Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Sveikos, gal galetumete rekomenduoti koki www kur butu galima pasidelioti/ pasibraizyti planeli ar isdestyma virtuves?

dekui
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2011 12 01, 12:10)
o pas mane tragedija...santechnikas pasake, kad netilps bide  verysad.gif viska ismatavau, kaip tik buvo, o pasirodo tu pakabinamau WC ir bide remai turi apie 50 cm plocio(nors mano pasirinktas pats klozetas ir bide 36 ir 36,5 cm), tai su tais remais netelpa verysad.gif nooooriu bide verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Pas save vonioj turiu kriauklės maišytuvą su bidetės funkcija. Nereikia atskirai tos bide.
maišytuvai su šia funkcija yra vokiečių hansgrohe . Kol kas esu patenkinta
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2011 12 12, 17:13)
http://www.ravakvonios.lt gal kas turit kokiu atsiliepimu apie sia parduotuve? labai kainos vilioja g.gif

o nebuvai kauno g?uab anaga berods.ten vietoj nelabai ka turi, bet vilniuje kainas geriausias siulo blush2.gif bent jau mums.

klausimas- ka girdejot apie santechnika, pagaminta JAV? radau labai grazu modeliu, pigiau nei oras, panasiai kaip grohe, tik vaizdas zymiai geresnis ax.gif bet JAV...nieko negirdejau, nei giria, nei peikia... g.gif
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2011 12 15, 12:40)
o nebuvai kauno g?uab anaga berods.ten vietoj nelabai ka turi, bet vilniuje kainas geriausias siulo blush2.gif bent jau mums.

klausimas- ka girdejot apie santechnika, pagaminta JAV? radau labai grazu modeliu, pigiau nei oras, panasiai kaip grohe, tik vaizdas zymiai geresnis ax.gif bet JAV...nieko negirdejau, nei giria, nei peikia... g.gif


Tikrai jie geriausias kainas siulo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LTL8787 @ 2011 12 15, 12:36)
Pas save vonioj turiu kriauklės maišytuvą su bidetės funkcija. Nereikia atskirai tos bide.
maišytuvai su šia funkcija yra  vokiečių hansgrohe . Kol kas esu patenkinta

drinks_cheers.gif joas ir turiu, labai geras dalykas ,ko truksta tai bide kaip sako MB kojoms nusiplaust lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar labai geri švedų Mora / FM Mattsson, juos gamina tik vienoje gamykloje visam pasaulyje ir vienodos kokybės visam pasauliui.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 01 03, 16:08)
Dar labai geri švedų Mora / FM Mattsson, juos gamina tik vienoje gamykloje visam pasaulyje ir vienodos kokybės visam pasauliui.




o kas jais prekauja?
Atsakyti
QUOTE(tukas* @ 2012 01 03, 16:38)
o kas jais prekauja?


Jaukurai jų atstovas, o prekiauja tai daug kas, internete ypač. Jei dėl kainos tai ir Jaukuruose labai gerą galima gauti.
Atsakyti
gal kas susiduret su plyteliu valymu nuo "vasko"? salone sake kad plyteles padengtos vasku ir po sudejimo su karstu skudureliu nusivalys , siandien trinu su verdanciu vandeniu ir nei krust tie dryziai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 01 03, 17:53)
Jaukurai jų atstovas, o prekiauja tai daug kas, internete ypač. Jei dėl kainos tai ir Jaukuruose labai gerą galima gauti.


Ar tik nedirbate Jaukuruose ? g.gif
Tiesiog labai akivaizdu...katilai,padeklai,maisytuvai,franke,klozetai... ax.gif
Yra ir kitu exkluzyviniu gamintoju, kurie gamina aukstos kokybes, bei vienodo standarto maisytuvus smile.gif kiekvienas salonas galetu pasiulyti kazka savo autentisko... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 01 03, 19:41)
Ar tik nedirbate Jaukuruose ? g.gif
Tiesiog labai akivaizdu...katilai,padeklai,maisytuvai,franke,klozetai...  ax.gif
Yra ir kitu exkluzyviniu gamintoju, kurie gamina aukstos kokybes, bei vienodo standarto maisytuvus  smile.gif kiekvienas salonas galetu pasiulyti kazka savo autentisko...  4u.gif


Kad aš to ir neslepiu. Kiekvienas juk kažkur dirbame. Ir, žinoma, kiekvienas salonas galėtų pasiūlyti kažką savo, bet aš ką išmanau, apie tai ir kalbu:)
Atsakyti
O kaip apie vonios lango "uzdengima"? Roletai, matine ar dekoro plevele? kas geriau? kokie dar variantai?
Atsakyti