Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Renata_Bo @ 2011 06 17, 14:16)
Nelabai pasiteisina tie termostatai. Labai jau jie reiklus yra kad tvarkingai ir ilgai tarnautu.


nu nezinau- mes susidejom ir labai patenkinti.. nera jokios baimes,kad mazasis nusiplikys nuejes i dusa- nustatyta 38.. ir kiekviena karta einant i dusa nereikia "reguliuotis" vandens thumbup.gif .. pas mus spaudimas nedidelis o dar ir sokineja- tai be termostato tikriausiai butu is vis nekas...
o ir kainuoja jie ne taip jau smarkiai daugiau nei paprasti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 20 birželio 2011 - 21:57
Labas rytas 4u.gif
Kreipiuosi i visas pagalbos ax.gif nes jau naktimis miegot negaliu doh.gif

Turim 2 kvadratu vonios kambari (net kambariu to pavadint negalima) ir 1 kvadrato WC. Jungti kartu jokiu budu nenorim.
WC siauras ir gan gilus, tikrai zinom, kad bus pakabinamas klozetas ir viena spintele.
Vonioje bus vonia (ne duso kabina), kriaukle (po kriaukle spintele ir virs jos-spintele)
Iejus i vonia po kaire puse vonia, tiesiai kriaukle, o po desne did givatukas.

Taip pat galvojam viska klijuoti plytelemis.

Kokias spalvas pasirinkti, kad sios dvi patalpos neatroditu tokios apgailetinai mazos? O gal rinktis kokias kitokias medziagas, ne plyteles?

Aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2011 06 21, 07:46)
Labas rytas [.........]

Kokias spalvas pasirinkti, kad sios dvi patalpos neatroditu tokios apgailetinai mazos? O gal rinktis kokias kitokias medziagas, ne plyteles?

Aciu uz pagalba  4u.gif


ellinga, tokiais atvejaus manau gelbėtų veidrodžiai. Jokia naujiena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dusaras @ 2011 06 21, 16:12)
ellinga, tokiais atvejaus manau gelbėtų veidrodžiai. Jokia naujiena smile.gif

ir tarnaite kuri juos valytu smile.gif apie tai galvojau, bet... tarnaites dar neturiu smile.gif
Nes realiai veidrodziui vietos butu tik ant sienos kur vonia, bet ir po kiekvienu maudyniu valyti schmoll.gif dar tam nepribrendau
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2011 06 21, 16:50)
ir tarnaite kuri juos valytu smile.gif apie tai galvojau, bet... tarnaites dar neturiu smile.gif
Nes realiai veidrodziui vietos butu tik ant sienos kur vonia, bet ir po kiekvienu maudyniu valyti  schmoll.gif dar tam nepribrendau

Vonios kambarys visai be veidrodžio? unsure.gif Tai gal bent tą spintelę virš kriauklės verta daryti su veidrodinėmis durelėmis. g.gif O šiaip apie patalpos didinimą čia vis laiks nuo laiko kartojasi panašios mintys - efektyviausia žinoma veidrodžiai, bet ir plyteles reiktų rinktis šviesias, geriau blizgias, pailgas klijuoti horizontaliai, dėl dydžio nuomonės išsiskiria, bet manyčiau, kad itin stambios, jei aiškiai matyti jų kontūrai, vizualiai erdvę "suspaudžia".
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 06 21, 17:32)
Vonios kambarys visai be veidrodžio? unsure.gif

spintele bus su veidrodziu (cia man kazkaip savaime suprantama gavosi). O baldus rinktis baltus? Man taip grazu tamsiai rudi, medzio imitacijos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 06 21, 16:32)
bet ir plyteles reiktų rinktis šviesias, geriau blizgias, pailgas klijuoti horizontaliai, dėl dydžio nuomonės išsiskiria, bet manyčiau, kad itin stambios, jei aiškiai matyti jų kontūrai, vizualiai erdvę "suspaudžia".


drinks_cheers.gif
Tik daryciau kuo mazesnius tarpelius tarp plyteliu.
O WZ tik 1m² ir dar ten sugebesut isprausti spintele?
Pas mus taip pat vienas WZ toks mazas. Tai dejom pakabinama ir ekstra trumpesni modeli(truputi puodas mazesnis). Tilpo dar mini praustuviukas ir viskas. neisivaizduoju kur ta dar spintele tilptu g.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2011 06 21, 17:42)
O WZ tik 1m² ir dar ten sugebesut isprausti spintele?

Jis siauras ir ilgas, telpa pakabinama spintele
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2011 06 21, 17:37)
spintele bus su veidrodziu (cia man kazkaip savaime suprantama gavosi). O baldus rinktis baltus? Man taip grazu tamsiai rudi, medzio imitacijos  unsure.gif

tamsios spalvos erdves mazina.
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2011 06 21, 07:46)
Labas rytas  4u.gif
Kreipiuosi i visas pagalbos  ax.gif nes jau naktimis miegot negaliu  doh.gif

Turim 2 kvadratu vonios kambari (net kambariu to pavadint negalima) ir 1 kvadrato WC. Jungti kartu jokiu budu nenorim.
WC siauras ir gan gilus, tikrai zinom, kad bus pakabinamas klozetas ir viena spintele.
Vonioje bus vonia (ne duso kabina), kriaukle (po kriaukle spintele ir virs jos-spintele)
Iejus i vonia po kaire puse vonia, tiesiai kriaukle, o po desne did givatukas.

