Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Eimutė @ 2012 01 16, 00:46)
Reiks dar pasinagrinėti juos labiau. Man forma tai labai  wub.gif Gal nėra pati praktiškiausia, tačiau daili tai tikrai. II aukšte rinksimės kažką gilesnio, didesnio.


del formos nepatogumo - nesutinku.
pati forma isdirbta taip, kad prasiantis net lasantis vanduo nuo alkuniu krenta tiesiai i dubeni, o ne salia.
As apie toki dviguba praustuva galvoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimutė @ 2012 01 15, 17:14)
O kas būtent nepatiko? I-ojo aukšto WC būtent apie šį praustuvą galvojau  ax.gif Dar nepirktas, tai būtų galima persigalvoti.


Šiaip internetiniame psl. šis variantas mums atrodė labai dailiai thumbup.gif . Daug vietos muilo padėjimui ir t.t., bet man apsikrauti nesinori, tad tas reikalas neaktualus.Kai pradėjom naudotis pasirodė napatogi, pats įdubimas mažas, kriauklės matmenys dideli, bet įdubimas palyginus mažas (na net sunku paaiškinti) doh.gif . Jau geriau Jika nei šią Ifo. Nors tik pusmetis kaip naudojam, tačiau dairausi į Laufen ir galvojau kaip greičiau ją pasikeitus.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2012 01 16, 09:28)
labai dailios grindys, o vonios kambarys kokio stiliaus bus? klasikinio ar modernaus?



Modernaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 01 16, 08:20)
Turi Ifo ir pastatomų.
Pati geriausia forma, kokią tik bandžiau praktiškai. Dubens apvalumas atkartoja rankų judesius kai prausiesi. Kartu su teisingu maišytuvu, gaunasi ledas. Nei taškosi, nei per daug, nei per mažai.


Yra pastatomu, bet mes jau turim isigije, ir pagal jos apacia sprendziu, kad ji pakabinama.

QUOTE(mamaSandra @ 2012 01 16, 09:28)
labai dailios grindys, o vonios kambarys kokio stiliaus bus? klasikinio ar modernaus?
Papildyta:
jei pas jus tikrai ifo kriaukle - jos montuojamos i spintele. Ifo puslapyje susiraskite savo kriaukle ir baldu montavimo instrukcija.
Jei spinteles neturit - pagal nurodytus brezinius (duotus ismatavimus) galit ja pasidaryt.


pas mus tikrai ifo, bet ne montuojama.. modelio ant jos nerasiu, nes ji be dezes, tik ivyniota i "celofana"..
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 01 16, 17:03)
Yra pastatomu, bet mes jau turim isigije, ir pagal jos apacia sprendziu, kad ji pakabinama.

Taip taip, yra jų dvejopų.

Vieni tokio pat dizaino, tik va tokia apačia. Jie pakabinami.
user posted image

O kiti apačioj su kanteliu, galima pastatyt ant spintelės.
user posted image
Atsakyti
Sveikos, ateinu patarimų dėl vonios santechnikos išdėstymo 4u.gif
Patalpa 228x278, lango plotis 90cm, durys darinėsis ne į vidų, o į išorę.
Praustuvai bus 2 ant vieno stalviršio/spintelės.

user posted image

Iš daugybės pačios galvojimų atrinkau kelis lyg geriausiai man atrodančius:

1. Taip, kaip pavaizduota plane. Tokiu atveju prie galinės sienos (dešinėj pusėj, prie įėjimo) gal pamūrytume pertvarą ir padarytume lentynų nišą.

2. Praustuvai prie sienos priešais duris. Vonia - prie dešinės sienos, pritraukta prie galinės sienos, t.y. lango nesiekia. WC - prie kairės sienos.

3. Vonia kaip plane - prie sienos priešais duris. Praustuvai - prie kairės sienos. WC - prie dešinės sienos arba prie sienos durų dešinėje.

Labai laukčiau pastebėjimų, komentarų, kaip būtų geriausia/patogiausia/gražiausia. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirksniukas: 24 sausio 2012 - 12:57
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 01 24, 12:57)
Sveikos, ateinu patarimų dėl vonios santechnikos išdėstymo 4u.gif
Patalpa 228x278, lango plotis 90cm, durys darinėsis ne į vidų, o į išorę.
Praustuvai bus 2 ant vieno stalviršio/spintelės.

user posted image

Iš daugybės pačios galvojimų atrinkau kelis lyg geriausiai man atrodančius:

1. Taip, kaip pavaizduota plane. Tokiu atveju prie galinės sienos (dešinėj pusėj, prie įėjimo) gal pamūrytume pertvarą ir padarytume lentynų nišą.

2. Praustuvai prie sienos priešais duris. Vonia - prie dešinės sienos, pritraukta prie galinės sienos, t.y. lango nesiekia. WC - prie kairės sienos.

3. Vonia kaip plane - prie sienos priešais duris. Praustuvai - prie kairės sienos. WC - prie dešinės sienos arba prie sienos durų dešinėje.

Labai laukčiau pastebėjimų, komentarų, kaip būtų geriausia/patogiausia/gražiausia. 4u.gif  4u.gif


Aš rinkčiausi trečią variantą. WC dėčiau prie sienos durų dešinėje. Tai va pradarau duris, matau graaaaažią vonią ir praustuvus, turbūt geriau nei matyti WC. Na bet čia mano tokia nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2012 01 15, 15:18)
Mano mažesnis Laufen Form 55x42 cm, vonioj Laufen Pro 65x48 cm.



o sis su slifuota apacia ir yra?
o jei neslifuota butu (nes mazai prie kuriu radau parasyma, kad slifuota apacia), tai pastatyt ant na tipo tokios kaip jusu spinteles (didesnes nei praustuvas) negaletu?
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 01 25, 04:26)
o sis su slifuota apacia ir yra?
o jei neslifuota butu (nes mazai prie kuriu radau parasyma, kad slifuota apacia), tai pastatyt ant na tipo tokios kaip jusu spinteles (didesnes nei praustuvas) negaletu?

Taip, mano su nušlifuota apačia. Va toks: http://www.lt.laufen...L...t&MD=817953

Yra lygiai tokių pat ir su nenušlifuota apačia, tada praustuvo apačioj toks kantelis, kad apgaubtų spintelę ir spintelė jau tada turi būti ne didesnė, nei praustuvas. http://www.lt.laufen...L...t&MD=818953
Atsakyti
Labai panašus http://www.jaukurai....-Cube-60cm.html

Paviršius žymiai geresnis, išbandyta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 01 24, 13:39)
Aš rinkčiausi trečią variantą. WC dėčiau prie sienos durų dešinėje. Tai va pradarau duris, matau graaaaažią vonią ir praustuvus, turbūt geriau nei matyti WC. Na bet čia mano tokia nuomonė.


ačiū 4u.gif man irgi norisi wc "paslėpti" nuo paradinio vaizdo tik įėjus. o jeigu praustuvus statyti prie sienos priešais duris, o vonią prie kairiosios? kažin nebūtų vonia labai ant praėjimo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 01 24, 13:39)
Aš rinkčiausi trečią variantą. WC dėčiau prie sienos durų dešinėje. Tai va pradarau duris, matau graaaaažią vonią ir praustuvus, turbūt geriau nei matyti WC. Na bet čia mano tokia nuomonė.

Pritariu ir aš, kad klozetas grožio nepriduoda smile.gif Reikia, kad kuo mažiau jis kristų į akis.

Aš savo vonioj irgi dėliojau, keičiau viską ne vieną kartą. Jau buvo vanduo ir kanalizacija suvedžiota, liepiau vyrui dar kartą pakeist cool.gif Jau buvo atsibodę su manim ginčytis, tai pakeitė cool.gif

Bet dabar atidarius duris matau 1,2x1,2 metro veidrodį priešais save. Man patinka.

user posted image
Atsakyti