Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Laba,

Gal kas netycia susiduret: ieskau duso kabinos, bet kad butu 1mx1.2m, gal kas zinot kur tokiu ieskot? 4u.gif noreciau beremes...
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2011 11 24, 10:40)
Laba,

Gal kas netycia susiduret: ieskau duso kabinos, bet kad butu 1mx1.2m, gal kas zinot kur tokiu ieskot? 4u.gif  noreciau beremes...


Tikriausiai butu protingiausia paimt ir pasiskambinet i vonios salonus, ten jie geriausiai atsakys ka gali pasiulyti, o ir jums vazineti nereikes smile.gif toki daikta tai tikrai manau rastumet, o krastutiniu atveju visada yra Baltijos Brasta, kuri gamina kabinas pagal jusu pageidavimus... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voveryyte: 24 lapkričio 2011 - 10:33
QUOTE(jova @ 2011 11 24, 10:40)
Laba,

Gal kas netycia susiduret: ieskau duso kabinos, bet kad butu 1mx1.2m, gal kas zinot kur tokiu ieskot? 4u.gif  noreciau beremes...


tai kreipkites i imone uzsiimancia berememis stiklo konstrukcijomis 4u.gif as dariausi dvejas nestandartines duso durisvienas 90cm plocio,kitas 1.40 4u.gif klaipedos krastuose tai buru: "glasvega", "stiklita", "vakaru frontas" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 11 24, 10:35)
tai kreipkites i  imone uzsiimancia berememis stiklo konstrukcijomis  4u.gif as dariausi dvejas nestandartines duso durisvienas 90cm plocio,kitas 1.40  4u.gif  klaipedos krastuose tai buru: "glasvega", "stiklita", "vakaru frontas"  4u.gif


Labai aciu thumbup.gif O mano galvoj sukosi tik baltijos brasta, net nezinojau kad dar yra gaminanciu thumbup.gif Gal galetumet kainas mazdaug palyginimui parasyt ax.gif
Atsakyti
Na paskutinis bandymas su dusu ir vonia, jau fantazija isseko doh.gif Tik langas centre butu ir skalbimo masinos ten nebutu user posted image

O cia dar vienas variantas smile.gif Tik neiseina padidinti blush2.gif Tik man labai jau varganas toks atrodo g.gif user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti

Man kazkodel paskutinis variantas pats mieliausias sirdziai. Gal todel, kad pas mane panasus variantas smile.gif
Atsakyti
na, aš taip pat už antrą variantą, tik gal praustuvės kampe kiek kitaip apžaisčiau.
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2011 11 24, 15:38)
Man kazkodel paskutinis variantas pats mieliausias sirdziai. Gal todel, kad pas mane panasus variantas smile.gif


Na va, pazanga, pagaliau niekas neispeike, aciu 4u.gif biggrin.gif
dar norejau paklaust, kur laikote nesvarius skalbinius? g.gif
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 11 24, 15:56)
na, aš taip pat už antrą variantą, tik gal praustuvės kampe kiek kitaip apžaisčiau.

O ka kitaip darytumet? ax.gif
Atsakyti
pas mane irgi panasiai,kaip paskutiniam variante, tik vonia ne kampine, langas virs jos, ir uz praustuves vietos dar yra, tai dar duso kabina,tiksliau sienele padaryta
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2011 11 24, 16:24)
pas mane irgi panasiai,kaip paskutiniam variante, tik vonia ne kampine, langas virs jos, ir uz praustuves vietos dar yra, tai dar duso kabina,tiksliau sienele padaryta



O kiek kvadratu jusu vonia?
O tas dusas, tai be pado, tik sienele, ar kaip? O jei dar foto ikeltumet tai is vis super butu blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oplialialia @ 2011 11 24, 15:37)
O kiek kvadratu jusu vonia?
O tas dusas, tai be pado, tik sienele, ar kaip? O jei dar foto ikeltumet tai is vis super butu blush2.gif  smile.gif

nezinau ,kiek kvadratu blush2.gif Nepamenu tiksliai, nebaigta vonia yra ikelta berods 19 psl., ten desinej pusej bus kriaukle , nesimato kurioj vietoj, nes sienele uzstoja( nera kol kas ,ir desinej matosi ta sienele,ji uzsisuka- ten bus dusas.Jokio pado, nuolydis tik, vandeniui bubegti, na pabandysiu kada pafotkinti kita puse vonios kambario.Tuo paciu uzklausiu,kiek kvadratu is viso
Papildyta:
jau ir pati nebeprisimenu, neuzsisuka ji lotuliukas.gif , sienele ta prasme
radau seniau daryta, cia dar remonto ikarsty.Apacioj sudetos mozaikines plytutes.Bortelis neaukstas padarytas, kad vanduo nepatektu prausiantis. O ka desim ar, stikla, ar uzuolaidas dar nenuspriandziau, greiciausia uzuolaidas
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2011 11 24, 17:26)


Aciu uz foto 4u.gif
Kol ieskojau ju, akys uzkliuvo uz vienos ikeltos foto, kur parodytos duso sieneles, man taip patiko, kad susigundziau tokias turet savo vonioje doh.gif biggrin.gif Duris perkeliau i kita puse, kad platesnis iejimas butu ir kad ant tos sienos gyvatuka galeciau pakabint. Ar geriau ten vonia stumt ir iejima palikt kur buvo? user posted imageuser posted imageO cia tos duso sieneles(atsiprasau uz skolintas foto) 4u.gif user posted image
Atsakyti