Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(gamtos stebuklas @ 2011 11 21, 12:43)
zinok klozetas viduje nepatogus biggrin.gif  man nepatiko gyvai, atidarius ta dangti....nusivyliau unsure.gif



O kas konkreciai jums nepatiko?

nes mes irgi nusiziurejom sita varijanta, ir man kazkaip niekas neuzkliuvo.
Atsakyti
Gal kas dare vonios baldus pagal uzsakyma? kazkaip kad viskas tiktu nerandam, vat ir sugalvojau gal geriau butu pasigamint g.gif smile.gif domintu variantai Vilniuj.
Atsakyti
Galvojau galvojau ir dar prigalvojau biggrin.gif Kolkas apsistosim ties situo variantu smile.gif Dusa visgi planuojam toki statytis, nes labai kompaktiskai isipaisyt turetu smile.gif user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Sveikos,

Turiu klausimą dėl dušo kabinos be pado. Googlinau, bet kažkaip nerandu pasisakymų.

Ar praktiška? Ar pakankamai gerai subėga per trapą vanduo? Ar neprateka vanduo į vonios kambarį?

Kas turit tokias įsirengę - sakykit, ar patenkinti. nesigailit?
Atsakyti
QUOTE(zippy @ 2011 11 28, 12:56)
Sveikos,

Turiu klausimą dėl dušo kabinos be pado. Googlinau, bet kažkaip nerandu pasisakymų.

Ar praktiška? Ar pakankamai gerai subėga per trapą vanduo? Ar neprateka vanduo į vonios kambarį?

Kas turit tokias įsirengę - sakykit, ar patenkinti. nesigailit?

Vanduo subega gerai tuomet jei yra gerai padaryti nuolydziai mirksiukas.gif Jei nesuformuoti nuolydziai, tada vanduo uzsilaiko. O vandeniui nera kur prateket, juk sienele kazkokia vistiek darysit, grindys juk lygios vonioj - tai tikrai niekas niekur neteka mirksiukas.gif
O siaip tai sakyciau cia labiau skonio reikalas: vieniem grazu padai, o kitiem tiesiog plyteles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2011 11 24, 14:03)
Labai aciu thumbup.gif O mano galvoj sukosi tik baltijos brasta, net nezinojau kad dar yra gaminanciu thumbup.gif Gal galetumet kainas mazdaug palyginimui parasyt ax.gif


man gamintis isejo pigiau nei baltijos brastos 4u.gif bet as nelabai deretis moku blush2.gif gal todel.. o dar patiko tuo,kad padare grynai cm tikslumu pagal matmenis ir patys sudejo (mums tas irgi aktualu, nes namie visiems neis ten rankos auga... biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 11 28, 14:02)
man gamintis isejo pigiau nei baltijos brastos  4u.gif bet as nelabai deretis moku  blush2.gif gal todel.. o dar patiko tuo,kad padare grynai cm tikslumu pagal matmenis ir patys sudejo (mums tas irgi aktualu, nes namie visiems neis ten rankos auga... biggrin.gif )

Aciu labai, nukrito rupestis dar vienas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zippy @ 2011 11 28, 13:56)
Sveikos,

Turiu klausimą dėl dušo kabinos be pado. Googlinau, bet kažkaip nerandu pasisakymų.

Ar praktiška? Ar pakankamai gerai subėga per trapą vanduo? Ar neprateka vanduo į vonios kambarį?

Kas turit tokias įsirengę - sakykit, ar patenkinti. nesigailit?

Jei tensingai padarytas nubėgimas, tokia dušo kabina yra patogu ir praktiška, ypač plaunant grindis. Tik dar patarčiau-po ja, netik visoje patalpoje, išsivedžioti grindinį šildymą. Tuomet malonu praustis, nereikia laukti kol vanduo sušildys grindis, o ir kitam žmogui atėjus po jūsu nereikia stot ant šlapių gringų, jos jau būna pradžiuvę.
Atsakyti
Gal turit, kas pavyzdžių, kaip galima padaryt skalbinių krepšį spintelėje po kriaukle bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rackiene: 29 lapkričio 2011 - 09:33
QUOTE(zippy @ 2011 11 28, 13:56)
Sveikos,

Turiu klausimą dėl dušo kabinos be pado. Googlinau, bet kažkaip nerandu pasisakymų.

Ar praktiška? Ar pakankamai gerai subėga per trapą vanduo? Ar neprateka vanduo į vonios kambarį?

Kas turit tokias įsirengę - sakykit, ar patenkinti. nesigailit?


Visom keturiom uz plyteliu grindis, o ne padekla. Visokie krasteliai apsinesa..su amzium jei akrilinis padeklas, pradeda girgzdet, na ir siaip kazkaip maziau estetikos. Nelabai grazu... schmoll.gif
Vanduo per trapa gerai subega, tik kaip kolege minejo - svarbiausia tinkamas nuolydis. O dar kiek graziu variantu galit pasirinkti, mozaiku, akmenuku...bus vienas malonumas duse praustis 4u.gif biggrin.gif I vonios kambari vanduo prateketi turi tiek pat sansu, kiek ir su padeklu, t.y. nebent meistras neuzsandarins, bet realiai, ner pro kur jam ten isbegti.
Atsakyti
QUOTE(soalina @ 2011 11 28, 01:51)
Gal kas dare vonios baldus pagal uzsakyma? kazkaip kad viskas tiktu nerandam, vat ir sugalvojau gal geriau butu pasigamint  g.gif  smile.gif  domintu variantai Vilniuj.

Mes gaminom spintelę praustuvui. Manau, ir tie, kas virtuvės baldus gamina, priimtų tokį užsakymą. Tik tos lentos būna žymiai brangesnės, nes turėtų būti atsparios drėgmei.
QUOTE(oplialialia @ 2011 11 28, 10:22)
Galvojau galvojau ir dar prigalvojau biggrin.gif  Kolkas apsistosim ties situo variantu smile.gif

Man šitas variantas praktiškiausias!
Atsakyti
QUOTE(Edditocka @ 2011 11 30, 00:45)
Mes gaminom spintelę praustuvui. Manau, ir tie, kas virtuvės baldus gamina, priimtų tokį užsakymą. Tik tos lentos būna žymiai brangesnės, nes turėtų būti atsparios drėgmei.

Man šitas variantas praktiškiausias!

drinks_cheers.gif aciu 4u.gif nors viena atsiliepima isgirdau biggrin.gif
Atsakyti