Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Tina* @ 2011 06 22, 15:44)
Na o phal. mariae pas mane su 2 ziestiebiais. Aerangis nuvyle, nes nera labai sveikas.

O sokejukes inscripto irgi turi 2 ziestiebius.
Papildyta:
taip pat patiko augaliukai, kurie pritvirtinti berods ant kamstinio azuolo.
Papildyta:
zuzla, tikrinai e-maila?  smile.gif



ooo geras thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif nesitikėjau. ačiū Tina labai labai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2011 06 22, 18:59)
wub.gif ačiū

Cleisostoma birmanica

user posted image




labai gražu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sokejuke86: 23 birželio 2011 - 12:16
visų gėlytės labai nuostabios wub.gif

zuzla oi koks grožis wub.gif išsižiojau pamačiusi žiedelius bigsmile.gif
Atsakyti
ačiū už pagyras gražuolei 4u.gif
gaila tik, kad kiekvienas žiedelis žydi apie savaitę, o skleidžiasi visi skirtingu metu.. neišeis visos žydinčios kekės nufotogafuoti mellow.gif
Atsakyti
vat mano vakarykštis pirkinuskas, ilgai tokį medžiojau 4u.gif o ir žiedų gausa 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
labai grazus
Atsakyti
QUOTE(Blykstė @ 2011 06 22, 23:29)
Ar reikia tas orchidėjas atskirti ir persodinti kiekvieną į atskirą vazoną? 4u.gif


o kam? aš nejudinčiau jei sveikos ir gražios,lai sau gyvena kartu mirksiukas.gif
man net gražu kai po kelisaugalus vienam vazone,o jei dar žiedstiebius visi išleidžia thumbup.gif

QUOTE(Kkunigunda @ 2011 06 23, 15:49)
vat mano vakarykštis pirkinuskas, ilgai tokį medžiojau


labai gražus thumbup.gif ,ir aš tokį turiu,gavau dovanų nuo vienos geros mergičkos biggrin.gif
čia tos kur gyrėsi praretinus kolekciją -ir jai gerai,ir man ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
ačiū už pagyras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 06 23, 14:49)
vat mano vakarykštis pirkinuskas, ilgai tokį medžiojau 4u.gif o ir žiedų gausa 4u.gif


Gražus laimikis wub.gif , ir ilgai žiedais džiaugsiesi thumbup.gif
O ji gal ir kvepia?
Atsakyti
QUOTE(Avėja @ 2011 06 24, 11:36)
Gražus laimikis wub.gif , ir ilgai žiedais džiaugsiesi thumbup.gif
O ji gal ir kvepia?



ačiū 4u.gif
taip žiedelių dar daug ir neišsiskleidusių yra, tikiuosi ilgai žydės, patiks jei pas mane rolleyes.gif ne nekvepia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 06 24, 11:54)
ačiū 4u.gif
taip žiedelių dar daug ir neišsiskleidusių yra, tikiuosi ilgai žydės, patiks jei pas mane rolleyes.gif ne nekvepia schmoll.gif

maniškė ex kvepėjo berods g.gif
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2011 06 24, 13:37)
maniškė ex kvepėjo berods g.gif



na reikės pažvelgti, kai saulutė pašvies, gal kokį kvapelį išleis, nors abejoju 4u.gif
Atsakyti
As jau ir noreciau pereit i antra lygi. T.y. pasilikt tik rusinius. Nes namie jau katastrofa nuo tu augalu doh.gif dar lauke apeit - zoles 10 aru pjovimo, lauko gelynai, kambariniu laistymas doh.gif

O sakykit, orchidejoms turbut geriausia stiklinis siltnamis? Pradedu uzsimanyt to stebuklu namuko vasarai. Is kokios firmos geriausia butu uzsisakyt, kad kaina ir kokybe butu normalus.
Atsakyti