Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(viljana @ 2012 01 10, 15:24)
o jei atmuryt tokia kaip  zemejancia  sienele g.gif priesais  langa  kad butu  tokia kaip dekoratyvine  pasidet  kanors koki  niekuti ar pan ,apklijuot plytelem g.gif


Apie tai irgi mastem, bet veliau persigalvojom, kadangi rusy katiline, tai norim, kad jokie dumai ir t.t. neitu, todeldarysim tikriausiai iki lubu g.gif O kadangi nenorim prarasti lango sviesos, galvojam apie stiklo blokelius smile.gif

QUOTE(meme @ 2012 01 10, 15:55)
Siūlyčiau neprisižaisti labai su stiklo blokelių spalva. Mano sesuo įsidėjo 3 žalios spalvos, ir automatiškai gavosi kad darė vonios kambarį su žalia spalva. Na reiks derinti prie blokelių spalvos ir vonios kambario spalvas. Turbūt geriausia būtų rinktis neutralias spalvas, kurios tinka prie daugelio spalvų  4u.gif
Nežinau ar aiškiai aš čia  blush2.gif


Cia tai tikrai geras pastebejimas mirksiukas.gif O kur sese blokelius pirko, jeigu ne paslaptis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2012 01 10, 15:25)
Apie tai irgi mastem, bet veliau persigalvojom, kadangi rusy katiline, tai norim, kad jokie dumai ir t.t. neitu, todeldarysim tikriausiai iki lubu  g.gif O kadangi nenorim prarasti lango sviesos, galvojam apie stiklo blokelius  smile.gif
Cia tai tikrai geras pastebejimas  mirksiukas.gif O kur sese blokelius pirko, jeigu ne paslaptis?  ax.gif

Jau net nebepamenu, tai buvo prieš kokius 7-8 metus. Kažkaip man rodos kad gal ir senukuose ar ermitaže turėtų būti, dar makvežoj kokioj. Bet negarantuoju.
O va čia tokia pasenusi tema, bet gal rasit idėjų kokių 4u.gif
http://www.supermama...?...02246&st=84
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 01 09, 10:23)

Lauzo tikrai pakankamai, ir broku irgi mase, buna ne po viena o partijoms perka, pvz. visa kreivai islieta partija, o visuotinis pasipiktinimas atsiranda kaip ir viskas sniego gumulo principu, vienam nepasiseke - parode, papasakojo kitam ir tas jau eina pasiruoses buti apgautas.
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2012 01 10, 16:37)
Jau net nebepamenu, tai buvo prieš kokius 7-8 metus. Kažkaip man rodos kad gal ir senukuose ar ermitaže turėtų būti, dar makvežoj kokioj. Bet negarantuoju.
O va čia tokia pasenusi tema, bet gal rasit idėjų kokių  4u.gif
http://www.supermama...?...02246&st=84


Dekui, sian jau buvom nuvaziave i ermitaza ir senukus. Yra tu blokeliu, bet grazesnius ir spalvotus tai veza pagal uzsakyma. Su vyru vel sudvejojom, gal visdelto stikla det g.gif Nes tuos blokelius reikia laiko det (nes po kelias eiles tik dedamas ir laukiama po to )ir meistru ieskot reiktu... na nezinau... kazin kiek stiklas kainuotu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 01 10, 21:39)
Lauzo tikrai pakankamai, ir broku irgi mase, buna ne po viena o partijoms perka, pvz. visa kreivai islieta partija, o visuotinis pasipiktinimas atsiranda kaip ir viskas sniego gumulo principu, vienam nepasiseke - parode, papasakojo kitam ir tas jau eina pasiruoses buti apgautas.


