Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Voveryyte @ 2012 01 03, 21:41)
Yra ir kitu exkluzyviniu gamintoju, kurie gamina aukstos kokybes, bei vienodo standarto maisytuvus  smile.gif kiekvienas salonas galetu pasiulyti kazka savo autentisko...  4u.gif

O kad jus zinotumet kiek tokiu ekskliuziviniu salonu nekondicijos siulo uz autentiska kaina. Dizaineris parenka o savininkas net nepastebi kol pirstu neparodai. doh.gif Bet aisku sutinku su jumis pilnai, yra ir saziningu siam versle, firmu nevardinsiu nes juose nedirbu . lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 01 06, 06:39)
O kad jus zinotumet kiek tokiu ekskliuziviniu salonu nekondicijos siulo uz autentiska kaina. Dizaineris parenka o savininkas net nepastebi kol pirstu neparodai. doh.gif  Bet aisku sutinku su jumis pilnai, yra ir saziningu siam versle, firmu nevardinsiu nes juose nedirbu . lotuliukas.gif


Zinau ... sad.gif ir beda musu lietuvaiciu noro uzdirbti is bet ko (ir geriausia kokius 100% uzdarbio) + dizaineriui irgi nusispjaut, svarbiausia pasiimt "otkata"....kuo brangiau pirksi,tuo jam geriau...
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 01 06, 10:34)
Zinau ... sad.gif ir beda musu lietuvaiciu  noro uzdirbti is bet ko (ir geriausia kokius 100% uzdarbio)  + dizaineriui irgi nusispjaut, svarbiausia pasiimt "otkata"....kuo brangiau pirksi,tuo jam geriau...


Na aš kaip toje virtuvėje sukuosi, galiu pasakyti, kad tikrai ne visi taip elgiasi. O žinot kas sunkiausia? Dirbti vienoje iš tų sąžiningų vietų ir amžinai bandyti tai įrodyti tiems kas mano priešingai... Mes lietuviai įtarūs, ką jau padarysi. Ant tiek įtarūs, kad kai pasakai klientui, jog nieko kitajsko negali pasiūlyti, nes siūlome tik normalius gaminius, jie netiki. Iš kitos pusės kai kurie pardavėjai patys prie to ir priveda. Va dabar pvz rašau šį pranešimą ir dešinėje matau banerį su dušo kabina už 519 litų, pagaminta Čekijoje. Čekijoje? Tai iš ko ji turi būti pagaminta Čekijoje? Pagooglinus pavadinimą randa bileką tik ne Čekijoje pagamintą dušo kabiną.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 01 06, 12:04)
Na aš kaip toje virtuvėje sukuosi, galiu pasakyti, kad tikrai ne visi taip elgiasi. O žinot kas sunkiausia? Dirbti vienoje iš tų sąžiningų vietų ir amžinai bandyti tai įrodyti tiems kas mano priešingai... Mes lietuviai įtarūs, ką jau padarysi. Ant tiek įtarūs, kad kai pasakai klientui, jog nieko kitajsko negali pasiūlyti, nes siūlome tik normalius gaminius, jie netiki. Iš kitos pusės kai kurie pardavėjai patys prie to ir priveda. Va dabar pvz rašau šį pranešimą ir dešinėje matau banerį su dušo kabina už 519 litų, pagaminta Čekijoje. Čekijoje? Tai iš ko ji turi būti pagaminta Čekijoje? Pagooglinus pavadinimą randa bileką tik ne Čekijoje pagamintą dušo kabiną.


