Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(isdykusS @ 2011 11 22, 21:35)
turiu klausimeli, kokiam daugmaz auksty "statomas" vandens maisytuvas voniai (sieninis) ir praustuve kokiam auksty?


Pagal žmonių ūgį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2011 11 22, 21:48)
Pagal žmonių ūgį?  g.gif

na suprantu, bet vistiek kazkoks standartas turetu but?
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2011 11 22, 21:57)
na suprantu, bet vistiek kazkoks standartas turetu but?


Kaži. Na bent jau dušui pvz kur pakabinimą padaryti, tai mesitrai senąjį butą remontuodami grynai paprašė pamatuoti pagal save.
Atsakyti
na tarkim as 158, sutvarke pas mus vonioj santechnika, pakabino "krana" kur bus vonia.. na ir man atrodo kad jis taip zemai, gal ties klubais man.. del to ir klausiau.. vonios dar nera, bet man atrodo kad taip per zemai yra, del to ir norejau suzinot, kokiam auksty pas kitas yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykusS: 22 lapkričio 2011 - 23:10
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 21, 01:42)
mastau.gif Kažkaip įsivaizdavau, kad plg. nemenkos tos "kapeikos", nes šiaip remontas daugiau kosmetinis (aišku ne vonios - ten tai jau viską reikia keisti iš pagrindų - todėl niekaip ir nepradedam blush2.gif ).

Koridoriu darysite vistiek, reikes glaistyt ar su rotbantu prasieit bet kokiu atveju, tai net neskaiciuojam to. Vonia irgi reik daryti tai irgi atsimeta. Paciu duru - priklauso kokios ten jusu sienos is ko?Gipsines tai skaiciuojam gipsas, profiliai, vata ir varztai. Blokeliai ar plytos tai ju kaina ir maisas mysinio, jei betoniniai tai galima uzbetonuot tai maisas betono 10 Lt. Pats prasciausias ir lengviausias variantas tiesiog brusa istatyt. Brusas kainuos apie 20Lt. Na ir darbas jei auksarankio namie nera. Mes naikinom bute vienas durys nes nugriovem siena ir padarem Wc su vonia bendra tai mum apsiejo kapeikas nes tik uz betona teko sumoketi apie 30Lt.
Dabar grizau i jusu planeli ir turiu klausymu, kaip ten gaunasi kad duru tarpas 58 cm. tai durys kazkokios nestandartynes. Tai gaunasi kad ta siena kuri 65 cm cia be duru staktos.Tai tada nematau problemos.Dasideda gi dar staktos plotis ir ten dar apie cm po plytelem.Ar as kazka ne taip supratau is jusu plano? g.gif



QUOTE(isdykusS @ 2011 11 23, 01:10)
na tarkim as 158, sutvarke pas mus vonioj santechnika, pakabino "krana" kur bus vonia.. na ir man atrodo kad jis taip zemai, gal ties klubais man.. del to ir klausiau.. vonios dar nera, bet man atrodo kad taip per zemai yra, del to ir norejau suzinot, kokiam auksty pas kitas yra smile.gif

Manau kabina taip kaip papraso, bet taip logiskai pagalvojus gal jei tai vonia tai kabina kuo zemiau kad butu patogu gulint vonioj reguliuoti vandieni. g.gif Negaliu aisku teikti kad taip ir yra, cia as tik taip galvoju o siaip pasiklausiu nryt pas santechnika kaip ten su tais kabinimais. smile.gif

