Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

nila_ks, labai šauniai sugalvota thumbup.gif , aš irgi norėjau balkone kažką susilipdyt, bet kad nelabai galiu. Pas mane nuo pat ankstyvo ryto iki po pietų saulutė kepina, tai viskas iškeptų

evers, bigsmile.gif wub.gif noriu tokios žaliukės biggrin.gif fantastiškai atrodo

Laimonduxe, labai "turtinga" žiedais naujokė thumbup.gif
Atsakyti
evers, grazi raibuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif
nila ks, fainuolis stovas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aciu mergaites uz pagyras wub.gif
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 06 05, 14:54)

gražiai atrodo thumbup.gif wub.gif . tik sakyčiau labai sugrūdai. Visgi oras turėtų tarp augalų judėti g.gif

QUOTE(evers @ 2011 06 05, 15:40)

oij kokie malonūs akiai wub.gif

QUOTE(Laimonduxe @ 2011 06 05, 16:09)

superinė naujokė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 06 05, 16:50)
gražiai atrodo thumbup.gif  wub.gif . tik sakyčiau labai sugrūdai. Visgi oras turėtų tarp augalų judėti  g.gif
4u.gif

ten, dar pertvarkysiu, sunesiau visas i kruva, reiks pataisyti,bet ten oro cirkuliacija tikrai nemaza, nes ten vejas pucia pucia pucia biggrin.gif
Atsakyti
[quote=evers,2011 06 05, 14:40]

grazuoles wub.gif
Papildyta:
[quote=Laimonduxe,2011 06 05, 15:09]
wow kokia grazi naujoke bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 06 05, 16:28)
aš irgi norėjau balkone kažką susilipdyt, bet kad nelabai galiu. Pas mane nuo pat ankstyvo ryto iki po pietų saulutė kepina, tai viskas iškeptų


o jus prie lentynų šviesią užuolaidėlę pritaisykit smile.gif yra saulė - uždengiat, nėra - atidengiat smile.gif
Atsakyti
Nepavargstantis phalaenopsis
user posted image
Paphiopedilum Pinoccio
user posted image
Phalaenopsis mannii x bastianii naminis ziedukas
user posted image

Gavau dovana nuo draugu ax.gif
user posted image

Visoms po 4u.gif uz grazus ziedelius..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastanka: 05 birželio 2011 - 18:00
Nastanka,be žodžių wub.gif o jau raibuolė thumbup.gif svaigstu aš nuo jų wub.gif
Atsakyti
4u.gif ačiū merginos...bet kur jau man.. rolleyes.gif . vėl tokių gražuolių pridedate wub.gif , kad ir kvapą užgniaužia... o dar kai skaitau kad ir kvepia..tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o žaliukės mano geros žiedas jau trečias..
Atsakyti
nastanka - nuostabu 4u.gif
Atsakyti
sveikos,merginos 4u.gif seniai jau ir berasiau ax.gif kiek cia graziu ziedu pas jus!norejau su savo naminukais pasigirti,bet kur as cia,su savo nuobodybem ax.gif
Atsakyti