Na, turbūt Jūs šitoje vietoje geriau žinote. Tik vis dėl to, pasikartosiu, tikrai ne visi užsiima laužais ir brokais. Nepadarysi iš jų biznio reputacijos nepraradęs.
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2012 01 11, 00:29)
Dekui, sian jau buvom nuvaziave i ermitaza ir senukus. Yra tu blokeliu, bet grazesnius ir spalvotus tai veza pagal uzsakyma. Su vyru vel sudvejojom, gal visdelto stikla det  g.gif  Nes tuos blokelius reikia laiko det (nes po kelias eiles tik dedamas ir laukiama po to )ir meistru ieskot reiktu... na nezinau... kazin kiek stiklas kainuotu?  g.gif


Na visos sienos per dieną nesumūrisit, bet darant remontą ar labai ką lemia kelios dienos? Juk yra ir kitų darbų begalė, ir jie taip pat nepasidaro per dieną, galima pasiplanuoti ir po truputi per kokią savaitę pamūryti. Tik jei galvotumėt lenktą mūryt, reikėtų specialių kryželių, kitaip gali būt sunku susitvarkyt. O šeip tai nieko ten sudėtingo.
Atsakyti
Turiu labai rimtą klausimą. Įrenginėjam 2 vonios kambarius. Reikalingi 2 pakabinami klozetai, 2 kriauklės, 1 vonia ir 1 dušo stiklinės durys 1,40 + visi reikalingi maišytuvai. Kiek domėjomės geriausia ir patvariausia yra vokiška santechnika. Gal kas esat specai ir galit rekomenduoti kokių firmų rinktis, kad būtų ir simpatiška, patikima ir už protingą kainą. Gal dar kas žinot kur galima nusipirkti dušinės santechniką su "turkiškos pirties" garų funkcija. Labai lauksiu žinių.

Beje pardavinėsim savo butą 65 kv.m. Vilniuje, Žemaitės g. - trys kambariai. Remontas geras, AEG buitinė technika. Namas plytinis
Atsakyti
Kriorsa - aš asmeniškai stiklą rinkčiausi - kažkaip blokeliai jau atgyvenę mano nuomone blush2.gif

Gal darėtės dušo kabiną be pagrindo? Aš nesugalvoju ar daryti bortelį ar ne. Nuolydis link trapo bus, bet nebus vsias kambarys šlapias. Nes be bortelio man gražiau.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akytės @ 2012 01 11, 15:29)
Kriorsa - aš asmeniškai stiklą rinkčiausi - kažkaip blokeliai jau atgyvenę mano nuomone blush2.gif

Gal darėtės dušo kabiną be pagrindo? Aš nesugalvoju ar daryti bortelį ar ne. Nuolydis link trapo bus, bet nebus vsias kambarys šlapias. Nes be bortelio man gražiau.. smile.gif

Be bortelio ir man gražiau, bet aš ir planuoju tokį dušą daryti, tai darysiu su borteliu (pas mane butas). Bet jei būtų nuosavas namas, tai manau daryčiau be bortelio
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2012 01 11, 15:34)
Be bortelio ir man gražiau, bet aš ir planuoju tokį dušą daryti, tai darysiu su borteliu (pas mane butas). Bet jei būtų nuosavas namas, tai manau daryčiau be bortelio

O krioje vietoje skirtumas buto ir namo g.gif blush2.gif
pas mane namas
Atsakyti
QUOTE(Akytės @ 2012 01 11, 15:29)
Kriorsa - aš asmeniškai stiklą rinkčiausi - kažkaip blokeliai jau atgyvenę mano nuomone blush2.gif

Gal darėtės dušo kabiną be pagrindo? Aš nesugalvoju ar daryti bortelį ar ne. Nuolydis link trapo bus, bet nebus vsias kambarys šlapias. Nes be bortelio man gražiau.. smile.gif


Pasidarem be borteliu, o is praktikos apsakyt negaliu, nes dar negyvenam 4u.gif Bus duso kabinos tai tikrai neturetu tas vanduo taskytis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akytės @ 2012 01 11, 16:07)
O krioje vietoje skirtumas buto ir namo  g.gif  blush2.gif
pas mane namas

Jeigu vdrug nepasiteisintų lotuliukas.gif geriau gyventi name, nes jeigu nedadaryta iki galo, kaip kad pas mūsų kaimynus viršuj tai rizikuojama aplieti žemiau esančius mirksiukas.gif
Atsakyti