Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(rrine @ 2011 06 02, 14:28)
ką išsirinkai? labai įdomu blush2.gif
pagaliau jau greit viskas paaiškės smile.gif

Aerangis brachycarpa ir Phalaenopsis mariae.

QUOTE(eliss @ 2011 06 02, 19:51)
panaši į gyslotį biggrin.gif

Man ir iskart ta pati asociacija apeme biggrin.gif drinks_cheers.gif galvoju tik nerasysiu, nes dar isizeis blush2.gif siaip grazus augaliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 06 03, 00:11)
Aerangis brachycarpa ir Phalaenopsis mariae.
Man ir iskart ta pati asociacija apeme  biggrin.gif  drinks_cheers.gif galvoju tik nerasysiu, nes dar isizeis  blush2.gif siaip grazus augaliukas  wub.gif

nu keista kokia biggrin.gif ko įsižeist biggrin.gif va ant manęs sakytum, kad panaši į gyslotį tai dar pagalvočiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif o čia laugh.gif yu.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 06 02, 16:34)
šios dienos pirkinukas smile.gif
user posted image

user posted image

tikrovei jis man grazesnis ax.gif lerkyte pas tave kaip visada nerialios kvietkos thumbup.gif
Atsakyti
giedruze 4u.gif na, jau na smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 03 birželio 2011 - 07:39
leirykyte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif super gele, cia orchideja??? blush2.gif
rodostama, super ziedas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2011 06 03, 09:06)
leirykyte  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif super gele, cia orchideja??? blush2.gif
rodostama, super ziedas  wub.gif

na gi taip - gedutis smile.gif gegužraibinių šeimos augalas http://lt.wikipedia....Gegužraibiniai
Atsakyti
Geriuosi visu ziedais wub.gif ir zaviuosi kokias ivairias rusis pavyksta prazydinti. wub.gif

Gal kas nors auginate Bletilla striata ?
http://lh6.ggpht.com...cc/P5291504.jpg

Kazin ar imanoma kur nors ja nusipirkti? g.gif
Atsakyti
Is Botorch kolkas tyla, skaiciuoja dedule ar viska tures smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2011 06 03, 07:03)
nu keista kokia biggrin.gif ko įsižeist  biggrin.gif va ant manęs sakytum, kad panaši į gyslotį tai dar pagalvočiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o čia  laugh.gif  yu.gif

na tu taip nuosirdziai groziesi, o as imsiu ir leptelsiu - gyslotis unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 06 03, 07:03)
nu keista kokia biggrin.gif ko įsižeist  biggrin.gif va ant manęs sakytum, kad panaši į gyslotį tai dar pagalvočiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o čia  laugh.gif  yu.gif

nieko blogo neturėjau omeny,pirma parašiau,po to pagalvojau,gal įsižeisi smile.gif panašią ir aš auginu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 06 03, 18:37)
nieko blogo neturėjau omeny,pirma parašiau,po to pagalvojau,gal įsižeisi smile.gif panašią ir aš auginu smile.gif

nepokstaukit lotuliukas.gif
Atsakyti
Siumetiniai norai is Botorch visi ispildyti biggrin.gif siuntimas nemokamas. Velai vakare issiusiu paskaiciavimus (galvoju kiek sikart bus valiutos konvertavimas mokant paypal, nezinau kiek uzsimest, reik dar pasigilint).

Rodostomas katleja siek tiek pigesne - 9 eur, vietoj 12. Nezinau kodel.

O siaip noreciau susirinkt pinigus per savaitgali ir pirmadieni apmoket saskaita.

Tada gal savaites gale gausim augalus, o jei ne - tai kitos pradzioj tikrai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 06 03, 19:32)
Tada gal savaites gale gausim augalus, o jei ne - tai kitos pradzioj tikrai  biggrin.gif


jėėė thumbup.gif
Atsakyti