Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(viljana @ 2012 01 14, 09:28)
as neisivaizduoju vonios be plyteliu biggrin.gif


Vat butent ir nenorejom plyteliu, nes pas visus plyteles biggrin.gif Patalpa atrodo daug siltesne su laminatu 4u.gif Siaip tai nieko pries plyteles neturiu, man asmeniskai jos patinka ir visose kitose voniose klijavom plyteles. Sekancia vonia irgi kombinuosim laminata su plytelem...
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2012 01 14, 15:33)
Vat butent ir nenorejom plyteliu, nes pas visus plyteles biggrin.gif Patalpa atrodo daug siltesne su laminatu 4u.gif  Siaip tai nieko pries plyteles neturiu, man asmeniskai jos patinka ir visose kitose voniose klijavom plyteles. Sekancia vonia irgi kombinuosim laminata su plytelem...


parodykt savo vonia, neisivaizduoju kaip turetu atrodyt g.gif
o laminatas dregmes nebijo?
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2012 01 14, 21:00)
parodykt savo vonia, neisivaizduoju kaip turetu atrodyt  g.gif
o laminatas dregmes nebijo?

Laminatas dregmei atsparus, su gumytem. Paieskosiu foto veliau grindu wink.gif
Atsakyti
user posted image

Va radau tokia nuotraukele, cia nevalytos - katik sudetos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 01 13, 23:20)
gal turit sios spinteles foto labiau is priekio?
cia praustuvas yra virs spinteles? t.y. neimontuotas i spintele?
mes jau senai nusipirke praustuva, o dabar tik susivokiau, kad jo i spintele imontuot negalima bus.. tai spintele gal po praustuvu statyt.. va idomu paziuret kaip cia pas jus yra ax.gif
o gal kas nors turit kokiu foto issisaugoje, kur spinteles po praustuvu stovi?

Pas mane tiek vonioj, tiek WC kriauklės tiesiog padėtos ant spintelių. Neįleistos. Tiesiog ant silikono pastatytos.
Vonios kambary specialiai kriauklę pirkom su nušlifuota apačia, nes būna tokios pat su kanteliu, kad apgaubtų spintelę. Mano spintelė 120 cm pločio, o kriauklė 65 cm, tai man reikėjo su nušlifuota apačia, kad lygiai pasidėtų ant spintelės.
user posted image
WC kriauklė tokia siaurėjančia apačia, bet irgi padedama ant spintelės.
user posted image
Atsakyti
musu tokia (ar bent jau labai panasi):
http://www.ifo.lt/?i...ProductID=24567
user posted image
apacia ne plokscia, uzapvalinta.. neisieis pastatyt ant spinteles..
o vonia nedidele, spinteels tai reiks, teks kazkaip statyt po praustuvu..
gal kazka tokio panasaus daryt?:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 01 15, 12:14)
apacia ne plokscia, uzapvalinta.. neisieis pastatyt ant spinteles..
o vonia nedidele, spinteels tai reiks, teks kazkaip statyt po praustuvu..

Nu jei užapvalinta apačia, tai reiks tada kažkaip suktis iš padėties. Man irgi spintelės labai reikalingos.
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 01 15, 13:14)
musu tokia (ar bent jau labai panasi):
http://www.ifo.lt/?i...ProductID=24567
user posted image
apacia ne plokscia, uzapvalinta.. neisieis pastatyt ant spinteles..
o vonia nedidele, spinteels tai reiks, teks kazkaip statyt po praustuvu..
gal kazka tokio panasaus daryt?:
user posted image



Mes tokią kriauklę turime tualete. Pats modelis man nelabai patinka, tikiuosi ateityje pakeisti. Nelimpa ji man nors tu ką, o vyras iš viso piktas, sako kokį ššš čia nusipirkom (mat pirkom žiūrėdami į paveiksliuką) sad.gif

Atsiprašau, čia tik mano ir mano vyro nuomonė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzukija: 15 sausio 2012 - 13:47
QUOTE(dzukija @ 2012 01 15, 13:46)
Mes tokią kriauklę turime tualete. Pats modelis man nelabai patinka, tikiuosi ateityje pakeisti. Nelimpa ji man nors tu ką, o vyras iš viso piktas, sako kokį ššš čia nusipirkom (mat pirkom žiūrėdami į paveiksliuką) sad.gif 

Atsiprašau, čia tik mano ir mano vyro nuomonė.


Dabar ir as tokios nepirkciau smile.gif
o sia pirkom pries gal 2 metus, o remonta tik dabar darom.. tai jau visai kitokios noreciau..
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2012 01 15, 11:56)

Vonios kambary specialiai kriauklę pirkom su nušlifuota apačia, nes būna tokios pat su kanteliu, kad apgaubtų spintelę. Mano spintelė 120 cm pločio, o kriauklė 65 cm, tai man reikėjo su nušlifuota apačia, kad lygiai pasidėtų ant spintelės.
user posted image



o koks cia pas jus yra praustuvas? t.y. firma modelis..
truputi pasigooglinau, radau keleta nebrangiu..
kaip tokia kazi butu, jau galima sia statyt ant spinteles?
user posted image

o sitas raso ileidziamas
user posted image
kazi i bet kuria spintele galima butu ileist?

arba gal kas turit kokiu nuorodu nebrangiu praustuvu, kad tiktu i spintele arba ant jos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 01 15, 15:05)
o koks cia pas jus yra praustuvas? t.y. firma modelis..

Mano mažesnis Laufen Form 55x42 cm, vonioj Laufen Pro 65x48 cm. Tiksliai kainų jau nepasakysiu, bet vienas apie 300 Lt, kitas apie 370 Lt kainavo. Bet pirkom iš karto praktiškai visą santechniką, tai kainos palankesnės gavosi.

Jei apačia lygi, ant spintelių pasistatys. Tada skylę spintelės stalvišyje išpjauna tik sifonui ir vandens pajungimui. O įleidžiamą manau į bet kokią spintelę įleisi, na tik reika atitinkamų išmatavimų spintelę pasigamint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eufrozina: 15 sausio 2012 - 15:22
va o kaip zinot, lygi apacia ar ne smile.gif jei raso pasttaomas, tai turbut bus lygi.. o kur raso baldinis, tai trubut isimontuojamas yra?
Atsakyti