Papildyta:
QUOTE(oplialialia @ 2011 11 22, 18:17)
O kaip toks variantas? g.gif 

Na pirmas variantas tai ten katastrofa, rubus i klozeta sluostysite, sitas siek tiek geriau, bet man irgi kyla abejoniu kaip jus ta skalbimo masina naudosytes, na tarkym jinai atsidarys bet teks kazkaip is sono rubus trauks, o jei paslepta spintelei tai spinteles dureles ar atsidarys. As kai skalbiu ir koldras ir kilimus tai man reikia patogaus priejimo. Pats klozetas man kazkaip per arti duso atrodo na ir nelabai kad iskart durys atidarai i klozeta tiesiai. Mano galva ir duso ir vonios daryti ner prasmes...na bent jau as taip nedaryciau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2011 11 22, 14:22)
Jau nieko nereikes papildomo, o zarnai vietos tikrai uz vonios atsiras...kiek ten jos bereikia  ax.gif
tik kad meistrelis graziai ir tvarkingai skyles isgreztu...

sakai g.gif o as pamaniau ar nebus kaip pvz su pakabinom bide ir klozetais- remas pasleptas cool.gif

Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 11 23, 03:51)
Dabar grizau i jusu planeli ir turiu klausymu, kaip ten gaunasi kad duru tarpas 58 cm. tai durys kazkokios nestandartynes. Tai gaunasi kad ta siena kuri 65 cm cia be duru staktos.Tai tada nematau problemos.Dasideda gi dar staktos plotis ir ten dar apie cm po plytelem.Ar as kazka ne taip supratau is jusu plano? g.gif 

mastau.gif Staktos ten kaip ir iš viso nėra... 58 cm pločio - anga, kurioje durys. Stakta, jei taip galima pavadinti, kiek suprantu - metalinis rėmas, bet jis iki pat durų angos užtinkuotas, uždažytas. Kitaip tariant, siena, prie kurios norėjau statyti galu vonią, iš tikrųjų ir tėra 65 cm su trupučiu iki pat durų angos, na nulupus plyteles gal bus ir 66 cm, bet tikrai ne daugiau.
Papildyta:
QUOTE(Caca* @ 2011 11 22, 20:35)
Greitosiomis tik toki varianta radau. blush2.gif Siuliau isivaizduoti, kad kaireje butu skalbimo masina, kriaukle per viduri, virs jos veidrodis, o abipus jo spinteles pasidejimui. ax.gif

su skalbimo masina

Šitaip tai suprantu. smile.gif O jau buvau pradėjusi mąstyti - na negi tikrai galima skalbyklę slėpti už durelių? Jei naudojama tik retkarčiais, tai gal, bet šiaip juk drėgmė - reikia vėdinti, man net stalčiukas skalbimo milteliams pelyti pradeda, jei po skalbimo jo gerai neišdžiovinu išimto.
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2011 11 23, 01:10)
na tarkim as 158, sutvarke pas mus vonioj santechnika, pakabino "krana" kur bus vonia.. na ir man atrodo kad jis taip zemai, gal ties klubais man.. del to ir klausiau.. vonios dar nera, bet man atrodo kad taip per zemai yra, del to ir norejau suzinot, kokiam auksty pas kitas yra smile.gif

Jei seimininkai nenurodo kurioj vietoj statyt, standartiskai statoma 80 cm aukstyje, arba 20cm virs vonios krasto.

QUOTE(gamtos stebuklas @ 2011 11 23, 13:37)
sakai g.gif o as pamaniau ar nebus kaip pvz su pakabinom bide ir klozetais- remas pasleptas cool.gif


Jie statomi ant vonios krasto o ne i siena, jokiu papildomu detaliu nereikia tam, vietos ten ir taip pakanka.

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 23, 15:05)
mastau.gif Staktos ten kaip ir iš viso nėra... 58 cm pločio - anga, kurioje durys. Stakta, jei taip galima pavadinti, kiek suprantu - metalinis rėmas, bet jis iki pat durų angos užtinkuotas, uždažytas. Kitaip tariant, siena, prie kurios norėjau statyti galu vonią, iš tikrųjų ir tėra 65 cm su trupučiu iki pat durų angos, na nulupus plyteles gal bus ir 66 cm, bet tikrai ne daugiau.


Tai cia kaip suprantu sienos statybos blokinis namas pas jus, nes pas mus irgi buvo remas. Jei keisite durys tai stakta tures buti, kitaip nelabai isivaizduoju kaip tai atrodys.Na zodziu as laikausi nuomones apie duru patraukima i sona, bet aisku jus pati nuspresite kaip jum bus graziausiai ir patogiausiai, tikiuosi bent kazkuom padejau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 11 23, 15:08)
Jei seimininkai nenurodo kurioj vietoj statyt, standartiskai statoma 80 cm aukstyje, arba 20cm virs vonios krasto.



aciu labai 4u.gif einu issimatuot kaip ten pas mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 11 23, 16:08)
Tai cia kaip suprantu sienos statybos blokinis namas pas jus, nes pas mus irgi buvo remas. Jei keisite durys tai stakta tures buti, kitaip nelabai isivaizduoju kaip tai atrodys.Na zodziu as laikausi nuomones apie duru patraukima i sona, bet aisku jus pati nuspresite kaip jum bus graziausiai ir patogiausiai, tikiuosi bent kazkuom padejau. smile.gif

Durų keisti nėra reikalo - mūsiškės tvarkingos, dažytos, tokios, kaip ir visame bute, o štai su tuo rėmu manau bėdos daug, nes norint perkelti per 5 cm visą ir reiktų lupti (dar klausimas, kaip jis įtvirtintas - ar nėra kokių didesnių atsišakojimų, kad praktiškai visą sieną ir tektų išgriauti).

O už patarimus tikrai dėkui. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 11 22, 18:53)
tokioje mažoje erdvėje galima statyti vonią/dušą - tiesiog ties maišytuvais yra papildomai primontuojama sienelė ( gamykliškai suderinta viskas) ir prausiantis po dušu vanduo nesitaško, tačiau vietos sutaupoma. Pavyzdys



Aciu uz varianta, tikrai turesiu omenyje 4u.gif
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 11 23, 03:51)

Papildyta:

Na pirmas variantas tai ten katastrofa, rubus i klozeta sluostysite, sitas siek tiek geriau, bet man irgi kyla abejoniu kaip jus ta skalbimo masina naudosytes, na tarkym jinai atsidarys bet teks kazkaip is sono rubus trauks, o jei paslepta spintelei tai spinteles dureles ar atsidarys. As kai skalbiu ir koldras ir kilimus tai man reikia patogaus priejimo. Pats klozetas man kazkaip per arti duso atrodo na ir nelabai kad iskart durys atidarai i klozeta tiesiai. Mano galva ir duso ir vonios daryti ner prasmes...na bent jau as taip nedaryciau. smile.gif

Na jei beda tik del skalbimo masinos, tai ja galima ir i kita puse det ax.gif

Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 23, 18:21)
Durų keisti nėra reikalo - mūsiškės tvarkingos, dažytos, tokios, kaip ir visame bute, o štai su tuo rėmu manau bėdos daug, nes norint perkelti per 5 cm visą ir reiktų lupti (dar klausimas, kaip jis įtvirtintas - ar nėra kokių didesnių  atsišakojimų, kad praktiškai visą sieną ir tektų išgriauti).

O už patarimus tikrai dėkui. 4u.gif

Ten tikriausiai tas remas tures kazkokius atsisakojimus, tai sienos tam griaut visos nereikia, juk yra irankiai metalui pjaut, bet jei durys ketinat palikt tai tikrai neverta griaut, nes pats remas klausymas ar atlaikys, vzodziu tada jau reikes vyrinti, nes su tais remais tokia chemija gaunasi.Tikrai neverta.
Papildyta:
QUOTE(oplialialia @ 2011 11 23, 19:57)
Aciu uz varianta, tikrai turesiu omenyje 4u.gif

Na jei beda tik del skalbimo masinos, tai ja galima ir i kita puse det ax.gif

Ne tik tam beda, as tiesiog tik tiek paminejau, ne nagrinejau zodziu nes negaliu iziureti ismatavimus net padidinus , prastas regejimas net lupa nepadejo. blush2.gif
Atsakyti