Vietos tiek saziningos, kokie jose dirba zmones. Vienas konsultantas tam paciam salone primeluos,kad tik parduoti, o kitas nuosirdziai stengsis padeti isirengti namus tinkamai. Pazystu ir tokiu, ir tokiu...
O tos cekijos...tai tikra tiesa. jei parduoda uz 519 - uzdirba dar ir Seniai, iskaiciuotas transportas...tai kokia jos kaina is tikro ? doh.gif doh.gif Cia kaip Duschy svediskos duso kabinos...arba rubinetos lietuviski maisytuvai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 01 06, 11:45)
Vietos tiek saziningos, kokie jose dirba zmones. Vienas konsultantas tam paciam salone primeluos,kad tik parduoti, o kitas nuosirdziai stengsis padeti isirengti namus tinkamai. Pazystu ir tokiu, ir tokiu...
O tos cekijos...tai tikra tiesa. jei parduoda uz 519 - uzdirba dar ir Seniai, iskaiciuotas transportas...tai kokia jos kaina is tikro ?  doh.gif  doh.gif  Cia kaip Duschy svediskos duso kabinos...arba rubinetos lietuviski maisytuvai  mirksiukas.gif


Nu jo Duschy švediškos biggrin.gif

Velnias, nu bet koks tolkas primeluoti kad tik parduoti jei po to pats ir sriebsi? Ar tada jau tiesiog atmazas "ne mano skyrius"... Pardavimas anaiptol nesibaigia padėkojimu už pirkinį. Pirkėjas tampa klientu tada, kai sugrįžta nusipirkti dar ko nors. O jau kai jam to ko nors prireiks, jis būtinai prisimins kaip tu su juo pasielgei parduodamas, o nuo to ir priklauso, taps jis tavo klientu ar ne. Aš tai taip manau.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 01 06, 13:04)
Na aš kaip toje virtuvėje sukuosi, galiu pasakyti, kad tikrai ne visi taip elgiasi. O žinot kas sunkiausia? Dirbti vienoje iš tų sąžiningų vietų ir amžinai bandyti tai įrodyti tiems kas mano priešingai... Mes lietuviai įtarūs, ką jau padarysi. Ant tiek įtarūs, kad kai pasakai klientui, jog nieko kitajsko negali pasiūlyti, nes siūlome tik normalius gaminius, jie netiki.

Lietuviai itarus ir gerai, kuo daugiau ,,matanciu'' zmoniu tuo daugiau saziningu pardaveju atsiranda. O kodel jus manot kad tik kitaiskas produktas gali buti blogas. Nonsensas. Jei sukiojates tam rate tai ka rasau turi buti jum nenaujiena. Pardavineja ne kitaiska produkcija o autentiska, firmine originala, tiesiog jis yra nekondicija, pirktas is gamintojo ne kaip produktas o kaip lauzas. Turi sertifikatus ir taip toliau. Perkams kaip nekondicija uz 150 Lt o parduodamas durneliams uz 2500Lt, vat jum ir biznelis, realiai tik kas 5 pirkejas pastebi kad kazkas netaip.O biznis gaunasi. Butent del tokiu bizneriu jum ir reikia irodinet kad neesat vienas is aferistu, ir tai nera blogai nes gaunat papildoma stimula ir dviguba malonuma kai klientai sugrizta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 01 06, 18:44)
Lietuviai itarus ir gerai, kuo daugiau ,,matanciu'' zmoniu tuo daugiau saziningu pardaveju atsiranda.  O kodel jus manot kad tik kitaiskas produktas gali buti blogas. Nonsensas. Jei sukiojates tam rate tai ka rasau turi buti jum nenaujiena. Pardavineja ne kitaiska produkcija o autentiska, firmine originala, tiesiog jis yra nekondicija, pirktas is gamintojo ne kaip produktas o kaip lauzas. Turi sertifikatus ir taip toliau. Perkams kaip  nekondicija uz 150 Lt o parduodamas durneliams uz 2500Lt, vat jum ir biznelis, realiai tik kas 5 pirkejas pastebi kad kazkas netaip.O biznis gaunasi. Butent del tokiu bizneriu jum ir reikia irodinet kad neesat vienas is aferistu, ir tai nera blogai nes gaunat papildoma stimula ir dviguba malonuma kai klientai sugrizta. smile.gif


Tiesą pasakius, girdžiu pirmąkart. Kiek Jūsų manymu turi būti to laužo, kad išsivystytų visuotinis nepasitenkinimas produktu, pardavėju ir t.t.? Kiek turi būti to laužo, kad gautųsi biznelis ir apsimokėtų prasidėti? Dovanokite, bet negaliu sutikti. Gal ir yra tokių atvejų, bet negali būti, kad jie būtų masiški.

