Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Tina* @ 2011 06 22, 15:53)
O tai sitas augalas ne miniatiura? phal. pas tave tai normalus, suauges.


aš negalvojau, kad ant tiek miniatiūra happy.gif o ano tai iki dviejų metrų lapai užauga laugh.gif kažkaip aš šį kartą į kraštutinumus pasidaviau biggrin.gif

kad mergaitėms nekiltų neaiškumų, apie ką mes čia - laukiu atvykstančių macroclinium manabinum ir paraphalaenopsis labukensis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 22 birželio 2011 - 15:00
Oho kas taves laukia wub.gif
na is dvieju viena butinai privalai isaugint.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 06 22, 16:16)
Oho kas taves laukia  wub.gif
na is dvieju viena butinai privalai isaugint.


su miniatiūra bus sunkiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 06 22, 16:19)
su miniatiūra bus sunkiau unsure.gif

bet yra dėl ko stengtis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 06 22, 16:19)
su miniatiūra bus sunkiau unsure.gif

As turejau omeny is dvieju vnt. miniatiuros biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 06 22, 17:03)
As turejau omeny is dvieju vnt. miniatiuros  biggrin.gif


biggrin.gif
laukiu, tarsiuos biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane prisikaupe lietaus vandens, tai jau pagirdziau tavo maziukus dulksnele.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 06 22, 18:35)
Pas mane prisikaupe lietaus vandens, tai jau pagirdziau tavo maziukus dulksnele.


wub.gif ačiū

Cleisostoma birmanica

user posted image

user posted image
Atsakyti
pasimaivysiu su savo dovanele ax.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
citrinuke ax.gif
o cia dar truputis,tik naminuku ax.gif vel...
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
labai grazus viduriukas,tokis tigrinis ax.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
na,sita kiek fotkinau,tai sioji nuotrauka turbut,realiausiai atitika spalva ax.gif
Atsakyti
Laba diena visoms :>

Aš tik neperseniausiai atkreipiau dėmesį į namuose augančias orchidėjas, na kaip neperseniausiai, kažkur prieš 5-6 mėnesius. Žinoma nuo to laiko gėlyčių ryškiai padaugėjo, ir atroda, na šita paskutinė, kol nepamatai naujos svajonės.. ;D Ką gi "paskutinė" svajonė liko Phal. Mini Mark. Dauguma jūsų mačiau, kad mini markus turite, tai vat labai noriu paklausti, gal vilnietės atsimenate kur pirkote o gal žinote kokiuose taškuose jų būna, o gal kas netyčia šiomis dienomis kur nors matėte? smile.gif Iš anksto labai ačiū už atsakymus... Nieko nepadarysiu, pasigavau ir aš spalvomis ir grožiu užkrečiamą orchidėjų virusą..biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Mildusia :> @ 2011 06 22, 20:25)
noriu paklausti, gal vilnietės atsimenate kur pirkote o gal žinote kokiuose taškuose jų būna, o gal kas netyčia šiomis dienomis kur nors matėte? smile.gif


jų tikrai labai retai būna parduotuvėse smile.gif merginos kelis buvo nučiupusios žiemą.. o šiaip, jie arba užsakomi iš užsienio (kaip tik praėjo keli grupiniai užsakymai) arba sekite naujienas čia smile.gif
Atsakyti
Aišku, ačiū už info smile.gif O tada dar paklausiu dėl užsakymų iš užsienio, dažnai jie organizuojami? Preliminariai bent jau paskaičiavus kada artimiausias būtų? 4u.gif
Atsakyti