Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

[quote=kimalaugno,2011 06 16, 11:24]
sakyciau labai jum pasiseke apsipirkt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2011 06 15, 13:39)
na rodau savo pirkinuka siandienos  ziedukai apie 12 cm

Labai graži, aš irgi tokios nepalikčiau parduotuvėj biggrin.gif

QUOTE(kimalaugno @ 2011 06 16, 10:22)
panos ir aš išdrįsau į savo kolekciją įtraukti dendrobium ir cattleya  blush2.gif
rodausi, pirkau iš vienos forumietės po 4lt assa.gif 

Labai šaunus papildymas thumbup.gif
Atsakyti
Tikrinau siunta, tai lygtais jau LT, bet negaliu garantuot visu 100 proc. Dar nesidziaukit labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 06 16, 14:01)
Tikrinau siunta, tai lygtais jau LT, bet negaliu garantuot visu 100 proc. Dar nesidziaukit labai smile.gif


nu mlin, ką padaryt, kad iki vakaro jie pas tave atsidurti unsure.gif
Atsakyti
Kazkaip nesitiki siandien. Nes gali but pvz. siuntu sandely kitam mieste, siuntas dar turi isrusiuot ir tik tada veza. Pernai pas DPD buvo atsidure smile.gif Tikekimes rytoj.
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 06 16, 10:22)
panos ir aš išdrįsau į savo kolekciją įtraukti dendrobium ir cattleya
rodausi, pirkau iš vienos forumietės po 4lt

va čia tai joooooo blink.gif grožis wub.gif

parsivežiau šiandien elegant Dream Diamonds wub.gif wub.gif wub.gif koks didelis, gražus wub.gif labai ačiū jurgita.jurga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 06 16, 14:40)
Kazkaip nesitiki siandien. Nes gali but pvz. siuntu sandely kitam mieste, siuntas dar turi isrusiuot ir tik tada veza. Pernai pas DPD buvo atsidure  smile.gif Tikekimes rytoj.


nu taip, aš tik garsiai pasvajojau...
kadangi šian nesigauna, nežinau, kada MB kitą kartą naudosis kauno oro uosto paslaugomis, gal už sav, gal už dviejų...
siūlykite kitus variantus, jei šis nežinomybės laukimas netinka
nežinau, kaip ten su tom autobusų siuntom, galima sutarti laiką, kad kuri nuvažiuotų pasiimtų iš stoties, ar kaip ten būna, galiu ir aš, o paskui jau čia išsidalintume
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 06 16, 14:50)
siūlykite kitus variantus, jei šis nežinomybės laukimas netinka
nežinau, kaip ten su tom autobusų siuntom, galima sutarti laiką, kad kuri nuvažiuotų pasiimtų iš stoties, ar kaip ten būna, galiu ir aš, o paskui jau čia išsidalintume

Vilniuj paimt galiu bet kur bet kada, į Kauną- na nebent specialiai važiuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(baline @ 2011 06 16, 16:14)
Vilniuj paimt galiu bet kur bet kada, į Kauną- na nebent specialiai važiuoti g.gif


na specialiai gal nereiks važiuot.. sakau, kaip ten su tom siuntom būna??

Tina, o gal eitų sudėti vilniečių augaliukus į vieną dėžę ir kuriai nors išsiųsti paštu? jei iš užsienio atkeliavo, tai dar 100 km pakentės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 16 birželio 2011 - 15:21
kad ir n kartų matytas, bet vis tiek įmesiu smile.gif

user posted image
Atsakyti
vai koks grazus wub.gif
Atsakyti
[quote=Pokahonta*,2011 06 16, 16:01]
kad ir n kartų matytas, bet vis tiek įmesiu smile.gif

grazuole wub.gif
Atsakyti