Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

O as nieko neuzuodziau, kai zydejo.
Atsakyti
Sveikos merginos,noriu jūsų paklausti,ką čia mano gražuolė išleido? g.gif Iš to stiebuko buvo ir žiedų prikrovusi.
user posted image
Ir dar vienas klausimukas,visos jos pas mane žiedus krauna ir lyg viskas gerai būtų,bet lapai visų negražūs-šonai lyg gelsta,lyg ruduoja.Ką blogai darau?Ačiū,kas atsakys. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 06 02, 14:27)
O as nieko neuzuodziau, kai zydejo.


na pas mane irgi yra kvapas, bet jau labai silpnas, įkišus nosi vos vos užsiuodžia 4u.gif kad taip skleistų kvapa kaip visos, na pas mane bent taip nėra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 06 02, 13:43)
na pas mane irgi yra kvapas, bet jau labai silpnas, įkišus nosi vos vos užsiuodžia 4u.gif kad taip skleistų kvapa kaip visos, na pas mane bent taip nėra rolleyes.gif

nėra stiprus kvapas , bet taip švelniai ir lengvai kvepia, lyg panašu į pakalnutes g.gif
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2011 06 02, 14:56)
nėra stiprus kvapas , bet  taip švelniai ir lengvai kvepia, lyg panašu į pakalnutes g.gif


na sunku pasakyti į ką panašus g.gif man biški mažoka to kvapo, aplink kitos gėlytės kvepia, tai bandžiau neštis kitur uostinėti, bet nesuprantu to kvapelio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2011 06 02, 13:56)
nėra stiprus kvapas , bet  taip švelniai ir lengvai kvepia, lyg panašu į pakalnutes g.gif

man irgi panasus i pakalnutes smile.gif na as kai ispakavau ji tai gan stiprokai kvepejo ziuresim kaip jam seksis pas mane 4u.gif va mano mazasis gelininkas dveju gelyciu ziedlapius atkando doh.gif

vikka ten manau vaikutis tavo gelytes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruze: 02 birželio 2011 - 13:07
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 06 02, 14:02)
na sunku pasakyti į ką panašus g.gif man biški mažoka to kvapo, aplink kitos gėlytės kvepia, tai bandžiau neštis kitur uostinėti, bet nesuprantu to kvapelio unsure.gif

rytais stipriau kvepia, aišku ir žiedų kiekis lemia...

Tina, jau gal nusiuntei dėdulei užsakymą? oi , visai kantrybė baigėsi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 02 birželio 2011 - 13:21
Isiunciau uzsakyma Botorchui. Rinkausi rinkausi phalaenopsi, kol galiausiai visai paprasta issirinkau - mariae. O kitas egzempliorius truputi egzotiskas, ir ne phalaenopsis. Senai ji ziurinejau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2011 06 02, 15:20)
rytais stipriau kvepia, aišku ir žiedų kiekis lemia...

Tina, jau gal nusiuntei dėdulei užsakymą? oi , visai kantrybė baigėsi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


dabar jau mano link pabaigos žydėjimas, nors žiedelių dar yra 4u.gif na taip ryte jas uostinėju, purkšdama 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 06 02, 14:21)
Isiunciau uzsakyma Botorchui. Rinkausi rinkausi phalaenopsi, kol galiausiai visai paprasta issirinkau - mariae. O kitas egzempliorius truputi egzotiskas, ir ne phalaenopsis. Senai ji ziurinejau  wub.gif

ką išsirinkai? labai įdomu blush2.gif
pagaliau jau greit viskas paaiškės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 06 01, 13:14)
ir išskleidė betvarkė paskutiniuosius žiedelius, štai tokie

o čia tai nereali betvarkė blink.gif thumbup.gif
QUOTE(rodostoma @ 2011 06 01, 21:11)
Prazydes,mano gimdieniui

vaijetau koks wub.gif wub.gif wub.gif
QUOTE(giedruze @ 2011 06 02, 12:33)
Pokahonta* aciu

nėra už ką mirksiukas.gif kad tik augtų 4u.gif

ir aš šiandien midi phalaenopsi parsivežiau, nesinorėjo tuščiomis grįžti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 06 02, 16:34)
o čia tai nereali betvarkė blink.gif  thumbup.gif

vaijetau koks wub.gif  wub.gif  wub.gif

nėra už ką mirksiukas.gif kad tik augtų 4u.gif

ir aš šiandien midi phalaenopsi parsivežiau, nesinorėjo tuščiomis grįžti tongue.gif



dėkui 4u.gif
Atsakyti