Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(isdykusS @ 2012 01 15, 12:14)
musu tokia (ar bent jau labai panasi):
http://www.ifo.lt/?i...ProductID=24567
user posted image

O kas būtent nepatiko? I-ojo aukšto WC būtent apie šį praustuvą galvojau ax.gif Dar nepirktas, tai būtų galima persigalvoti.
Atsakyti
QUOTE(Eimutė @ 2012 01 15, 16:14)
O kas būtent nepatiko? I-ojo aukšto WC būtent apie šį praustuvą galvojau  ax.gif Dar nepirktas, tai būtų galima persigalvoti.

pati forma patinka, nepatinka tuo, kad jos negalima imontuot i spintele arba pastatyt tiesiai ant spinteles..
ja arba viena kabinti, arba spintele daryt zemiau (prasutuvas kabetu virs spinteles)..
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 01 15, 16:37)
pati forma patinka, nepatinka tuo, kad jos negalima imontuot i spintele arba pastatyt tiesiai ant spinteles..
ja arba viena kabinti, arba spintele daryt zemiau (prasutuvas kabetu virs spinteles)..

Aišku. Ačiū už info. Mačiau, kad jos dugnas ne lygus... Netinka ir mums tas variantas.
Atsakyti
Gal kas turit kokiu apsvietimo ideju WC ar voniai g.gif
Atsakyti
QUOTE(soalina @ 2012 01 13, 20:54)
Norejau pasiteiraut, kaip jus uzdengiat vonia? plastmase ar gipskartonu ir plytelem apklijuojat? kazkodel tetis mum nenori gipsu ir plytelem, tipo nesilaikys itt.  doh.gif  Tai vat jau ir nezinau  g.gif Gal kas patars...

jei nenori gipsu,nors daug kas daro,tai tegu pamūryja iš 5 cm dujų silikato blokelių,nes kiti sunkūs ir stori.
blokelis
Atsakyti
QUOTE(Eimutė @ 2012 01 15, 16:49)
Aišku. Ačiū už info. Mačiau, kad jos dugnas ne lygus... Netinka ir mums tas variantas.

Neapsigauk. Ifo yra tokios pat formos baldiniai ir paprasti praustuvai. Va čia baldiniai, padedami ant spintelių: http://www.ifo.lt/?i...ctGroupID=17028 Aš apie tokį irgi galvojau, bet po to apsistojau ties Laufen. Ifo man ta forma keistoka pasirodė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eufrozina: 15 sausio 2012 - 22:52
QUOTE(eufrozina @ 2012 01 15, 22:51)
Neapsigauk. Ifo yra tokios pat formos baldiniai ir paprasti praustuvai. Va čia baldiniai, padedami ant spintelių: http://www.ifo.lt/?i...ctGroupID=17028 Aš apie tokį irgi galvojau, bet po to apsistojau ties Laufen. Ifo man ta forma keistoka pasirodė.

Reiks dar pasinagrinėti juos labiau. Man forma tai labai wub.gif Gal nėra pati praktiškiausia, tačiau daili tai tikrai. II aukšte rinksimės kažką gilesnio, didesnio.
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 01 15, 16:37)
pati forma patinka, nepatinka tuo, kad jos negalima imontuot i spintele arba pastatyt tiesiai ant spinteles..
ja arba viena kabinti, arba spintele daryt zemiau (prasutuvas kabetu virs spinteles)..


Turi Ifo ir pastatomų.

QUOTE(eufrozina @ 2012 01 15, 22:51)
Neapsigauk. Ifo yra tokios pat formos baldiniai ir paprasti praustuvai. Va čia baldiniai, padedami ant spintelių: http://www.ifo.lt/?i...ctGroupID=17028 Aš apie tokį irgi galvojau, bet po to apsistojau ties Laufen. Ifo man ta forma keistoka pasirodė.


Pati geriausia forma, kokią tik bandžiau praktiškai. Dubens apvalumas atkartoja rankų judesius kai prausiesi. Kartu su teisingu maišytuvu, gaunasi ledas. Nei taškosi, nei per daug, nei per mažai.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 01 16, 08:20)
Pati geriausia forma, kokią tik bandžiau praktiškai. Dubens apvalumas atkartoja rankų judesius kai prausiesi. Kartu su teisingu maišytuvu, gaunasi ledas. Nei taškosi, nei per daug, nei per mažai.

Čia jau skonio reikalas biggrin.gif Nieks nesiginčyja. Rinkausi ir aš iš jų, bet apsisprendžiau imt kitus. Norėjosi, kad praustuvas ir unitazas būtų iš vienos serijos. Tik Laufen radau, kad patiktų tiek tas, tiek tas. Kol kas dėl nieko nesigailiu ir rinkčiausi, jei reiktų, vėl tą patį cool.gif Man Laufen praustuvas irgi super, nieks niekur nesitaško. Maišytuvus rinkausi aukštus ir nesigailiu.
Atsakyti
QUOTE
Tik Laufen radau, kad patiktų tiek tas, tiek tas. Kol kas dėl nieko nesigailiu ir rinkčiausi, jei reiktų, vėl tą patį


Mes irgi pasirinkom Laufen, tik dar nepastatyta. ax.gif Tikiuosi, kad ir mes nesigailėsim. biggrin.gif
Gal rinkotės su padengimu "perlo efektas" ar kažkas tokio. Ar tikrai apsimoka tuos papildomus pinigėlius mokėti už "efektą"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2012 01 15, 11:10)
user posted image

Va radau tokia nuotraukele, cia nevalytos - katik sudetos 4u.gif


labai dailios grindys, o vonios kambarys kokio stiliaus bus? klasikinio ar modernaus?
Papildyta:
QUOTE(isdykusS @ 2012 01 15, 13:14)
musu tokia (ar bent jau labai panasi):
http://www.ifo.lt/?i...ProductID=24567
user posted image
apacia ne plokscia, uzapvalinta.. neisieis pastatyt ant spinteles..
o vonia nedidele, spinteels tai reiks, teks kazkaip statyt po praustuvu..
gal kazka tokio panasaus daryt?:
user posted image


jei pas jus tikrai ifo kriaukle - jos montuojamos i spintele. Ifo puslapyje susiraskite savo kriaukle ir baldu montavimo instrukcija.
Jei spinteles neturit - pagal nurodytus brezinius (duotus ismatavimus) galit ja pasidaryt.
Atsakyti
QUOTE(Saron @ 2012 01 16, 09:04)
Mes irgi pasirinkom Laufen, tik dar nepastatyta.  ax.gif Tikiuosi, kad ir mes nesigailėsim. biggrin.gif
Gal rinkotės su padengimu "perlo efektas" ar kažkas tokio. Ar tikrai apsimoka tuos papildomus pinigėlius mokėti už "efektą"? g.gif

Ne, jokio efekto nesirinkom.
Atsakyti