Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Mylimukas @ 2011 06 22, 10:04)
Geras thumbup.gif O kaip dėl valymo? Labai sunku su tuo veidrodžiu?

Per metus jokių rūpesčių nebuvo schmoll.gif Valau kartą per mėnesį. Dažniausiai po prausimosi, kai būna aprasojęs biggrin.gif Kelios minutės ir blizga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 06 20, 23:46)
nu nezinau- mes susidejom ir labai patenkinti.. nera jokios baimes,kad mazasis nusiplikys nuejes i dusa- nustatyta 38.. ir kiekviena karta einant i dusa nereikia "reguliuotis" vandens  thumbup.gif .. pas mus spaudimas nedidelis o dar ir sokineja- tai be termostato tikriausiai butu is vis nekas...
o ir kainuoja jie ne taip jau smarkiai daugiau nei paprasti  thumbup.gif

Cia kazkas rase kad nustacius 38 is krano verdantis vanduo eina, kad jie blogi ir nesakiau, jie yra nepatikimi, ta isvada is daugumos mano klientu kurie naudojasi tokiais kranais. Mano nuoziura tikslesne isvada gali daryt zmogus daug metu su tuo susidures, aptarnaujantis ne viena toki krana, puiku kad jusu kranas tarnauja be priekaistu, bet is vieno kito sekmingo atvejo butu nesazininga rekomenduoti juos zmonem. Kai santechnikas tokiu prietaisu niekam nerekomenduoju, bet juk kiekvienas turi teise rinktis :mirksiukas
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 06 22, 11:45)
Cia  kazkas rase kad nustacius 38  is krano verdantis vanduo eina, kad jie blogi ir nesakiau, jie yra nepatikimi, ta isvada is daugumos mano klientu kurie naudojasi tokiais kranais. Mano nuoziura tikslesne isvada gali daryt zmogus daug metu su tuo susidures, aptarnaujantis ne viena toki krana, puiku kad jusu kranas tarnauja be priekaistu, bet is vieno kito sekmingo atvejo butu nesazininga  rekomenduoti juos zmonem. Kai santechnikas tokiu prietaisu niekam nerekomenduoju, bet juk kiekvienas turi teise rinktis :mirksiukas

Taip pat nesąžininga iš vieno nesėkmingo atvejo juos peikti ir neigiamai apie juos atsiliepti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylimukas @ 2011 06 22, 09:11)
Kam WC ta spintelė?
...
Vonios patalpa maža.

Čia pat ir atsakymas. smile.gif Kaip suprantu, vietos pasidėti visokiems plovikliams, šampūnams ir pan. butelaičiams (kuriuos, jei vaikai maži, patartina laikyti kuo aukščiau) - viso labo spintelėje po kriaukle? Tiesa dalis tokio turto matyt iškeliaus į tamsųjį kambariuką kartu su skalbykle, bet jei tokios galimybės nėra...
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 06 22, 11:45)
Cia  kazkas rase kad nustacius 38  is krano verdantis vanduo eina, kad jie blogi ir nesakiau, jie yra nepatikimi, ta isvada is daugumos mano klientu kurie naudojasi tokiais kranais. Mano nuoziura tikslesne isvada gali daryt zmogus daug metu su tuo susidures, aptarnaujantis ne viena toki krana, puiku kad jusu kranas tarnauja be priekaistu, bet is vieno kito sekmingo atvejo butu nesazininga  rekomenduoti juos zmonem. Kai santechnikas tokiu prietaisu niekam nerekomenduoju, bet juk kiekvienas turi teise rinktis :mirksiukas

tai as ir sakiau del to vandens verdancio is krano 4u.gif kreipiausi i pardavejus-atvaziavo atsovai- sureguliavo juos ir dabar thumbup.gif thumbup.gif ir dar 5 metus jei reiks vaziuos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 22 birželio 2011 - 11:16
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 06 22, 12:14)
Tiesa dalis tokio turto matyt iškeliaus į tamsųjį kambariuką kartu su skalbykle, bet jei tokios galimybės nėra...