Taip pat galvojam viska klijuoti plytelemis.

Kokias spalvas pasirinkti, kad sios dvi patalpos neatroditu tokios apgailetinai mazos? O gal rinktis kokias kitokias medziagas, ne plyteles?

Aciu uz pagalba  4u.gif

Sveika,
Pas mane jaučiu panašus išplanavimas ir remontas jau eina į pabaigą thumbup.gif Galiu pasakyt rezultatas labai mus džiugina.
WC siauras ir toks ilgesnis. Dėjom pakabinamą WC. Jokios spintelės ten negrūdom. Kam WC ta spintelė? Aptaisant rėmą atsirado tokia kaip lentynėlė. Ant jos nusipirksim gražią dėžutę priderintą ir ten laikysim savo moteriškus reikmenis. Ant žemės pasidėsim papildomam popieriui laikyt tokį aksesuarą. Kai nedėjom jokios spintelės, tai atsirado galimybės ant tos galinės sienos uždėt pora dekorų, kas labai pagyvino visą vaizdą.
Vonios patalpa maža. Išplanavimas pradinis buvo toks: įėjus priešais siena 170cm ir ten buvo vonia. Kairėj (sienos 150cm) buvo kriauklė. Dešinėj prie sienos buvo siaura skalbimo mašina.
Dabar dėjom dušo kabiną dešinėj ir siaurą gyvatuką. Po kaire išbetonavo stalviršį ir ten įleidžiama kriauklė, po apačia bus spintelė. Virš stalviršio didelis veidrodis. Jis labai praplečia vaizdą ir pagyvina. Ir be to labai apsimoka dėti didelį veidrodį, nes už 1.5x1.4 panašiai sumokėjom apie 100lt už 5mm storio. Aišku valyt gal reiks daugiau, bet aš nelakstau kaip išprotėjus po namus su skuduru, nesinervinu dėl kiekvieno taškiuko. Tiek kiek pasivalau be tarnaitės, tiek ir užtenka. Man daiktai turi tarnauti, o ne aš jiems. Skalbimo mašiną iškėlėm į tamsų kambariuką.
Plytelės pilkos 3 atspalvių, šviesiausia jau galima sakyt balta. Plytelės gan didelės 50x20cm. Dėjom jas gulsčiai, tai tikrai erdvės nesusiaurino.
Šiandien jau baigia montuot dušo kabiną ir jau bus remontas baigtas. Kol kas tai labai džiaugiamės rezultatu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylimukas: 22 birželio 2011 - 08:16
QUOTE(Mylimukas @ 2011 06 22, 09:11)
Sveika,
Pas mane jaučiu panašus išplanavimas ir remontas jau eina į pabaigą thumbup.gif  Galiu pasakyt rezultatas labai mus džiugina.
WC siauras ir toks ilgesnis. Dėjom pakabinamą WC. Jokios spintelės ten negrūdom. Kam WC ta spintelė? Aptaisant rėmą atsirado tokia kaip lentynėlė. Ant jos nusipirksim gražią dėžutę priderintą ir ten laikysim savo moteriškus reikmenis. Ant žemės pasidėsim papildomam popieriui laikyt tokį aksesuarą. Kai nedėjom jokios spintelės, tai atsirado galimybės ant tos galinės sienos uždėt pora dekorų, kas labai pagyvino visą vaizdą.
Vonios patalpa maža. Išplanavimas pradinis buvo toks: įėjus priešais siena 170cm ir ten buvo vonia. Kairėj (sienos 150cm) buvo kriauklė. Dešinėj prie sienos buvo siaura skalbimo mašina.
Dabar dėjom dušo kabiną dešinėj ir siaurą gyvatuką. Po kaire išbetonavo stalviršį ir ten įleidžiama kriauklė, po apačia bus spintelė. Virš stalviršio didelis veidrodis. Jis labai praplečia vaizdą ir pagyvina. Ir be to labai apsimoka dėti didelį veidrodį, nes už 1.5x1.4 panašiai sumokėjom apie 100lt už 5mm storio. Aišku valyt gal reiks daugiau, bet aš nelakstau kaip išprotėjus po namus su skuduru, nesinervinu dėl kiekvieno taškiuko. Tiek kiek pasivalau be tarnaitės, tiek ir užtenka. Man daiktai turi tarnauti, o ne aš jiems. Skalbimo mašiną iškėlėm į tamsų kambariuką.
Plytelės pilkos 3 atspalvių, šviesiausia jau galima sakyt balta. Plytelės gan didelės 50x20cm. Dėjom jas gulsčiai, tai tikrai erdvės nesusiaurino.
Šiandien jau baigia montuot dušo kabiną ir jau bus remontas baigtas. Kol kas tai labai džiaugiamės rezultatu.

Prieš metus pasidarėm identišką remontą biggrin.gif Tik melsvų atspalvių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2011 06 22, 08:58)
Prieš metus pasidarėm identišką remontą  biggrin.gif Tik melsvų atspalvių  biggrin.gif

Geras thumbup.gif O kaip dėl valymo? Labai sunku su tuo veidrodžiu?
Atsakyti