Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

visai nebesigirdi parduotuviu atgarsiu smile.gif as vakar buvau pramones maximoje tai tokia tustuma - atrodo tik 3 phal ir tie patys balti bei nuskure... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 06 01, 12:14)

wub.gif thumbup.gif

Galiu aš šaindienos ataskaitą duoti.. Akropolyje tokios skurdokos kelios orchidėjos.. Hyperis nuvylė labiausiai, violetinės arba gelsvos... Pramonės maxima tuštoka.. doh.gif Mole kaip visada dominuoja balta spalva ax.gif
Daugiau nepavyko niekur užsukti ir taip mano nestuke.gif kojos nemažai apnešė doh.gif lotuliukas.gif
Sakau, gal jau vasarą nebesistengs su kambarinėm gėlėm užsiimt? g.gif Žiūriu daugiau lauko gėlyčių užvešta, balkonam ir mansardoms puošti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kimalaugno: 01 birželio 2011 - 18:40
as siandien dar viena isigyjau doh.gif labai sveikas augalas atrodo ir dar tokio neturiu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Dar karteli,didelis aciu mergaites ,uz gausius sveikinimus 4u.gif
Ziedeliu grazumas pas visas wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 06 01, 15:58)
o mini markas vat toks 4u.gif daug buvo foto įdėta forume 4u.gif
http://public.fotki....ko-iedelis.html


A, matyta 4u.gif , dabar žinosiu apie ką kalba eina, nes matyt neužfiksavau, ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2011 06 01, 18:01)
O as negaliu neparodyt savo naujos tilandsijos  wub.gif Sorry, kad cia giriuos, bet juk is ten pat ji smile.gif


Labai įspūdinga thumbup.gif , aš ir turiu vieną tokią paprastą, bet kažkaip nerandu arba nemoku jos įkomponuoti doh.gif

Atsakyti
buvau aleksoto maksimoje tai kelios buvo, manau turetu uzvesti, o buvau uz karmelitos toi bazeje tai dendrobiium melyni buvo jauciu kad dazyti
Atsakyti
Prazydes,mano gimdieniuiuser posted image
Atsakyti
rodostoma oro_buckis.gif ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 06 01, 18:12)
Aha, tokia kaip serksnu padengta. Dabar saugau nuo katino, nes tas iskart suestu rades. Viena miniatiurine grazuole jau jo pilve  doh.gif

lotuliukas.gif As dabar turiu "zveriska" svecia, tai jau ziuriu irgi pasmaguriavo cimbidi, bulbophyllum'a ir labiausiai matyt patiko miltoniopsis kartu su paparciu lotuliukas.gif Ir cia neskaitant mano grazios tamsios pelargonijos hihihi.gif

QUOTE(vedmyte @ 2011 06 01, 19:44)
as siandien dar viena isigyjau  doh.gif  labai sveikas augalas atrodo ir dar tokio neturiu  biggrin.gif

Dendrobis wub.gif - viena is mano silpnybiu..

QUOTE(rodostoma @ 2011 06 01, 21:11)
Prazydes,mano gimdieniui

blink.gif Nu koks grozis! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Rodostoma, be zodziu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif
Atsakyti
Rodostoma, ko gero pati geriausia dovana wub.gif wub.gif wub.gif neįmanoma atsigrožėti wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti