Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Jau turiu naujokų wub.gif ačiū jurgitai 4u.gif foto gal ryt parodysiu, šiandien jau tingiu biggrin.gif

Mergytės kaunietės kas iš jurgitos pirkote gėlytes parašykit man į až
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 06 03, 19:58)
Jau turiu naujokų  wub.gif ačiū jurgitai  4u.gif  foto gal ryt parodysiu, šiandien jau tingiu  biggrin.gif

Mergytės kaunietės kas iš jurgitos pirkote gėlytes parašykit man į až

Ačiū tviga jums už pagalbą, smagu bendrauti su tokiais fainais žmogučiais, mergaitės visos be išimties jūs labai šaunios wub.gif
Atsakyti
Nedidelė čia ta mano pagalba smile.gif Tai jums ačiū už gėlytes 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
E-mailai del Botorch issiusti. Dabar tik nuo jusu visu priklauso kada viskas pajudes i prieki smile.gif
Atsakyti
Jūsų temukė tai kaip tam multike - drakoniukas su saldumynais "viskas man ir dar ir dar (gana turbūt nebūna biggrin.gif )" ir kur telpa viskas g.gif
bet užtat yra kuom kasdien džiaugtis bigsmile.gif
visoms augintojoms 4u.gif
p.s. evers nepyk ant savo salotų, taigi jos "nemirtingos" dar pradžiugins žiedais smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Pasigirsiu šį kartą be žiedų biggrin.gif nusipirkau nukaunuotas cimbidium,dendrobium , oncidium ir 2 raibuoles ,po 6-8 lt. doh.gif doh.gif biggrin.gif Visas persodinau pioneer.gif Lauksiu kol atsidėkos žiedeliais user posted image
Ir dar - žadėjau reportažėlį iš orchidariumo mirksiukas.gif
KVIEČIU PASIVAIKŠČIOTI PO KEUKENHOFĄ
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
sveiikos oho kur cia gavot uz tokia kaina? orchidariuma nueiciau sirdies smugis istiktu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 06 04, 00:46)
E-mailai del Botorch issiusti. Dabar tik nuo jusu visu priklauso kada viskas pajudes i prieki smile.gif

Tina,aš negavau unsure.gif


QUOTE(88888888 @ 2011 06 04, 07:12)
Ir dar - žadėjau reportažėlį iš orchidariumo  mirksiukas.gif

tie bordiniai dendrobiumai lyg ir nematyti pas mus g.gif gražu wub.gif ypač baltų falenopsių kompozicija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eliss: 04 birželio 2011 - 07:39
Sveikos merginos,man reiketu patarimo kaip atskirti vaikus nuo mamos, mano dvi orchidejos apsivaikavo, o kaip teisingai padaryti ir nezinau,viena nuo ziedastiebio isaugino vaika ir nuo saknu du vaikus, o kita nuo kamieno na zodziu kur lapai, tai is jo lenda saknys ir vaikai suskaiciavau gal kokius keturis, kaip padaryti ir nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritaava @ 2011 06 04, 08:35)
Sveikos merginos,man reiketu patarimo kaip atskirti vaikus nuo mamos, mano dvi orchidejos apsivaikavo, o kaip teisingai padaryti ir nezinau,viena nuo ziedastiebio isaugino vaika ir nuo saknu du vaikus, o kita nuo kamieno na zodziu kur lapai,  tai is jo lenda saknys ir vaikai suskaiciavau gal kokius keturis, kaip padaryti ir nezinau g.gif

Klauskit čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Paprastutės naminis žydėjimas, bet malonu ax.gif
user posted image

dar keturios leidžia žiedastiebius, viena jų tuoj sprogs, laukiu biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(rodostoma @ 2011 06 01, 20:11)
Prazydes,mano gimdieniui


čia tai bent!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 04 birželio 2011 - 07:57
QUOTE(giedruze @ 2011 06 04, 08:22)
sveiikos oho kur cia gavot uz tokia kaina? orchidariuma nueiciau sirdies smugis istiktu wub.gif

Senukuose ir dvejuose gėlių skyreliuose kur būna prekybos centruose .
Sunku normaliai nufotkint ką nors Keukenhofe ,nes visur tik fotikai spragsi ir visi pozuoja doh.gif biggrin.gif Tai reikia gaudyti momentus ,kad nieks nesimaišytu doh.gif O grožis nenusakomas ,net žadą atima tokia gausybė wub.gif
Atsakyti