Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eljerny @ 2011 11 17, 14:12)
biggrin.gif

O iš kur nuotraukos? Toks vaizdas, kad tas pats vanduo iš kriauklės nuteka į vandens bakelį. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 17 lapkričio 2011 - 13:39
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 17, 12:34)
Ir aš apie BeHappy nemažai galvojau (dar ir tebegalvoju smile.gif ), bet daug kas man

Na man kampuotumas netrukdo, o neigiamų atsiliepimų nesu pastebėjusi, nors ne pirmą temą skaitau (nors gal nebuvau atidi, parašykite kokius girdėjote neigiamus atsiliepimus). Na man dar patinka toks variantas, bet kaip ir sakiau reikia pasiskaičiuoti, aš krauklės neturiu dabartinėje vonioje, todėl perkant naują galima derinti (šitame pav. man per didelė, bet panašaus daryčiau, tik be tiek daug spintelių):
Stalviršis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 17 lapkričio 2011 - 15:12
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 17, 13:38)
O iš kur nuotraukos? Toks vaizdas, kad tas pats vanduo iš kriauklės nuteka į vandens bakelį. unsure.gif

http://eli.mama.lt/n...inalu-foto?cp=3
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2011 11 17, 16:10)
Na man kampuotumas netrukdo, o neigiamų atsiliepimų nesu pastebėjusi, nors ne pirmą temą skaitau (nors gal nebuvau atidi, parašykite kokius girdėjote neigiamus atsiliepimus). Na man dar patinka toks variantas, bet kaip ir sakiau reikia pasiskaičiuoti, aš krauklės neturiu dabartinėje vonioje, todėl perkant naują galima derinti (šitame pav. man per didelė, bet panašaus daryčiau, tik be tiek daug spintelių):
Stalviršis

O kokio ilgio pas jus ilgoji siena - gal daugiau, nei 1,70 m? Kažkaip pergerai biggrin.gif atrodo - ir skalbyklė, atidaroma iš šono, ir dar kriauklė nemaža. g.gif
Papildyta:
QUOTE(AstaRaud @ 2011 11 17, 16:10)
Na man kampuotumas netrukdo, o neigiamų atsiliepimų nesu pastebėjusi, nors ne pirmą temą skaitau (nors gal nebuvau atidi, parašykite kokius girdėjote neigiamus atsiliepimus).

Buvo minėti bene du trūkumai - dušo sienelė nepakankamai apsaugo nuo prisitaškymo ant grindų ir "pagalvėlė" nepatvari (nors jos gal galima ir nepirkti).
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 17, 16:17)
O kokio ilgio pas jus ilgoji siena - gal daugiau, nei 1,70 m? Kažkaip pergerai  biggrin.gif atrodo - ir skalbyklė, atidaroma iš šono, ir dar kriauklė nemaža. g.gif
Papildyta:

Buvo minėti bene du trūkumai - dušo sienelė nepakankamai apsaugo nuo prisitaškymo ant grindų ir "pagalvėlė" nepatvari (nors jos gal galima ir nepirkti).

Tai ir sakau, kad pas mane turi būti pamažinta pagal pvz. - kriauklė kokių 40 cm pločio (tokių yra, tik nežinau ar patogu)
Sienelės dabar jau minėjo, kad yra 3 durelių - tada kaip ir nesitaško ant grindų...
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 17, 12:34)
Ir aš apie BeHappy nemažai galvojau (dar ir tebegalvoju smile.gif ), bet daug kas man joje nepatinka - pradedant kampuotu dizainu, baigiant neigiamais atsiliepimais, kad ir šioje temoje. Man žymiai mielesnė būtų Avocado, bet realiai nesu jos mačiusi - įtariu, kad jau baisiai miniatiūrinė, o ir po dušu joje maudytis ko gero neįmanoma (dušo sienelės žinau, kad jai tinkamos negaminamos - nebent pritaikius užuolaidą g.gif ).

Dėl daiktų išdėstymo palei ilgąją sieną irgi kebloka. Jau kažkada klausiau ir čia apie variantą "kriauklė virš skalbyklės", bet vis tiek neaišku - skalbyklė turi būti ne bet kokia, o pažeminta, kad kriauklė nebūtų peraukštai? Spėju, kad už tą specialų pritaikymą dar ir kainos užkeltos, jau nekalbant apie tai, kam mesti lauk dabartinę dar kuo puikiausiai veikiančią  ir turbūt ne vienerius metus veiksiančią skalbyklę.

Per viršų atsidarančios skalbyklės siauresnės, bet jau ant viršaus nieko nepasidėsi, o kai vietos ir taip nedaug, kiekvienas kvadratinis cm praverčia.


