Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Merginos sakykit kokios kainytes 1m2 liejamo pavirsiaus? Nu ta prasme jei virs skalbimo masinos, spinteles ir prie kriaukles viena noreciau stalvirsi daryti? as dar siuo klausimu `zalia`...
Atsakyti
QUOTE(oplialialia @ 2011 11 24, 19:53)
Aciu uz foto 4u.gif
Kol ieskojau ju, akys uzkliuvo uz vienos ikeltos foto, kur parodytos duso sieneles, man taip patiko, kad  susigundziau tokias  turet savo vonioje doh.gif  biggrin.gif Duris perkeliau i kita puse, kad platesnis iejimas butu ir kad ant tos sienos gyvatuka galeciau pakabint.

Mano vonia pasiskolinot. mirksiukas.gif Prasom, kad tik macytu. 4u.gif
Sieneles buna pusapvales ir tiesios.


As jus suprantu, kad norit ir vonios, ir duso. ax.gif
Atsakyti


QUOTE(Caca* @ 2011 11 24, 21:10)
Sieneles buna pusapvales ir tiesios.

prausiausi pas drauge su tokiomis sienelemis duse. Tai man nelabai patiko.Mokejo 2000 uz tuos stiklus. Vienas pliusas, kad nelieka vandens lasiuku demui, (na pas ja spec stiklai kazkokie anti...), bet durys neuzsidaro sandariai, tai vistiek viskas slampa ir prabega unsure.gif Norejom tokias det, bet nusprendem, kad is uzuolaideles tokia pat nauda g.gif Beto jas galima keisti, taigi tuo paciu pasikeicia ir vonia....
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2011 11 24, 21:23)
prausiausi pas drauge su tokiomis sienelemis duse. Tai man nelabai patiko.Mokejo 2000 uz tuos stiklus. Vienas pliusas, kad nelieka vandens lasiuku demui, (na pas ja spec stiklai kazkokie anti...), bet durys neuzsidaro sandariai, tai vistiek viskas slampa ir prabega  unsure.gif Norejom tokias det, bet nusprendem, kad is uzuolaideles tokia pat nauda  g.gif Beto jas galima keisti, taigi tuo paciu pasikeicia ir vonia....

g.gif Pas mus to tikrai nera, kai sujungi abi duris, jos sulimpa (gumines tarpines yra), susidaro kaip ir vakumas. As duso nelabai megstu, bet sunus, vyras maudosi beveik kasdien, per metus naudojimo butu islindes toks nepatogumas.
Gal pas Jusu drauge per apacia prabega vanduo?Gal nuolydis blogai suformuotas? g.gif Gal brokuotos?


Atsakyti
Sveiki,bandome projektuoti vonią ir mes ( 5,52 m2). Plotas nedidelis, o reikia sutalpinti nemažai (tualetą, kriauklę, vonią, skalbimo mašiną, "boilerį"). Pirminis variantas toks. Labiausiai nerimauju dėl praktiškumo ir patogumo. Norėčiau išgirsti Jūsų nuomonę, pastabas dėl santechnikos išdėstymą blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2011 11 24, 22:10)
Mano vonia pasiskolinot. mirksiukas.gif Prasom, kad tik macytu. 4u.gif
Sieneles buna pusapvales ir tiesios.
As jus suprantu, kad norit ir vonios, ir duso. ax.gif


Nu tikrai labai patiko thumbup.gif
Bet va kad niekaip graziai neiseina sudeliot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(oplialialia @ 2011 11 24, 15:11)
Na paskutinis bandymas su dusu ir vonia, jau fantazija isseko doh.gif Tik langas centre butu ir skalbimo masinos ten nebutu


As uz varianta su duso kabina blush2.gif bet cia daugiau nuo zmoniu iprociu priklauso.
Turejome buta su vonia ir duso kabina, dabar tik su vonia - tai jei atvirai keikiames ir gailimes sad.gif ta uzuolaidele prie s...nos limpanti, fuj...
ir jau nebelendi kas ryta po dusu, tik pasilenki, galva issiplauni...bent jau mums labai truksta duso doh.gif
Atsakyti
Pagalvojau pasidalinsiu, vakar Akropolyje lankstinuka paemiau ten kriaukles ant skalbimo masinu statomos ir dal galima spalvas issirinkt, beabejo kainytes atitinkamos.... doh.gif Na jei kam idomu tai va paa.lt
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2011 11 24, 09:40)
Laba,

Gal kas netycia susiduret: ieskau duso kabinos, bet kad butu 1mx1.2m, gal kas zinot kur tokiu ieskot? 4u.gif  noreciau beremes...

mes pirkom is arsan internetu 4u.gif pirkom su remu Ravak ,bet gali pasizvalgyt visokiu ax.gif
Atsakyti
Sveiki mirksiukas.gif Įsirengiant vonio kambarį susidūrėme su didele problema... Žinome kokių norime plytelių, kaip norime apstatyti vonios kambarį, bet niekaip nesugalvojame kaip plyteles išklijuoti, kad būtų gražu doh.gif Vonios kambarys nėra labai didelis - 1,84x2,97 (5,46 kv m).
user posted image
Sienoms norime štai šių plytelių Damasco
O grindis galvojame klot plytelėmis, kurios su medinių grindų raštu.
Gal turite kokių minčių kaip gražiai būtų galima tokias plyteles išdėliot? mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oplialialia @ 2011 11 24, 19:53)
Aciu uz foto 4u.gif
Kol ieskojau ju, akys uzkliuvo uz vienos ikeltos foto, kur parodytos duso sieneles, man taip patiko, kad  susigundziau tokias  turet savo vonioje doh.gif  biggrin.gif Duris perkeliau i kita puse, kad platesnis iejimas butu ir kad ant tos sienos gyvatuka galeciau pakabint. Ar geriau ten vonia stumt ir iejima palikt kur buvo? user posted image

man patiko jūsų ankstesnis variantas, kur yra tik kampinė vonia 4u.gif Pakutiniam paveikslėlyje labai nepatiko klozetas beveik priklijuotas prie dušo kabinos, nu kažkaip man nelabai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irisas: 27 lapkričio 2011 - 22:08
O sakykit kampinės vonios visos trumpesnės nei nekampinės? ar galima rasti ir ilgų? ax.gif
Esam aukšti žmonės, norėjau kampinės vonios, bet dabar kiek dairausi tai visos kažkokios mažytės verysad.gif
Atsakyti