Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

eufrozina, o sakykit kodel palikot tarpa tarp vonios galo ir spinteles, ja juk daret pagal uzsakyma.
man labai kliuna ir nepatinka.
tik nesupykit, o visa kita ok
Atsakyti
ir as su klausimu eufrozinai smile.gif
spintelej virsuj platus stalcius?

p.s. kaip tik vyras dazo vonia, tai jau neuzilgo pasibaigsim remontuka smile.gif
tik va tas praustuvas - galvos skausmas..
jusu sitas, eufrozina?
http://aivashop.lt/p...aufen_pro_60x48
patenkinta juo? patogus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykusS: 26 sausio 2012 - 18:30
QUOTE(coffe @ 2012 01 26, 18:07)
eufrozina, o sakykit kodel palikot tarpa tarp vonios galo ir spinteles, ja juk daret pagal uzsakyma.
man labai kliuna ir nepatinka.
tik nesupykit, o visa kita ok

Čia jau skonio reikalas biggrin.gif Spintelė su vonia niekuom nesusijusi. Spintelė lygiuota sulyg veidrodžiu, kuris užima plota 6x6 plytelių. Jei daryt jį 6,5 plytelės pločio, kad sulygiuot spintelę su vonia, negražu. O kitas dalykas, gi atspalviai pačios vonios ir baltai dažytos plokštės skiriasi, aukštis spintelės ir vonios skiriasi, tai kam juos jungti. Man kaip tik daug dailiau tarpas atrodo, nei du visai iš skirtingos operos apjungti daiktai cool.gif Ir tiesiog kažkoks sudalinimas zonų turėtų būti.

QUOTE(isdykusS @ 2012 01 26, 18:28)
ir as su klausimu eufrozinai smile.gif
spintelej virsuj platus stalcius?

p.s. kaip tik vyras dazo vonia, tai jau neuzilgo pasibaigsim remontuka smile.gif
tik va tas praustuvas - galvos skausmas..
jusu sitas, eufrozina?
http://aivashop.lt/p...aufen_pro_60x48
patenkinta juo? patogus?

Viršuj yra atverčiamomis durelėmis lentyna, ten sudėti rankšluosčiai, apačioj 2 stalčiai 60 cm pločio įvairioms vonios priemonėms.

Mano praustuvas 65x48 cm. Šitas nuorodojj 60 cm pločio, bet rašo, kad su nušlifuota apačia, tai tada tikrai pasidės ant spintelės.

Aš kažkokių ypatingų reikalavimų praustuvams nekėliau. Tiesiog rinkausi žinomą firmą ir tai, kas man gražu. Praustuvas platus, man patogus. Nemėgstu labai mažuliukų. Net pirmo aukšto mažam WC pirkau 55x42 cm praustuvą, kad būtų patogu rankas nusiplauti, nesitaškytų.

Ai dar rinkausi iš vienos serijos praustuvą ir klozetą. Vonioj Laufen Pro abu, pirmo aukšto WC - Laufen Form.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eufrozina: 26 sausio 2012 - 19:00
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 01 26, 11:44)
ačiū 4u.gif man irgi norisi wc "paslėpti" nuo paradinio vaizdo tik įėjus. o jeigu praustuvus statyti prie sienos priešais duris, o vonią prie kairiosios? kažin nebūtų vonia labai ant praėjimo? g.gif


Manau atrodytų kaip koridorius, kurioje stovi vonia.
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2012 01 26, 15:05)
Pritariu ir aš, kad klozetas grožio nepriduoda smile.gif Reikia, kad kuo mažiau jis kristų į akis.

Aš savo vonioj irgi dėliojau, keičiau viską ne vieną kartą. Jau buvo vanduo ir kanalizacija suvedžiota, liepiau vyrui dar kartą pakeist cool.gif Jau buvo atsibodę su manim ginčytis, tai pakeitė cool.gif

Bet dabar atidarius duris matau 1,2x1,2 metro veidrodį priešais save. Man patinka.


Labai graži vonia. O kur plyteles pirkot ir kiek mokėjot? Jos blizgios, ane?
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2012 01 27, 08:14)
Labai graži vonia. O kur plyteles pirkot ir kiek mokėjot? Jos blizgios, ane?

Plytlės blizgios, pirktos salone "LINEA".
Atsakyti
Noriu patarimo. Vonioje bus elektra šildomos grindys. O gyvatuko nenorėčiau. Nors praktiška, man negražu.
Kaip manot, jei padarytume elektra šildoma sienos fragmentą (na, tarsi grindų tęsinį)? Ar taip daroma?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2012 01 27, 09:21)
Plytlės blizgios, pirktos salone "LINEA".

O spintele kur pirkote? 4u.gif
Atsakyti
sveikos, o ka mastot del vonios apsvietimo,gal esat uzmate kokiu graziu sviestuviuku? g.gif Nezinau,niekaip dar neapsisprendziu,pas mus vonia 10kv.m. ,dizainere siulo sonuose lubu,daryt kap paslepto apsvietimo juosta,eitu aplink, na tipo kaip ji sako ,atrodytu kaip tokios ale kabancios lubos ,o bendram apsvietimui halogenus ,net nezinau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laimcė @ 2012 01 27, 12:05)
O spintele kur pirkote? 4u.gif

Užsisakėm ir pagamino.
Atsakyti
QUOTE(ameri @ 2011 05 30, 17:56)
Įtempiamos lubos - puikus patalpų interjero apipavidalinimo sprendimas. Skirtingai nuo įprastos lubų apdailos, reikalaujančios nemažai laiko ir daugelio priemonių, įtempiamos lubos yra greitai montuojamos ir tarnauja ilgą laiką. Jų paviršiaus nereikia lyginti ir dažyti, montavimo metu beveik nesusidaro nešvarumų ir statybinių šiukšlių. Montuojant įtempiamas lubas nereikia remontuoti pagrindinių lubų, nes bus paslėpti visi defektai: dėmės, įtrūkimai, ir visi nelygumai. Pasižyminčios praktiškumu, estetiškumu, saugumu, prieinamumu ir patikimumu, įtempiamos lubos yra perspektyviausia lubų sistema.

Savo praktikoj buvau susidūrusi su firmomis: Barrisol -http://en.barrisol.com/products-barrisol-wall.htm
ir Clipso - http://www.clipsolub...atlikti-darbai/

isskyrus atvejus jei lubos zemai ir jtuo paciu yra tikimybe jas pazeisti. Tokiu atveju ju paremontuoti neimanoma, manau, vienintelis ju minusas. Kaip suprantu, itempiamos lubos- ne kas kita, kaip tam tikra PVC plevele.
Atsakyti
Sveikos, labai reikia pagalbos, gal kas kur užmatėt klasikinę vonią pvz kaip šią? :
user posted image
visos temos nespėju perskaityti, nes mažas neduoda prisėst prie pc doh.gif
Atsakyti