Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Rodostoma, oho ohmy.gif clap_1.gif 4u.gif wub.gif

Omano katinelis tai sian per diena iskase cimbidi is vazono ir apkramte visus lapus doh.gif
Atsakyti
Atrodo tik vieną dienelę neapsilankiau čia ir tiek grožių pridėjote, visų labai gražios gėlytės thumbup.gif o rodostomos gimtadieninis žiedelis fantastiškas wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2011 06 01, 21:11)
Prazydes,mano gimdieniui[img]

Nieko sau blink.gif wub.gif per ka ji pirkai?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 06 01, 18:01)
O as negaliu neparodyt savo naujos tilandsijos  wub.gif Sorry, kad cia giriuos, bet juk is ten pat ji smile.gif


Suuper thumbup.gif wub.gif Oi žinok aš irgi vieną nedidukę turiu, vieną kart mirkiau ją bliūde, o paskui neradau, galvoju hm kur ąš ją pastatyt galvojau, kodėl ne vieton g.gif ieškojau kelias valandas.. netyčia radau katės žaidimų tuneliukę, apkramtytą doh.gif Pasirodo mano Fiesta ją bliūde išsižvejojo ir nusinešė lotuliukas.gif Nuo to laiko labai saugau
Papildyta:
QUOTE(rodostoma @ 2011 06 01, 21:11)
Prazydes,mano gimdieniuiuser posted image



oho vat čia tai dovana, nuostabus thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2011 06 02, 07:19)
Suuper thumbup.gif  wub.gif  Oi žinok aš irgi vieną nedidukę turiu, vieną kart mirkiau ją bliūde, o paskui neradau, galvoju hm kur ąš ją pastatyt galvojau, kodėl ne vieton g.gif  ieškojau kelias valandas.. netyčia radau katės žaidimų tuneliukę, apkramtytą doh.gif  Pasirodo mano Fiesta ją bliūde išsižvejojo ir nusinešė lotuliukas.gif  Nuo to laiko labai saugau

lotuliukas.gif ojoj,o mano šuo buvo vieną pačiupęs ,nebeliko vargšės smile.gif žiūriu,gyvūnėliai mėgsta tilandsijas biggrin.gif
Atsakyti
[quote=vedmyte,2011 06 01, 20:44]as siandien dar viena isigyjau  doh.gif  labai sveikas augalas atrodo ir dar tokio neturiu  biggrin.gif


oi labai dailutė wub.gif


Nastanka ačiū 4u.gif


Papildyta:
[quote=rodostoma,2011 06 01, 22:11]
Prazydes,mano
eik tu sau grožis wub.gif


kimalaugno dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 02 birželio 2011 - 08:31
QUOTE(vedmyte @ 2011 06 01, 18:44)

mačiau tokių Hyperį mirksiukas.gif baltų akropolyje buvo mirksiukas.gif

QUOTE(rodostoma @ 2011 06 01, 20:11)

wub.gif thumbup.gif superinis žiedelis gimtadienio proga drinks_cheers.gif 4u.gif

Viliuosi, kad užveš kažką naujo, nes mano Mb jau 3 man pažadėjęs rolleyes.gif lotuliukas.gif vis gundausi pas jurga.jurga, ten tiek grožių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vedmyte @ 2011 06 01, 19:44)
as siandien dar viena isigyjau  doh.gif  labai sveikas augalas atrodo ir dar tokio neturiu  biggrin.gif


Garžuolė wub.gif
Papildyta:
QUOTE(rodostoma @ 2011 06 01, 21:11)
Prazydes,mano gimdieniu


Čia tai grožis karsta.gif wub.gif
Atsakyti
Pokahonta* aciu uz min marka thumbup.gif wub.gif negaliu atsidziaugti, man rodos jis ir kvapa sioki toki turi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2011 06 02, 12:33)
Pokahonta* aciu uz min marka thumbup.gif  wub.gif  negaliu atsidziaugti, man rodos jis ir kvapa sioki toki turi blush2.gif

turi, labai skaniai kvepia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2011 06 02, 12:42)
turi, labai skaniai kvepia smile.gif

o as galvojau kad man jau cia vaidenasi nes ir dendrobiumas man kvepia smile.gif
Atsakyti
Šiandien cimbidium papirkau už 15lt smile.gif na ir denrobium už 15lt, bet jau vešlumas ir vaikučių bigsmile.gif
Atsakyti