Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Caca* @ 2011 10 02, 09:26)
Manau, kad ne.Vien tarp klozeto ir bide reikia 50-60cm tarpo, o dar ju paciu plociai, tarpu reikia is abieju pusiu... schmoll.gif

Na is vienos puses siena, o is kitos iejimas, tai galima ta erdve isnaudoti..Visgi manau bandysim daryt ir bide ir unitaza..
Atsakyti
QUOTE(egis_klp @ 2011 10 02, 10:35)
Na is vienos puses siena, o is kitos iejimas, tai galima ta erdve isnaudoti..Visgi manau bandysim daryt ir bide ir unitaza..


Manau, turėtūmėte sutalpinti. Bet bus arti praėjimo prietaiso kraštas. Ar bus patogu vaikščioti?
Įdedu pas mus kaip sudėta, irgi bandėm kuo talpiau, nes dušą norėjom šalia įtalpinti. Išmatavai atstumus plačiausioje prietaisų vietoje nuo sienos: iki WC krašto - 27 cm, iki išorinio bide krašto - 1,25 m. Tarp WC ir bide siauriausioje vietoje 24 cm. WC arčiau sienos tikrai nedėčiau, o tarp WC ir bide galima dar kokius 5 cm sumažinti jai jau labai striuka su erdve.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2011 10 02, 14:46)
Manau, turėtūmėte sutalpinti. Bet bus arti praėjimo prietaiso kraštas. Ar bus patogu vaikščioti?
Įdedu pas mus kaip sudėta, irgi bandėm kuo talpiau, nes dušą norėjom šalia įtalpinti. Išmatavai atstumus plačiausioje prietaisų vietoje nuo sienos: iki WC krašto - 27 cm, iki išorinio bide krašto - 1,25 m. Tarp WC ir bide siauriausioje vietoje 24 cm. WC arčiau sienos tikrai nedėčiau, o tarp WC ir bide galima dar kokius 5 cm sumažinti jai jau labai striuka su erdve.
user posted image

Aciu uz nuotrauka, bandysiu visgi sutalpinti..
Atsakyti
Mums irgi reikia bide ir wc sutalpinti, tai pasiklausem santechniku, sake vienam irenginiui reikalingas 60 cm, taigi turi buti 120 cm abiems, o pas mus lyygiai tiek ir yra thumbup.gif tikiuos nebus per mazai vietos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2011 10 02, 10:29)
na manau  nei  50 ne 60  nebutina  uztenka minimaliai  apie 30-40 cm g.gif  tiesiog as ir i ta  pati ploti  norejau  statyt  ir likau  prie klozeto  ir  bidetes dusiuko ,nes kriaukle  netoli  pasidarom mirksiukas.gif

Pas mus tarp bide ir klozeto tarpas 53 cm.Labai patogu, maziau 35 cm tarpo nedaryciau.
Nezinau kaip kitiems, bet man atsisedus ant bide mano viena koja i sona issikisa apie 30cm, jei daryti mazesni nei 35cm tarpa, pastoviai dauzyciausi kojomis i klozeta.

QUOTE(egis_klp @ 2011 10 02, 10:35)
Na is vienos puses siena, o is kitos iejimas, tai galima ta erdve isnaudoti..Visgi manau bandysim daryt ir bide ir unitaza..


Jei iejimo erdve galit isnaudoti, tada kitas reikalas. thumbup.gif

Pagyvenus- pas tave 1,25cm iki bide isorinio krasto, bet dar reikia ir dali dusines iskaiciuoti is desines. ax.gif .Nes naudojantis bide, koja juk buna "duse". tongue.gif

Bet jeigu norint statyti wc ir bide 130cm(o tuo labiau 120cm) nisoje, mano galva, patogiai niekaip nesigaus.Tokiu atveju deciau klozeta+ bidete.
Nezinau ar buna siauru klozetu ar bide, bet maniskiai po 35cm plocio.

Skaiciuojam: nuo sienos iki wc 30cm +klozetas 35cm+ nuo klozeto iki bide 30cm+bide 35cm + nuo bide iki sienos 30cm. Gaunasi 1,70cm. Is bedos galima pasiaurinti po 5 cm tarpus, bet maziau 150cm niekaip nesigaus, arba bus labai nepatogu.Tokia mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2011 10 02, 15:30)
Is bedos galima pasiaurinti po 5 cm tarpus, bet maziau 150cm niekaip nesigaus, arba bus labai nepatogu.Tokia mano nuomone.


tai va as turiu 2.15m siena dar turi stoveti dusas min 90 cm tai lieka 1.25 m ,manau mazai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2011 10 02, 16:45)
tai  va as turiu 2.15m siena  dar turi  stoveti  dusas  min 90  cm  tai  lieka 1.25 m  ,manau  mazai  blush2.gif

Bet jei ziureti i Pagyvenus varianta- galima sutalpinti, tik dusa reikia daryti beremi. mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2011 10 02, 17:48)
Bet jei ziureti i Pagyvenus varianta- galima sutalpinti, tik dusa  reikia daryti beremi. mirksiukas.gif


o ka duoda tas beremis dusas? vietos jis maziau neuzima..
Atsakyti
QUOTE(egis_klp @ 2011 10 02, 17:40)
o ka duoda tas beremis dusas? vietos jis maziau neuzima..

juk vienu metu nesedi ant puodo ir nesiprausi duse mirksiukas.gif beremis naudinga tuom kad nenaudojant kaip ir jo nera ,sianeles vietos neuzima arba susilanksto i vidu
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2011 10 02, 19:10)
juk  vienu metu  nesedi ant  puodo  ir nesiprausi duse mirksiukas.gif  beremis    naudinga tuom  kad  nenaudojant  kaip  ir jo  nera  ,sianeles vietos  neuzima  arba susilanksto  i vidu


drinks_cheers.gif

Arba galima uzuolaida naudoti.Vietos irgi neuzima. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2011 10 02, 18:26)


Arba  galima uzuolaida naudoti.Vietos irgi neuzima. ax.gif

oi nieko baisiau nera man kaip vonioj ar tulike uzuolaida blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2011 10 02, 19:32)
oi  nieko baisiau nera man kaip vonioj  ar tulike uzuolaida blush2.gif

Man irgi nelabai (nebent klasikinio stiliaus vonioje). schmoll.gif

O savo bereme dusine jau sioje temoje kelis kartus rodziau, ja esu labai petenkinta - praktiskumo ir vietos taupymo prasme.
Atsakyti