Skalbimo masina kelias matyt i virtuve (kuri taip pat yra labai maza) nes tamsus yra paciam buto gale, tarp 2 kambariu. Ten nera jokios galimybes pajungti skalbimo masina. Ir vonioje butinai bus statoma vonia, ne duso kabina
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 06 22, 11:14)
Čia pat ir atsakymas. smile.gif Kaip suprantu, vietos pasidėti visokiems plovikliams, šampūnams ir pan. butelaičiams (kuriuos, jei vaikai maži, patartina laikyti kuo aukščiau) - viso labo spintelėje po kriaukle? Tiesa dalis tokio turto matyt iškeliaus į tamsųjį kambariuką kartu su skalbykle, bet jei tokios galimybės nėra...

Čia turbūt reikia labai įvertinti savo situaciją, kiek reikia ko padėt. Aš, kadangi naudoju tik vieną ploviklį, valau pagrinde mikrofibrinėm, specialiom šluostėm, tai kaip ir nėra ką dėt. Kartu su skalbimo mašina iškeliavo skalbimo kamuolys, kuris stovi sau ant skalbimo mašinos ir siaura skalbimo miltelių dėžutė... Tai mano atveju dabar atsirado tiek vietos po stalviršiu, kad aš net nežinau ką reiks ir dėt lotuliukas.gif Ta spintelė po kriaukle tai man gavosi 1.5cm ilgio ir 50cm gylio.


Papildyta:
QUOTE(ellinga @ 2011 06 22, 11:23)
Skalbimo masina kelias matyt i virtuve (kuri taip pat yra labai maza) nes tamsus yra paciam buto gale, tarp 2 kambariu. Ten nera jokios galimybes pajungti skalbimo masina. Ir vonioje butinai bus statoma vonia, ne duso kabina

Kad žinokit dušo kabina toj mūsų vonioj nelabai ir sutaupė tos vietos. Atvirkščiai su vonia būtų paprasčiau. Nes dabar kavinai reikia 90x90, o voniai tereikia 70cm. Prieš remonta į mūsų mažą vonią tilpo labai daug sakyčiau (kaip jau sakiau vonia iš šonų po 1.5sm, priekinė siena 1.7cm). Gal jums toks išplanavimas tiktų: prie 170cm sienos vonia. Kairėj pusėk kriauklė, po kriaukle - skalbinių dėžė. Dešinėj pusėj siaura skalbimo mašina, virš jos gyvatukas, virš gyvatuko į viršų atidaroma spintelė.

Tai va mus ir įkalbino iškelt skalbimo mašiną, nes sakė, kad labai retai kam yra tokia galimybė. Ir santechnikas, ir plytelių meistras mus tikino, kad reikia daryti tik taip mūsų atveju, tai ir pasirašėm. Kažkaip labai geri meistrai pasitaikė, tai ir norisi jais pasitikėt.
Papildyta:
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 06 22, 10:45)
Cia  kazkas rase kad nustacius 38  is krano verdantis vanduo eina, kad jie blogi ir nesakiau, jie yra nepatikimi, ta isvada is daugumos mano klientu kurie naudojasi tokiais kranais. Mano nuoziura tikslesne isvada gali daryt zmogus daug metu su tuo susidures, aptarnaujantis ne viena toki krana, puiku kad jusu kranas tarnauja be priekaistu, bet is vieno kito sekmingo atvejo butu nesazininga  rekomenduoti juos zmonem. Kai santechnikas tokiu prietaisu niekam nerekomenduoju, bet juk kiekvienas turi teise rinktis :mirksiukas

