau atsisakiau ir gimtadienio dovanos-nepirksime mano taip ilgai isvajoto laptopo.Kazkiek suskaudo ir man sirdele kai paskaitinejau zinok IVF statistika,tai kazkokia tokia igi neinskma pasirode...neuztenka ir ten daznokai vieno IVF-o mes tik vienam sukrapstysime sunkiai pinigelius.Na bus matyt kaip ir kas...dar laukia konusltacija su gydytoju.Bet mano vyrui zinokit prasidejo depresija,tai dabar stengiuosi apsokinet apie ji ir nenervint nes baisu kad kazko nepasidarytu doh.gif
Labai tikiuosi kad tau pavyks tikrai,melsiuos uz jus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 04, 11:41)
Ech..zinau kaip sunku ir kai skaitydavau kad po kiekvieno IUI nepasisekusio nebe taipskaudu labai abejodavau,na kaip taip galima gal tiesiog pripranti ar kazkaip panasiai g.gif
Na,visdelto mes bandysime IVF,vaziuoajme birzelio 16 diena pas Treisa.Ziuresim ka snekes. tarsimes. Dabar sukame galvytes is kur gauti tokius pinigelius g.gif as apmastau ivarius variantus...jau atsisakiau ir gimtadienio dovanos-nepirksime mano taip ilgai isvajoto laptopo.Kazkiek suskaudo ir man sirdele kai paskaitinejau zinok IVF statistika,tai kazkokia tokia igi neinskma pasirode...neuztenka ir ten daznokai vieno IVF-o mes tik vienam sukrapstysime sunkiai pinigelius.Na bus matyt kaip ir kas...dar laukia konusltacija su gydytoju.Bet mano vyrui zinokit prasidejo depresija,tai dabar stengiuosi apsokinet apie ji ir nenervint nes baisu kad kazko nepasidarytu doh.gif
Labai tikiuosi kad tau pavyks tikrai,melsiuos uz jus 4u.gif


Nedaryk spaudimo vyrui schmoll.gif Atrodo sakei, kad jis tam nepritaria, leisk su tuo jam susitaikyti, neskubink taip įvykių, tam jis turi dar ,,subresti".
Ir dar pati gi sakai, kad nevisada pavyksta iš pirmo karto, o dar ir su pinigėliais sunku....o jeigu ne.....tai patikėk kaip jums bus sunku. Aš tokioje situacijoje dabar nedaryčiau nieko, stebėk vyrą, ruošk jį tam po truputį, pati matysi kaip keičiasi jo mastymas, kaupkit pinigėlius. Be to TB geria dar Tamox, tai didelė tikimybė tau natur tapti nestuke.gif Čia tik patarimai, bet juk tu pati geriau žinai kaip elgtis, SĖKMĖS wub.gif (Dabar mums panaši situacija, trūksta pinigėlių IUI, nes vienas MB dirba, nenorime gyventi skaičiuodami, taigi pasikliaujame Tamox ir D, jei tai nepadės, pagerėjus finansinei situacijai, grįšime prie to pačio)
Atsakyti