Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(musyte @ 2011 06 03, 12:50)
o hcg skaiciukai dideli buvo, nes kazkaip praleidau blush2.gif


aš kraujuką nuleidai 12 DPI buvo - 132,4, daugiau nenuleidinėjau, nes gydytoja sakė, tai bus tik pinigėlių mėtymas...
Papildyta:
QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 03, 13:06)
eik tu... bloga taip buna? 4u.gif kaip as laukiu tu negalavimu biggrin.gif


tuoj pupuk tuoj lotuliukas.gif pajausi ir tu, nu matai sako, kitom nieko nebūna, o aš tai lavonas, galvą užtenka pakelti nuo pagalvės ir iškart i wc, nešu delnuos jau blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(agiute @ 2011 06 03, 12:10)
tuoj pupuk tuoj lotuliukas.gif pajausi ir tu, nu matai sako, kitom nieko nebūna, o aš tai lavonas, galvą užtenka pakelti nuo pagalvės ir iškart i wc, nešu delnuos jau blush2.gif

varksiukas 4u.gif bet uztai 2 sirdutes turi wub.gif kaip as laukiu negaliu biggrin.gif
Atsakyti
o man siandien atejo mmmm doh.gif dar tokios skausmingos sakes verysad.gif mes su vyru nusprendem si cikla praleisti ir daryti IUI liepos menesi su stimuliacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agiute @ 2011 06 03, 12:10)
tuoj pupuk tuoj lotuliukas.gif pajausi ir tu, nu matai sako, kitom nieko nebūna, o aš tai lavonas, galvą užtenka pakelti nuo pagalvės ir iškart i wc, nešu delnuos jau blush2.gif


Uoj saulute, kad mums tie negalavimai. Vemčiau ir ir vemčiau, kad tik nėščia būčiau. blush2.gif

Sangria, brangute, kaip gaila 4u.gif. Man irgi šios mmm buvo kraupios, gausios ir skausmingos, plius dar migrena pirmą dieną prasidėjo. Žinau, kad žodžiai menka paguoda. Bet jau turbūt dešmtą kartą sakau, kad vadinasi kita IUI bus sėkminga.

O aš vakar pradėjau stimuliaciją. Jeigu viskas vyks pagal planą, kitą savaitę 2IUI. Aš dar labiau priartėju prie savo dvynukų. Man dvynukai kažkokia magija. Mano artimieji juokiasi: Samira, tu prisikalbėsi. O mama sako: matyt taip ilgai užtrunki pastoti, nes nori iš karto dviejų. Tikiuosi, kad viskas prie to ir eina. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samira: 03 birželio 2011 - 13:15
QUOTE(Samira @ 2011 06 03, 14:07)
Uoj saulute, kad mums tie negalavimai. Vemčiau ir ir vemčiau, kad tik nėščia būčiau.  blush2.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 03, 10:30)
varksiukas 4u.gif bet uztai 2 sirdutes turi wub.gif kaip as laukiu negaliu biggrin.gif


wub.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Sangria023 @ 2011 06 03, 11:40)
o man siandien atejo mmmm doh.gif dar tokios skausmingos sakes verysad.gif mes su vyru nusprendem si cikla praleisti ir daryti IUI liepos menesi su stimuliacija smile.gif


balioneliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif gaila...
QUOTE(Samira @ 2011 06 03, 12:07)
Uoj saulute, kad mums tie negalavimai. Vemčiau ir ir vemčiau, kad tik nėščia būčiau.  blush2.gif


drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2011 06 03, 14:40)
o man siandien atejo mmmm doh.gif dar tokios skausmingos sakes verysad.gif mes su vyru nusprendem si cikla praleisti ir daryti IUI liepos menesi su stimuliacija smile.gif


Sangria, priklauso balioniukas 4u.gif bet aš matau tu neliūdi, šaunuole, taip ir toliau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agiute @ 2011 06 03, 14:48)
Sangria, priklauso balioniukas  4u.gif bet aš matau tu neliūdi, šaunuole, taip ir toliau 4u.gif  4u.gif

aciu mergaites uz balionus ax.gif as jau paliudejau, dabar kaupsiu jegas antram bandymui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2011 06 03, 13:40)
o man siandien atejo mmmm doh.gif dar tokios skausmingos sakes verysad.gif mes su vyru nusprendem si cikla praleisti ir daryti IUI liepos menesi su stimuliacija smile.gif

verysad.gif 4u.gif

QUOTE(Samira @ 2011 06 03, 14:07)
O mama sako: matyt taip ilgai užtrunki pastoti, nes nori iš karto dviejų. Tikiuosi, kad viskas prie to ir eina.  blush2.gif

kaip fainiai, as tai irgi dvynukus gausiu hihihi.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 03, 14:07)
Uoj saulute, kad mums tie negalavimai. Vemčiau ir ir vemčiau, kad tik nėščia būčiau.  blush2.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

o man sios mm, po iui labai neskausmingos, net keista, nes visada labai skauda pilva, taciau sios labai gausios ir tirstos su visokiais ten.. na viskuo, zodziu. o praeitos mm buvo po lp, tai nesveikai skaudejo.. ibumetina valgiau kaip saldainius ir vos vos padejo.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agiute @ 2011 06 03, 12:10)
aš kraujuką nuleidai 12 DPI buvo - 132,4, daugiau nenuleidinėjau, nes gydytoja sakė, tai bus tik pinigėlių mėtymas...
Papildyta:


O idomu, kada anksciausiai galima kraujuka neleist?
Kazkokiu cia buvo kalbu, kad del Ovitrellio labai anksti negalima, nes klaidingai rodys. Kas turi kokios info? Pasidalinkit... g.gif
QUOTE(Samira @ 2011 06 03, 14:07)

Sangria, brangute, kaip gaila  4u.gif. Man irgi šios mmm buvo kraupios, gausios ir skausmingos, plius dar migrena pirmą dieną prasidėjo. Žinau, kad žodžiai menka paguoda. Bet jau turbūt dešmtą kartą sakau, kad vadinasi kita IUI bus sėkminga.



Man irgi po stimuliacijos ciklu labai skausmingai prasideda mmm , savijauta nekokia, jegu - nulis. Naturaliai taip nebuna. Gal cia del tu visu papildomu hormonu.... g.gif

Bet kalba ne apie tai... penktadienio vakaras, visas savaitgalis pries akis, saulute sviecia vacation1.gif , pailsekit, atsipalaidokit!!! Gero savaitgalio!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NUTA @ 2011 06 03, 17:12)
O idomu, kada anksciausiai galima kraujuka neleist?
Kazkokiu cia buvo kalbu, kad del Ovitrellio labai anksti negalima, nes klaidingai rodys. Kas turi kokios info? Pasidalinkit...  g.gif


sako, kad po 10 DPI jau galima ir kad ovitrelio jau nelieka...
Atsakyti