Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(88888888 @ 2011 06 12, 21:05)

normaliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2011 06 12, 21:05)
Sveikutes  4u.gif Na ir prisižiūrėjau  blink.gif Kiek grožių ,kiek naujienų  blink.gif Fantastika  wub.gif Visoms po  4u.gif

Buvo vyro gimtadienis ,tai jis irgi užsiprašė orchidėjos  doh.gif  biggrin.gif Sako - į kolekciją bus  lotuliukas.gif
Pirkau  pioneer.gif
user posted image

as maciau tik gelese irgi gundciaus pirkti man jos labai grazios wub.gif
Atsakyti
Jau visų parodytų žiedų groooožis wub.gif thumbup.gif

Aš jau senai bepirkau kažką naujo, paskutiniu metu tik dovanų vis vežam, bet anytos gautoji man toookia gigantiškai ir graži, pasirodau xxl orchidėja wub.gif
user posted image
o aukštis nuo žemės iki durų rankenos wub.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=kimalaugno,2011 06 13, 10:45]
oi kokia grazi didcke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 06 12, 12:57)
Tilandsija tectorum v. filifoliata ir pilnu pajėgumu žydi eulophia euglossa  smile.gif


Wau wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(daiwyte @ 2011 06 12, 20:27)
mano mylimiausia,nes vyro dovanota biggrin.gif  wub.gif
ir cia nukainuota kazkada buvo wub.gif


Gražuolės baltosios wub.gif
Papildyta:
QUOTE(88888888 @ 2011 06 12, 21:05)
Sveikutes  4u.gif Na ir prisižiūrėjau  blink.gif Kiek grožių ,kiek naujienų  blink.gif Fantastika  wub.gif Visoms po  4u.gif

Buvo vyro gimtadienis ,tai jis irgi užsiprašė orchidėjos  doh.gif  biggrin.gif Sako - į kolekciją bus  lotuliukas.gif
Pirkau  pioneer.gif


Graži dovana wub.gif ir šaunus tavo vyras, kad tokia proga ne tik apie save pagalvoja thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(kimalaugno @ 2011 06 13, 11:45)
Jau visų parodytų žiedų groooožis  wub.gif  thumbup.gif

Aš jau senai bepirkau kažką naujo, paskutiniu metu tik dovanų vis vežam, bet anytos gautoji man toookia gigantiškai ir graži, pasirodau xxl orchidėja  wub.gif


Gražuolė gigantė wub.gif , tik matosi, kad fotikas tikrosios splavos neatkuria blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramaškė @ 2011 06 10, 18:18)
Pagaliau pražydo mano gražiausias phalaenopsis  yahoo.gif



kokia įdomi, super bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(borjomi @ 2011 06 12, 11:40)
zydim


nuostabios, kokia spalvų įvairovė thumbup.gif wub.gif

QUOTE(lark @ 2011 06 12, 12:57)


labai labai dailios thumbup.gif wub.gif tu vis mums kokių įdomybių užrodai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(kimalaugno @ 2011 06 13, 11:45)
Jau visų parodytų žiedų groooožis  wub.gif  thumbup.gif

Aš jau senai bepirkau kažką naujo, paskutiniu metu tik dovanų vis vežam, bet anytos gautoji man toookia gigantiškai ir graži, pasirodau xxl orchidėja  wub.gif



tikrai nuostabi bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
na ir grožių pridėjot, net akys raibsta bigsmile.gif
gražios visų gėlytės thumbup.gif
Atsakyti
Merginos aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif Pirkau tą grožį "Maximoj" ,matyt ką tik užvežę buvo ,nes visos tokios gražios ,tvarkingos .Žiedstiebiai labai aukšti ,net savo svorio neišlaiko ,griūna ,tai turėjau pilną vazoną drenažo pripilt doh.gif
Atsakyti
labai groziur priveze i akropoli visos labaii dideles grazios va kokia as nusipirkau http://www.elegant-o...eu/charmse.html labai daug pumpuru bet va istraukiau tai pamaciau kad nera nei vienos sveikos sakneles cry.gif na , bet tikiuosi gal uzaugins
Atsakyti
QUOTE(Avėja @ 2011 06 13, 12:55)
Gražuolė gigantė wub.gif , tik matosi, kad fotikas tikrosios splavos neatkuria blush2.gif

čia įgūdžių trūkumas, o ne fotikas kaltas tongue.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2011 06 13, 17:44)
labai groziur priveze i akropoli visos labaii dideles grazios va kokia as nusipirkau  http://www.elegant-o...eu/charmse.html labai daug pumpuru bet va istraukiau tai pamaciau kad nera nei vienos sveikos sakneles cry.gif na , bet tikiuosi gal uzaugins

man ir taip buvo su peloric,žydi žydi,bet kai ištraukiau, nė vienos šaknies,dabar reanimuoju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2011 06 13, 17:44)
labai groziur priveze i akropoli visos labaii dideles grazios va kokia as nusipirkau  http://www.elegant-o...eu/charmse.html labai daug pumpuru bet va istraukiau tai pamaciau kad nera nei vienos sveikos sakneles cry.gif na , bet tikiuosi gal uzaugins

As pirkau Akropolio Maxej Vilniuj .Siaip atrodo sveikai pavirsiuje ,bet kas viduj, ,tai paziuresiu tik kai nuzydes ax.gif


Atsakyti