Aš irgi dirbau šioje srityje ir per remontą labai daug konsultavausi su savo kolegom, rimtais santechnikos žinovais. Jie rekomendavo termostatinius maišytuvus ir nusiskundimų neminėjo. Aš tai aplamai iš vieno konsultanto tik išgirdau , kad gali išvis nebėgt vanduo.....tada va iš jūsų. Bet šiaip pažįstu daug žmonių, kurie naudojasi ir visi kažkaip patenkinti. Labai dažnai tiesiog nemoka žmonės naudotis ir bijo pasikviest atstovus, kad jiems nureguliuotų ir paaiškintų. manau čia ir yra didžiausia bėda. Mes visgi nuspirkom paprastus, supasavom tsakant tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylimukas @ 2011 06 22, 12:57)
Kad žinokit dušo kabina toj mūsų vonioj nelabai ir sutaupė tos vietos. Atvirkščiai su vonia būtų paprasčiau. Nes dabar kavinai reikia 90x90, o voniai tereikia 70cm. Prieš remonta į mūsų mažą vonią tilpo labai daug sakyčiau (kaip jau sakiau vonia iš šonų po 1.5sm, priekinė siena 1.7cm). Gal jums toks išplanavimas tiktų: prie 170cm sienos vonia. Kairėj pusėk kriauklė, po kriaukle - skalbinių dėžė. Dešinėj pusėj siaura skalbimo mašina, virš jos gyvatukas, virš gyvatuko į viršų atidaroma spintelė.


arba gyvatuka kelt i vonios galą toj pačioj dešinėj sienoj. tada virš sklabimo mašinos galima nors iki lubų spintelę pasidėjimui pasidaryt.

ir nebijokit veidrodžių. su tom mikrofibros šluostėm ten tik viens du ir švaru. nuvalei ir ramu. mes dabar vonioj veidrodį ne tik virš kriauklės, bet dar ir prieš duris pasidarėm (šitą dyyyydelį, pirmas toks namuos aplamai), nu tai toks jausmas, kad ta vonia padvigubėjo pas mus tikrai.
Atsakyti
Pas mane matyt viskas sudetingiau unsure.gif "ilgoji siena" 150 cm, "trumpoji" 130 cm
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2011 06 22, 13:11)
Taip pat nesąžininga iš vieno nesėkmingo atvejo juos peikti ir neigiamai apie juos atsiliepti  mirksiukas.gif

Is kur jus tokia nesamone istrauket kad as is vieno atvejo sprendziu.... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Mylimukas @ 2011 06 22, 14:57)
Aš irgi dirbau šioje srityje ir per remontą labai daug konsultavausi su savo kolegom, rimtais santechnikos žinovais. Jie rekomendavo termostatinius maišytuvus ir nusiskundimų neminėjo. Aš  tai aplamai iš vieno konsultanto tik išgirdau , kad gali išvis nebėgt vanduo.....tada va iš jūsų. Bet šiaip pažįstu daug žmonių, kurie naudojasi ir visi kažkaip patenkinti. Labai dažnai tiesiog nemoka žmonės naudotis ir bijo pasikviest atstovus, kad jiems nureguliuotų ir paaiškintų. manau čia ir yra  didžiausia bėda. Mes visgi nuspirkom paprastus, supasavom tsakant tongue.gif

Gal ir naudotis nemoka, bet faktas islieka - dauguma klientu keicia po metu pusantru juos i paprastus aiskindami kad nusibodo po garantinius tampytis. Kai manes klausia patarimo, rekomenduoju labiau patikimus prietaisus. ,,Rimti santechnikos zinovai'' - cia tai jau pavaret lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2011 06 22, 22:46)
Pas mane matyt viskas sudetingiau  unsure.gif "ilgoji siena" 150 cm, "trumpoji" 130 cm

bet tai vistiek tuo paciu principu sutalpint viska imanoma. pavartykit siu metu Ravak kataloga, ten tikrai idomiu sprendimu mazoms vonioms pasiulyta. su breziniais ir ismatavimais.
Jikos Olympus kraiukles dar mazutes yr, Murestoj sau i tulika emem siaurute visiskai.

tik jokiu budu nespjaukit i veidrodzius. atgyja patalpos.
mes tulike virs kriaukles veidrodi irgi turim, ir kadangi klijuojant po remonto jis duzo, naujo kelias diena spalaukt reikejo. bet tuliku jau naudojomes. vakar iklijavo ir nu visai kitokia patalpa pasidare. sviesiau, erdviau ir linksmiau.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2011 06 23, 09:10)
ir linksmiau.

lotuliukas.gif
Atsakyti