Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Tinka @ 2011 06 28, 11:41)
grizus paziuresiu, ka mums sumontavo. dirba tyliai tyliai, ciut girdisi. darbu vykdytojas sake sau namie tokius pasikeis.


Ot lauksiu, ačiū bigsmile.gif Žiūrėjom senukuose, tai pagal parametrus ispaniški tylesni už lenkiškus, ir dailesni, bet ir galingumas mažesnis.
Papildyta:
QUOTE(Daredi @ 2011 06 28, 11:01)
Sveiki
Padėkite prašau susidelioti vonios kambarį 4u.gif . Akis pražiūrėjau visas temas beskaitydama. Įkeliu buto planą. Vonia ten, kur 2,88kv.m Gal kam kils išganingų minčių kaip į šitą kišenėlę viską susitalpinti. Man jau nebesvarbu vonia ar dušo kabina. Su bet kuo sutiksiu, kad tik skalbyklę galėčiau į vonią.
ačiū iš karto
user posted image


Pas mus labai panašaus dydžio vonia ir viskas telpa. Bet įėjimas iš prieškambario (jūsų plane būtų iš šiaurės). O pas jus įėjimas toj ilgesnėj sienoj, iš rytų? Skalbyklė po kriaukle netelpa? O pakraunama iš viršaus kampe irgi netelpa? Jei ne, turbūt variantas - dušo kabina prie kriauklės, o priešais skalbyklė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 28 birželio 2011 - 12:40
QUOTE(Amarcord @ 2011 06 28, 12:40)
Ot lauksiu, ačiū bigsmile.gif Žiūrėjom senukuose, tai pagal parametrus ispaniški tylesni už lenkiškus, ir dailesni, bet ir galingumas mažesnis.

nu ir neradau pavadinimo. o dezutes ismestos seniausiai. per viduriuka kazkuom i Motorolos zenkliuka panasi varnele uzpiesta. zinau tik, kad galingumas ar kas ten 40. tundra as sitoj srity visiska, nesigilinu, bo vistiek nedasils.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2011 06 28, 20:32)
nu ir neradau pavadinimo. o dezutes ismestos seniausiai. per viduriuka kazkuom i Motorolos zenkliuka panasi varnele uzpiesta. zinau tik, kad galingumas  ar kas ten 40. tundra as sitoj srity visiska, nesigilinu, bo vistiek nedasils.


Jauciu gal triukšmo lygis 40 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dusaras @ 2011 06 27, 19:32)
štai pvz variantas:
praustuvas ant skalbimo mašinos
ir dar vienas (parsisiuntus 136 puslapis)
praustuvas ant skalbimo mašinos 2

QUOTE(ellinga @ 2011 06 27, 23:10)

Dėkui 4u.gif

Bet skalbyklė turbūt irgi ne bet kokia tinka - turi būti kiek pažeminta? g.gif (Pamąsčiau apie saviškę - jos viršus net truputį aukščiau už dabartinės kriauklės viršų, tai apie tokį variantą matyt nėra ko ir galvoti, nebent ir dar visai gerą skalbyklę tuo pačiu keisti). Gal kas žinote tikslesnius standartus? Nors ką čia tie standartai - plika akimi matosi, kad patogu nebūtų...
Atsakyti
QUOTE(kysa000 @ 2011 06 28, 11:00)
naudoju dospel 5 metus. kol kas veikia. siaip nera tylus, bet man netrukdo. dbr remontuojames nauja buta, jame sudejom ispaniskus. maniau kad veiks tyliau. bet veikia ne trupucio ne tyliau smile.gif o kaina brangesne. nesigilinau labai smarkiai as i ju duomenis, meistriukas pazistamas viska dare, rekomendavo tai ir paemiau si karta ispaniskus, atseit tylesnius smile.gif


Turime du ventiliatorius, abu Dospel, abiejų triukšmo lygis 40 dB. Vienas Tornado, burzgia kaip traktorius, kitas Styll, vos vos ošia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flax @ 2011 06 29, 00:19)
Turime du ventiliatorius, abu Dospel, abiejų triukšmo lygis 40 dB. Vienas Tornado, burzgia kaip traktorius, kitas Styll, vos vos ošia  smile.gif

