Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

nusipirkom vonia, ji 160 ilgio, siena pagal kuria ji bus 167..
kaip jus tokius "tarpus uztaisot"?
Atsakyti
Na galima prigalvoti ivairiu variantu.1 pristumi vonia prie vienos sienos,o kita puse apklijuoji lygiai plyteles.2 arba padarai is gipso dezute ,ar lentynele kuria apklijuoji plytelem.Paskui galesit pasideti vonios reikmenis.
Atsakyti
as tai noreciau vietoj vonios isirengti dusha, bet ne ta, kur parduotuvej nusiperki, o pasidaryti is pliteliu patiems, kazin ar daug kainuoja, pasidalinkit, kas daretes ir butu labai gerai vaizdine medziaga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CherLoyd @ 2011 12 08, 21:16)
as tai noreciau vietoj vonios isirengti dusha, bet ne ta, kur parduotuvej nusiperki, o pasidaryti is pliteliu patiems, kazin ar daug kainuoja, pasidalinkit, kas daretes ir butu labai gerai vaizdine medziaga  4u.gif

I kaina ieina, plyteles, fuga, gidroizoliacija( cia tikrai neverta taupyt), trapas. Prietaisai imontuojami i siena( man tokiu atveju graziausiai atrodo) kainuoja siek tiek brangiau. Dar dureles jei noresyte aisku. Tokie cia ir paskaiciavimai imat plota ir skaiciuojat. smile.gif Man tokie dusai atrodo neitiketinai ypac jei mozaika apklijuotos, gasdina tik plovimas to grozio. smile.gif
Atsakyti
Patarkit kur isigyti duso kabina? Na tokia be padeklo, nisos plotis- 110 cm. Galvoju, kad reiktu is dvieju duru, varstomu i vidu, po 55 cm.
Atsakyti
Gal kas turite foto ar patarimu, kaip isklijuoti vonios kambari. Turime mazu plyteliu 10x10, bet tiek kiek turime neuzteks. Reikes dasipirkti didesniu ir kazkaip komponuoti, tik nesugalvoju kaip g.gif
Musu plyteles baltos vienos blizgios, kitos matines.
Apvaziavau keleta parduotuviu, tokiu pat jau nebenusipirksim. Gal kas nors zinote kokiu ideju?
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2011 12 10, 17:55)
Gal kas turite foto ar patarimu, kaip isklijuoti vonios kambari. Turime mazu plyteliu 10x10, bet tiek kiek turime neuzteks. Reikes dasipirkti didesniu ir kazkaip komponuoti, tik nesugalvoju kaip  g.gif
Musu plyteles baltos vienos blizgios, kitos matines.
Apvaziavau keleta parduotuviu, tokiu pat jau nebenusipirksim. Gal kas nors zinote kokiu ideju?

O jus norit visa vonia klijuotiu vien plytelem? Galima paderinti ir dali vonios nudazyti, ten kur maziausiai taskosi, arba tapetuoti. Asmeniskai man net graziau sitaip ax.gif
Nebent jus apie grindis kalbat
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zikas1970: 10 gruodžio 2011 - 18:07
QUOTE(zikas1970 @ 2011 12 10, 18:06)
O jus norit visa vonia klijuotiu vien plytelem? Galima paderinti ir dali vonios nudazyti, ten kur maziausiai taskosi, arba tapetuoti. Asmeniskai man net graziau sitaip  ax.gif
Nebent jus apie grindis kalbat



Norime sienas klijuoti. Ne, nebutinai visa isklijuoti. Apie dazyma net nepagalvojau... g.gif Gal tikrai dar net graziau butu. Tik vat reikia ideju ieskoti dabar. Musu plyteles baltos, tai sakau kad neatrodytu kaip operacinej biggrin.gif . as galvoju kokias ryskias dapirkti, ar su ornamentasi.
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2011 12 10, 19:35)
Apie dazyma net nepagalvojau... g.gif Gal tikrai dar net graziau butu. Tik vat reikia ideju ieskoti dabar. Musu plyteles baltos, tai sakau kad neatrodytu kaip operacinej  biggrin.gif .  as galvoju kokias ryskias dapirkti, ar su ornamentasi.


Operacinėse sienos šiaip jau dažniausiai būna žalios. biggrin.gif O kuo blogai daug baltos spalvos? Ryškūs ornamentai gan greitai atsibosta, o nekaprizingos sienos paliks laisvę bet kada pakeisti mažmožius (muilines ir pan., rankšluosčius) ir vėl turėti tarsi naują vonią. Aš už dažymą. Be to, man gražu, kai plytelėmis siena išklijuota ne iki pat viršaus - palikta dažyta juosta. Dar galite kabinti didelį veidrodį - gal likusiam plotui užtektų ir turimų plytelių.
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2011 12 09, 22:20)
Patarkit kur isigyti duso kabina? Na tokia be padeklo, nisos plotis- 110 cm. Galvoju, kad reiktu is dvieju duru, varstomu i vidu, po 55 cm.


Uzsisakykit smile.gif Zinau, kad baltijos brasta ispjauna kokias tik nori kabinas ir duris. Tik ir kainos atititinkamos tada.
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2011 12 10, 19:35)
Norime sienas klijuoti. Ne, nebutinai visa isklijuoti. Apie dazyma net nepagalvojau... g.gif Gal tikrai dar net graziau butu. Tik vat reikia ideju ieskoti dabar. Musu plyteles baltos, tai sakau kad neatrodytu kaip operacinej  biggrin.gif .  as galvoju kokias ryskias dapirkti, ar su ornamentasi.


Pas mus vonia buvo baltom plytelėm klijuota (sienos) ir dabar bus vėl iš naujo baltom (na tiksliau labiau kreminio atspalvio) smile.gif Man atrodo gražiai, švaros jausmą priduoda, akcentus visada galima ryškius parinkti, kokius tik nori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2011 12 10, 18:35)
Norime sienas klijuoti. Ne, nebutinai visa isklijuoti. Apie dazyma net nepagalvojau... g.gif Gal tikrai dar net graziau butu. Tik vat reikia ideju ieskoti dabar. Musu plyteles baltos, tai sakau kad neatrodytu kaip operacinej  biggrin.gif .  as galvoju kokias ryskias dapirkti, ar su ornamentasi.


Pas mus vaiko vonioj baltos plyteles, ant sienu yra ir ryskiu plyteliu truputis paivairinimui - begalo dziaugiuos tokiais spalvos pasirinkimais 4u.gif O kitoj vonioj tos kremines sviesios (na beveik balta:) ) tai ten kaip akcenta klijavom ruda mozaika.


http://www.ravakvonios.lt gal kas turit kokiu atsiliepimu apie sia parduotuve? labai kainos vilioja g.gif
Atsakyti