Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

mano ir atrode gan sveika tik pazaliavas vazonas biskuti va ir 12 pumpuru verysad.gif verysad.gif buvau dabar apvaziavau maksimas, tai vos ne visi vazonai uzaliave, labai gundziaus dar ant poros , bet bijau tu uzaliavusiu vazonu verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruze: 13 birželio 2011 - 18:51
Sveikutės 4u.gif kadangi iki šiol neturėjau baltos, tai dabar turiu "garbaniotą" ar "apkandžiotą" čia kaip kam hihihi.gif

user posted image

tik įdomu ar naminis žydėjimas bus toks ar nelabai ax.gif

ir dar turiu vilties artimiausiu metu ką nors nusipirkt, nes MB sako kad trylika ant palangės negerai, o man to ir tereikia lotuliukas.gif
Atsakyti
na nuostabių žiedelių pridėjot wub.gif malonu akims tokius grožius matyti wub.gif
Atsakyti
Sveikos orchideju myletojos.
neseniai gavua dovanu gele orcideja, buna ji pas mane nekaip, nes va segu foto kas darosi:
1. gelsta ir krinta lapai
2. zali lapai ismusti juodm demem

user posted image

sakykite, cia liga, svieoss trukumas ar kas?

Atsakyti
Akropolio ir Hyper maximose nemazai phal, kai kurie augalai tikrai verti demesio ir sveiki, na bet as nieko sau neradau - norejosi kazko ko dar neturiu smile.gif
giedruze, pasiseke tau, kad radai Charms, na zinoma gaila, kad bukle ne kokia sad.gif o ar dar kazkas buvo is Elegant kolekcijos? as buvau vakare tai jau nieko is Elegant nemaciau.
Atsakyti
Vakar buvau Pramonės Maxima, tai tik kokie 5 phal. ir tai nieko doro.. nepatiko nei šaknys nei lapai.. schmoll.gif
Atsakyti
zinokit ji viena buvo ir tai ikista i pati viduri, bet iskuiciau as ja, bijojau imti bet kai 15lt galvoju surizikuosiu. Hyperi macau labai idmomia perlenkta, tokia violetinia, bet ir pazaliavus, tai jau kazkaip nesusigundizau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruze: 14 birželio 2011 - 07:58
nieko , vasara, atsilaikys, prisiaugins šaknų
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2011 06 13, 22:11)
Sveikos orchideju myletojos.
neseniai gavua dovanu gele orcideja, buna ji pas mane nekaip, nes va segu foto kas darosi:


Orchidėjų priežiūros tema yra čia
Atsakyti
sveikos smile.gif noriu parodyti savo ,, maksimines,, grazuoles smile.gif))
http://public.fotki....007/orchidejos/
Atsakyti
Gavau is Botorch zinute, kad musu augalai siandien iskeliavo pas mus yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 06 14, 16:57)
Gavau is Botorch zinute, kad musu augalai siandien iskeliavo pas mus  yahoo.gif


bigsmile.gif
Atsakyti