musu tas antrasisi atrodo. tikrai vos vos osia. as anksciau pagal neisjungta ventiliatoriu zinodavau, kada vaikai sviesu tulike neisjunge, o dabar jau basta, reik eit tikrint. nesigirdi visiskai.
Atsakyti
Man patikęs mažos vonios variantas:
user posted image
user posted image
user posted image
Kriauklė galėtų būti ir daug mažesnė, pas mane tualetas atskirai, todėl klozetas būtų nereikalingas...Bet pats visų baldų ir santechnikos išdėstymas man priimtinas. Tiesa dar įsigyčiau vonios sieneles - ale dušas būtų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 29 birželio 2011 - 09:28
QUOTE(AstaRaud @ 2011 06 29, 10:27)
Man patikęs mažos vonios variantas:
user posted image
user posted image
user posted image
Kriauklė galėtų būti ir daug mažesnė, pas mane tualetas atskirai, todėl klozetas būtų nereikalingas...Bet pats visų baldų ir santechnikos išdėstymas man priimtinas. Tiesa dar įsigyčiau vonios sieneles - ale dušas būtų...

nerodo nuotrauku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2011 06 29, 12:23)
nerodo nuotrauku  unsure.gif

Man rodo, ar čia tik man rodo, nes nuotraukos tai iš interneto įkeltos, o ne iš mano PC
Patikrinau - per Internet Explorer naršyklę nerodo, bet per Mozilla Firefox kuo puikiausiai...
Įdedu internetinę nuorodą (jei skaitote rusiškai):

Buto dizainas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 29 birželio 2011 - 11:58
QUOTE(Amarcord @ 2011 06 28, 13:40)
Ot lauksiu, ačiū bigsmile.gif Žiūrėjom senukuose, tai pagal parametrus ispaniški tylesni už lenkiškus, ir dailesni, bet ir galingumas mažesnis.
Papildyta:
Pas mus labai panašaus dydžio vonia ir viskas telpa. Bet įėjimas iš prieškambario (jūsų plane būtų iš šiaurės). O pas jus įėjimas toj ilgesnėj sienoj, iš rytų? Skalbyklė po kriaukle netelpa? O pakraunama iš viršaus kampe irgi netelpa? Jei ne, turbūt variantas - dušo kabina prie kriauklės, o priešais skalbyklė.


Taip, pas mus durys iš rytų pusės. Bėda dar tame, kad kampe prie klozeto yr daug visokių vamzdžių, kuriuos reikės paslėpti po gipskartoniu ir apklijuoti plytelėm. Todėl klozetas pasislinks link dušo kabinos. Ir tarp jų nei kriauklė, nei skalbyklė nebetelpa. Todėl kriauklę galima dėti į kampą prie virtuvės (prie sienos kur durys). O skalbyklei vietos nelieka. Dabar iš sm sužinojau apie kriaukles, dedamas ant skalbyklių, bet kaina tai doh.gif .O skalbyklių tokių net neradau (tik teorinius aprašymus, kad tokios egzistuoja). Reikėtų užsakinėti. Tik vėl gi įdomu kaina kokia būtų.

QUOTE(AstaRaud @ 2011 06 29, 10:27)
Man patikęs mažos vonios variantas:


Mano akimis, tai jau visai ne maža vonia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2011 06 30, 08:53)
Taip, pas mus durys iš rytų pusės. Bėda dar tame, kad kampe prie klozeto yr daug visokių vamzdžių, kuriuos reikės paslėpti po gipskartoniu ir apklijuoti plytelėm. Todėl klozetas pasislinks link dušo kabinos. Ir tarp jų nei kriauklė, nei skalbyklė nebetelpa. Todėl kriauklę galima dėti į kampą prie virtuvės (prie sienos kur durys). O skalbyklei vietos nelieka. Dabar iš sm sužinojau apie kriaukles, dedamas ant skalbyklių, bet kaina tai  doh.gif .O skalbyklių tokių net neradau (tik teorinius aprašymus, kad tokios egzistuoja). Reikėtų užsakinėti. Tik vėl gi įdomu kaina kokia būtų.
Mano akimis, tai jau visai ne maža vonia biggrin.gif


Daredi, štai Jums variantas. Reikalingas tik vienas darbas - padaužyti sienas ir padaryt duris per vidurį.
Prietaisai:
Dušo kabina 80x80 (galima ir 90x90, tačiau tada skalbimo mašina siauresnė);
Skalbimo mašina 60x45 (60x60 gali būti per didelė);
Praustuvas su spintele ~50x42;
Pastatomas unitazas (galima daryt ir potinkinį pakabinamą, pratęst sienelę nuo vamzdžių kampo).

Štai brėžinukas: (jei nesimato įkėliau ir į puslapį nuoroda->)
user posted image
Atsakyti
Dar vienas variantas.
Sukeist praustuvą su unitazu.
Užsisakyti pagal užsakymą stalviršį su spintelėm. Praustuvas įleidžiamas į stalviršį.
user posted image
Atsakyti