Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(jova @ 2012 01 30, 20:20)
Idomu ar yra kasnors tokio ir is naturalaus medzio kad tiktu vonios grindim g.gif

Aš kai rinkausi grindis, tai man sakė kad kai kurias alyvuotas parketlentes drasiai galima deti ir vonios kambaryje - nebijo drėgmės. Manau duaguma oardavėjų turėtų turėti (mes grindis volunta parket pirkom)
O savo voniai pasirinkau medžio imitacijos plyteles - vienintelė vieta kur man norisi plytelių yra vonios kambariai ir ūkinės patalpos. O kitur medis thumbup.gif

Trikse jei tinka prie bendro namų stiliaus tai super langvos švelnios thumbup.gif neturėtų nusibost (man čia svarus argumentas nes bute šachmatiškai geltonai mėlynai viena siena - nebegaliu žiūrėt doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Trikse @ 2012 01 30, 22:56)
Kaip jums tokios vonios plyteles?  mirksiukas.gif


labai gražios... wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Trikse @ 2012 01 30, 21:56)
Kaip jums tokios vonios plyteles?  mirksiukas.gif

user posted image


Labai gražu. Bet tokioms plytelės ir va tooookios erdvės norisi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2012 01 31, 11:10)
Labai gražu. Bet tokioms plytelės ir va tooookios erdvės norisi bigsmile.gif


Labai gražios thumbup.gif bet kuo plytelės didesnės tuo sudėtingiau jas gražiai išklijuoti, ir aišku reikia daug erdvės.
Atsakyti
Na smagu,kad labai neispeiket ax.gif bandysim mazesnej nei foto erdvej deliot jas, tikiuosi rezultatu busim patenkinti rolleyes.gif
Atsakyti
As su klausimeliu smile.gif
kaip / kuo "aptaisot" tarpeli tarp vonios ir sienos?
pas mus sienos dazytos, statysim vonia netrukus, o kaip "uzbaigti"? Silikonu nelabai noris, nes seniau tarp duso pado ir plyteliu tepta silikonu buvo, tai taip negraziai jis pakeite spalva.. Dabar nebenoriu sitaip..
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 02 01, 19:21)
tepta silikonu buvo, tai taip negraziai jis pakeite spalva.. Dabar nebenoriu sitaip..

mes tai tepem visur su pilku silikonu ir yra kokybes biski geresnes jo dabar ax.gif
Atsakyti
Silikonas būtinas bet kuriuo atveju. Tik kad rinktis reikia ne patį pigiausią. Geras silikonas kainuoja apie 18 litų, čia ravako būtų, tai jis iš tikrųjų fungicidinis, o ne atseit. Kitas dalykas, jei nenorite, kad matytųsi tas silikonas, galite dėti apdailines juostles (va tokias pvz http://www.jaukurai....chparam=505005) Tiek kad tada matysis pačios juostelės.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti