Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(ptashka @ 2011 11 17, 23:28)
Kad tik dabar nesumeluočiau, kurioje parduotuvėje mačiau tas ant skalbykls montuojamas kriaukles  g.gif Gal kokiam Ermitaže? Žinokit tiksliai nepamenu, bet skalbyklė buvo paprasta, standartinė. Jos juk nėra aukštos, o Kriauklė montuojasi beveik be jokio tarpo ant jos, na su minimaliu. Pereikit per santechnikos parduotuves, kad ir tuos pačius Jaukurus.

Pamatavau mūsiškę - 84 cm. Dabartinės kriauklės viršus - 80 cm nuo žemės. Gal pas mus ji kaip nors nestandartiškai žemai unsure.gif , bet niekada nebūčiau apie tai pagalvojusi, nes rodos patogu.
Papildyta:
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 11 18, 04:27)
Ryt galiu paklaust vyro, gal zinos kur galima vonia tokiu standartu rast

Būčiau dėkinga 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Edditocka @ 2011 11 18, 21:17)
Pas mus vonia dešinėj nuo durų, 1,50m, KALDEWEI, praustuvas didelis, skalb.mašina ir dar vietos liko, nes sujungėm buvusi tualetą su vonia, duris teko "pastumti". Tualetui paaukojom 1 sandeliuką, nes norėjom, kad būtų atskirai.

Patogus ir gražus sprendimas. 4u.gif Pas mus bėda ta, kad antro tamsaus kambariuko nėra (toje vietoje koridoriukas į dar vieną kambarį), tad plėstis nėra kur, o tualeto reikia atskiro, nes vaikui nepasakysi, kad pusvalanduką lukterėtų, kol kas nors išsimaudys.


Beje vonios irgi tokios norėčiau ax.gif , nes nelabai linksta širdis link akrilinių (nebent rastume idealių matmenų - tada jau tektų prisijaukinti ir akrilinę).
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 18, 23:29)
Pamatavau mūsiškę - 84 cm. Dabartinės kriauklės viršus - 80 cm nuo žemės. Gal pas mus ji kaip nors nestandartiškai žemai unsure.gif , bet niekada nebūčiau apie tai pagalvojusi, nes rodos patogu.
Papildyta:

Būčiau dėkinga 4u.gif
Papildyta:

Patogus ir gražus sprendimas. 4u.gif Pas mus bėda ta, kad antro tamsaus kambariuko nėra (toje vietoje koridoriukas į dar vieną kambarį), tad plėstis nėra kur, o tualeto reikia atskiro, nes vaikui nepasakysi, kad pusvalanduką lukterėtų, kol kas nors išsimaudys.
Beje vonios irgi tokios norėčiau ax.gif , nes nelabai linksta širdis link akrilinių (nebent rastume idealių matmenų - tada jau tektų prisijaukinti ir akrilinę).


Na, 4 cm nėra idelis skirtumas smile.gif

O šiaip, gyvenant bute, kur kiekvienas centimetras svarbus, siūlyčiau prisijaukinti akrilinę (nors dabar turėdama vietos rinkčiausi kitokią, kažkada turėjome būtent Be Happy koncepciją). Jos šiltos, specialiais valikliais gerai valosi, jei neturit šunų, kuriuos ten maudysit, ne taip ir braižosi. Aišku, minusų yra, juos šioje temoje irgi esu įvardinus.

O šiaip mes su vaiku turėjom bendrą vonią su tualetu ir vėl daromės. Kažkaip nepastebėjom tokios problemos. Ir net nebuvo minties darytis atskirą dabar.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2011 11 19, 01:08)
Na, 4 cm nėra idelis skirtumas smile.gif

Skirtumas susidarytų gerokai didesnis nei 4 cm - juk dar pačios kriauklės aukštis prisidėtų.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 19, 01:29)
Būčiau dėkinga 4u.gif

Paklausiau, sako kad dar nera tokiu mates. Bet yra mates pagal individualu uzsakyma islietas vonias, tik kad kaina tikriausiai bus nemaza.Dar papasakojo kad pas mus bute pasirodo vonia netilpo iki staktos, bet ileidom 1.5 cm i siena o kiti 3.5 taip ir kisojo ant staktos. O duru jum niekaip neiseina patrauk ant poros cm? Klausiu nes specialiai idomumo delei buvau ilindusi i ta susiaurejancia vonia. Nezinau kaip cia kam bet man tai katastrofiskai nepatogu gulet, spaudzia kojas is to siaurejancio sono, neisiskiest normaliai nei ka. Vyras irgi patenkintas ne liko. Jei tektu grustis i maza plota tai jau geriau tegul kisoja ta vonia negu siaurejancia rinkciausi. schmoll.gif

QUOTE(stasele @ 2011 11 18, 16:33)
Na ištiesų viska priklauso nuo gamintojo.
Pas mane Firmos Haro dangtčiai, jau 4 metus puikiai funkcionuoja .
o vaiku namie 2  7 ir 3 metu smile.gif

As irgi jokiu priekaistu tokio tipo dangciui neturiu, nors ir vaikai mazi tarnauja kaip reikia jau pora metu, bet vyras yra mates suluzusiu del paciu vartotoju kaltes. Gal tikrai nuo firmos priklauso.

QUOTE(ptashka @ 2011 11 19, 02:08)
O šiaip mes su vaiku turėjom bendrą vonią su tualetu ir vėl daromės. Kažkaip nepastebėjom tokios problemos. Ir net nebuvo minties darytis atskirą dabar.

As irgi nematau tame bedos, kai vaikai mazi tai nieko baisaus jei ir uzeis i ta vonia, o kai jau didesni tai jau ir pakentet sugebes.Kai gyvenom bute, galiausiai irgi nunesem siena ir sujungem vonia su wc, tikrai nepasigailejom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 19 lapkričio 2011 - 23:12
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 11 20, 00:09)
Paklausiau, sako kad dar nera tokiu mates. Bet yra mates pagal individualu uzsakyma islietas vonias, tik kad kaina tikriausiai bus nemaza.Dar papasakojo kad pas mus bute pasirodo vonia netilpo iki staktos, bet ileidom 1.5 cm  i siena o kiti 3.5 taip ir kisojo ant staktos. O duru jum niekaip neiseina patrauk ant poros cm? Klausiu nes specialiai idomumo delei buvau ilindusi i ta susiaurejancia vonia. Nezinau kaip cia kam bet man tai katastrofiskai nepatogu gulet, spaudzia kojas is to siaurejancio sono, neisiskiest normaliai nei ka. Vyras irgi patenkintas ne liko. Jei tektu grustis i maza plota tai jau geriau tegul kisoja ta vonia negu siaurejancia rinkciausi.  schmoll.gif
(...)
As irgi nematau tame bedos, kai vaikai mazi tai nieko baisaus jei ir uzeis i ta vonia, o kai jau didesni tai jau ir pakentet sugebes.Kai gyvenom bute, galiausiai irgi nunesem siena ir sujungem vonia su wc, tikrai nepasigailejom.

Labai ačiū 4u.gif Bus ramiau žinant, kad tokių matmenų vonių iš tiesų nebūna - ne tik aš nerandu. rolleyes.gif

Duris patraukti gal ir yra logikos, bet kažin kiek tai papildomai kainuotų? g.gif Kita vertus, esu tikra, jog niekas iš artimųjų tokios mano idėjos nepalaikytų, ypač, kad iki Kalėdų jau suplanuotas koridoriaus remontas (įėjimas į vonią - iš jo), o su vonia dar kiek lukterėsime.

O dėl bendro su vonia tualeto tai paminėjau tik vieną aspektą - yra jų ir daugiau, tiesiog žinau, kad mūsų atveju patogu nebūtų, todėl tai net nesvarstytina.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 20, 13:55)
Duris patraukti gal ir yra logikos, bet kažin kiek tai papildomai kainuotų? g.gif Kita vertus, esu tikra, jog niekas iš artimųjų tokios mano idėjos nepalaikytų, ypač, kad iki Kalėdų jau suplanuotas koridoriaus remontas (įėjimas į vonią - iš jo), o su vonia dar kiek lukterėsime.

Na kiek ten kainuotu tai kapeikas ir kainuotu o jei vyras rankas turi tai visai juokas. O koridoriu kaip tik remontuosit tai nesikeicia kaina nuo to. Uz tai vonia tilptu normali, na aisku jus cia jau pati turyte sprest. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 11 20, 20:50)
Na kiek ten kainuotu tai kapeikas ir kainuotu o jei vyras rankas turi tai visai juokas. O koridoriu kaip tik remontuosit tai nesikeicia kaina nuo to. Uz tai vonia tilptu normali, na aisku jus cia jau pati turyte sprest.  smile.gif

mastau.gif Kažkaip įsivaizdavau, kad plg. nemenkos tos "kapeikos", nes šiaip remontas daugiau kosmetinis (aišku ne vonios - ten tai jau viską reikia keisti iš pagrindų - todėl niekaip ir nepradedam blush2.gif ).
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2011 11 02, 10:53)
jei čia kinietiška,tai labai didelės kainos g.gif Gal tada geriau ne kinietįška?bet atrodo gražiai.
Aš nužiūrėjau roca meridian,kažin kaip šitie?
user posted image
roca

zinok klozetas viduje nepatogus biggrin.gif man nepatiko gyvai, atidarius ta dangti....nusivyliau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2011 11 21, 11:43)
zinok klozetas viduje nepatogus biggrin.gif  man nepatiko gyvai, atidarius ta dangti....nusivyliau unsure.gif

Ačiū už pastebėjimą,o tai jau galvojau kad tą imsiu.
Atsakyti
Pas mus toks:

user posted image

Labai patenkinta, viskas puiku, tik vienas niuansas... Aukštaūgiai meistrai rėmą sumontavo pagal savo ūgį, tai man kaip ir per aukštai jis. dar aišku užsidės plytelės, šiek tiek paaukštės grindys, gal bus geriau.
Atsakyti
Sveiki,projektuojames vonia ( 6,7 m2). Noreciau isgirsti Jusu pastebejimus, pastabas kas liecia baldu ir santechnikos isdestyma. Ten kur vonia, tai virs jos bus langas kazkur 1,40 m aukstyje.(Variantas ne galutinis, tik pirminiai papaisymai blush2.gif ) Aciu visoms pasisakiusioms 4u.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(oplialialia @ 2011 11 22, 10:50)
Sveiki,projektuojames vonia ( 6,7 m2). Noreciau isgirsti Jusu pastebejimus, pastabas kas liecia baldu ir santechnikos isdestyma. Ten kur vonia, tai virs jos bus langas kazkur 1,40 m aukstyje.(Variantas ne galutinis, tik pirminiai papaisymai blush2.gif ) Aciu visoms pasisakiusioms 4u.gif


Statyciau arba dusa, arba vonia montuociau, kazka viena rinkciausi (as vinios megeja, tai duso atsisakyciau) juk ir vonioj po dusu galima nusirasti, dabar jusu vonia labai uzgrusta, plius dar pastatoma spintele prie duso schmoll.gif g.gif Kriaukle prie pat duru irgi nepatinka schmoll.gif Ir spinteles kazkaip suderinciau i viena vieta, nes dabar "ismetytos" vienam kampe pastatoma, prie kriaukles kaba, virs klozeto vel spintele, gal labai kritiska busiu, bet viskas be rysio kazkaip g.gif

Dar nepatinka, jei guleti/sedeti vonioj, prie pat galvos bus klozetas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eljerny: 22 lapkričio 2011 - 11:00