Nesakau, kad kitajski blogi., kitajcai ir mersus juk gamina. Tik yra gamyklos, dirbančios gerai, ir yra dirbančių blogai. Gerų produktų yra - pvz visa Hansgrohe Focus serija - geri vokiški/kitajski maišytuvai. Nesakau, kad ir nekitajski visi be išimties geri.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo acteeno: 09 sausio 2012 - 08:26
Sveiki, susidurem su problemele blush2.gif Gal kas padetu? blush2.gif Remontuojames vonia (nuosavam senam nameliuke). Gavosi taip, kad po rekonstrukciju siokiu tokiu atsirado ta musu problema. Vonios kambaryje yra iejimas i rusi, kuri nesumastom kaip aptverti, kad vaizdas butu normalus. Virs iejimo yra langas, todel noretusi jo neuzstatyti, kad sviesos patektu i vidu. Galvojam apie stiklo blokelius arba stiklines pertvaras, tik kad blokeliai gan brangiai gaunasi, o stilas man kazkaip nepatikima rolleyes.gif

Atrodo mazdaug taip :

user posted image

Juoda linija apibrauktas iejimas (skyle) i rusi. Gal mesteltumet kokiu minciu del pertvaru blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2012 01 09, 16:34)
Sveiki, susidurem su problemele  blush2.gif  Gal kas padetu?  blush2.gif  Remontuojames vonia (nuosavam senam nameliuke). Gavosi taip, kad po rekonstrukciju siokiu tokiu atsirado ta musu problema. Vonios kambaryje yra iejimas i rusi, kuri nesumastom kaip aptverti, kad vaizdas butu normalus. Virs iejimo yra langas, todel noretusi jo neuzstatyti, kad sviesos patektu i vidu. Galvojam apie stiklo blokelius arba stiklines pertvaras, tik kad blokeliai gan brangiai gaunasi, o stilas man kazkaip nepatikima  rolleyes.gif 

Atrodo mazdaug taip :

user posted image

Juoda linija apibrauktas iejimas (skyle) i rusi. Gal mesteltumet kokiu minciu del pertvaru  blush2.gif


Stiklo blokeliai gal ir brangoka, bet galima gan efektingai padaryti pvz. pusapvalę sienutę iš siaurų blokelių.
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2012 01 10, 13:17)
Stiklo blokeliai gal ir brangoka, bet galima gan efektingai padaryti pvz. pusapvalę sienutę iš siaurų blokelių.


Na kolkas ir mes apsistojome ties blokeliais smile.gif Kazin kur butu galima rastio didesni ju pasirinkima g.gif
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2012 01 10, 14:21)
Na kolkas ir mes apsistojome ties blokeliais  smile.gif  Kazin kur butu galima rastio didesni ju pasirinkima  g.gif

o jei atmuryt tokia kaip zemejancia sienele g.gif priesais langa kad butu tokia kaip dekoratyvine pasidet kanors koki niekuti ar pan ,apklijuot plytelem g.gif
Atsakyti
Siūlyčiau neprisižaisti labai su stiklo blokelių spalva. Mano sesuo įsidėjo 3 žalios spalvos, ir automatiškai gavosi kad darė vonios kambarį su žalia spalva. Na reiks derinti prie blokelių spalvos ir vonios kambario spalvas. Turbūt geriausia būtų rinktis neutralias spalvas, kurios tinka prie daugelio spalvų 4u.gif
Nežinau ar aiškiai aš čia blush2.gif
Atsakyti