Kad tik dabar nesumeluočiau, kurioje parduotuvėje mačiau tas ant skalbykls montuojamas kriaukles g.gif Gal kokiam Ermitaže? Žinokit tiksliai nepamenu, bet skalbyklė buvo paprasta, standartinė. Jos juk nėra aukštos, o Kriauklė montuojasi beveik be jokio tarpo ant jos, na su minimaliu. Pereikit per santechnikos parduotuves, kad ir tuos pačius Jaukurus.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 17, 12:41)



O taip tai ir mes toki tualeta turejome, tik tas nukirptas kampas is kitos puses, tai vat ten kur tas kampas nurieztas, toj sienoj prie pat duru buvom pastate visai miniatiurine kriauklyte. Skirta buvo tik po ,,reikalu'' rankas nuplauti.O kriaukle kazkas panasaus i tai...
user posted image].[/URL]
Tik kadangi statem pries 100 metu tai atrode neblogai, bet manau kad dabar yra daugiau pasirinkimo tokiu kriaukliu.Kas del isplanavimo tai nedaug cia ir sugalvosi tokioj erdvej. O del tos vonios tai lieka nebent ta siauriancia prie koju imt, kad durys normaliai komponuotu. Ryt galiu paklaust vyro, gal zinos kur galima vonia tokiu standartu rast, bet itariu kad jus teisi busyt sakydama jog bus per anksta maudytis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2011 11 03, 21:15)
nusipirkom  klozeta  jiko mio  su  dangciu (su stabdziais) ir  nei  velnio  jie  nelaiko  ,nenuprantam g.gif

Visų firmų tualetai su lėtai benusileidžiančiais dangčiais labai bijo priverstinio paspaudimo, todėl šeimose, kur yra mažų vaikų, jie laiko vos du mėnesiu, ar net trumpiau, o tuomet tampa paprastais dangčiais sunglasses2.gif javascript:add_smilie(":akiniai")
Atsakyti
QUOTE(Rimvyde1 @ 2011 11 18, 07:57)
Visų firmų tualetai su lėtai benusileidžiančiais dangčiais labai bijo priverstinio paspaudimo, todėl šeimose, kur yra mažų vaikų, jie laiko vos du mėnesiu, ar net trumpiau, o tuomet tampa paprastais dangčiais  sunglasses2.gif javascript:add_smilie(":akiniai")




Na ištiesų viska priklauso nuo gamintojo.
Pas mane Firmos Haro dangtčiai, jau 4 metus puikiai funkcionuoja .
o vaiku namie 2 7 ir 3 metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 03, 15:48)
Kaip manote, ar verta keisti vonią į mažesnę ir statyti ne palei ilgąją (1,7 m, priešais duris), o palei trumpąją (1,5 m) sieną? rolleyes.gif Palei sieną priešais duris vis tiek liktų tik apie metrą g.gif  - kriauklės ir skalbyklės nesugrūsi (ar klystu? unsure.gif ) , o jei visi "rakandai" prie dviejų sienų netelpa, beveik tas pats gaunasi nepriklausomai nuo vonios dydžio - vos belieka vietos apsisukti. verysad.gif Atsiprašau, kad be planelio - standartinis šiaip jau tas vonios kambarys, tad gal kas panašiai darėte ir pasidalintumėte, ar patogu? (Visai atsisakyti vonios ir statyti tik dušo kabiną nenoriu, kriauklė irgi būtina, skalbyklė, bent jau dabartinė, nemaža, su durelėmis šone...)
Ir dar... Kiek randu internete, jei vonios ilgis 1,50 m., tai plotis - 70 cm. Pas mus sienos iki durų - tik 65 cm. doh.gif Ko gero teks šią idėją pamiršti. verysad.gif

Pas mus vonia dešinėj nuo durų, 1,50m, KALDEWEI, praustuvas didelis, skalb.mašina ir dar vietos liko, nes sujungėm buvusi tualetą su vonia, duris teko "pastumti". Tualetui paaukojom 1 sandeliuką, nes norėjom, kad būtų atskirai.
user posted image
user posted image
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 16, 22:17)
Ar yra kokių nors galimybių mažame tualete, kuriame vietos normaliai pakanka tik klozetui, įtalpinti ir nedidelę kriauklę? g.gif Įsivaizduoju, kad nebent visiškai ar dalinai (jei kokia kampinė mastau.gif ) virš vandens bakelio, bet jei klozetas be stovo, tai tą vietą užima jo tvirtinimas + bakelis, ar nebūtinai? g.gif

Galimybę turime:
user posted image
Bet niekur nerandu mažutės kriauklytės protinga kaina (iki 150Lt), mums reikėtų 25*40. g.gif
Gal kas ką galite pasiūlyti?
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 17, 12:34)
Ir aš apie BeHappy nemažai galvojau (dar ir tebegalvoju smile.gif ), bet daug kas man joje nepatinka - pradedant kampuotu dizainu, baigiant neigiamais atsiliepimais, kad ir šioje temoje.

Dėl daiktų išdėstymo palei ilgąją sieną irgi kebloka.


Mes neigiamybę matome tik dušo sienelę, nes pasitaško - aišku, kilimėlis yra, taigi nedidelė bėda, bet buvo minėta, kad jau ilgesnę sienelę išleido. Gaila, anksčiau vonią įsitaisėm, o dar ir be naujos sienelės yra kam pinigus leisti. O kalbant apie daiktus, pasikabinome dušo lentynėlę šampūnams, dušo želėms, etc. Jei 190 cm vyras neužkliūva, patogiai maudosi, manau, vonia puiki. Kvapniems pasigulinėjimams irgi niekas nekliudo. Tiesa, prilipinamos pagalvėlės nepirkome, bet ir nepasigendame. Variantus visokiausius apsvarstėme - nuo tradicinės siauresnės vonios iki kitų "Ravak"inių, bet tikrai džiaugiamės pasirinkę "Be Happy" variantą thumbup.gif .
Atsakyti