Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Caca* @ 2011 09 13, 20:54)
Sena "statybines stadijos "foto galiu ideti su durelemis. ax.gif  Esant norui matoma krasta galima uzsilikonuoti.Pati as net tinkamos spalvos silikona turiu, ale niekaip neprisiruosiu padaryti sito darbo.Bet, atvirai pasakius, man i akis tos dureles nekrenta. ax.gif

user posted image

kaip padaryt tokį vonios apklijavimą? meistrai gal ir žino,bet ir man įdomu. kaip išlenkt tą formą?Apklijuot aišku mozaika geriausia.
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2011 09 18, 22:02)
kaip padaryt tokį vonios apklijavimą? meistrai gal ir žino,bet ir man įdomu. kaip išlenkt tą formą?Apklijuot aišku mozaika geriausia.

Pas mus ismuryta is plytu. Galima ir gipskartonio karkasa padaryti. Graziai gaunasi ir su didesnem plytelem.
Atsakyti
na man tos dureles visiskai i akis nekrenta, turbut neesu is tu ,kurios labai kreipia demesi i mazmozius biggrin.gif nuotraukoj taip atrodo,o kai ieini i vonia,bendras vaizdas matosi,o ne dureles .Man svarbiausia,kad tvarka butu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zikas1970: 19 rugsėjo 2011 - 08:41
O aš man rodos esu žlibavota blush2.gif Caca, na tikrai šauniai pasidarėt - aš pradžioj žiūrėjau žiūrėjau į tas dureles baltas dešiniajam kampe ir galvoju - nu neužeina gi jos ant vonios sienelės - kaip gi pasieks ten tuos vamzdžius ir pan. Ir gal tik iš penkto karto įžiūrėjau tas "plytelių" dureles. Super, šauniai atrodo, tikrai beveik nieko nesimato ir vaizdo negadina.
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2011 09 19, 09:50)
O aš man rodos esu žlibavota  blush2.gif Caca, na tikrai šauniai pasidarėt - aš pradžioj žiūrėjau žiūrėjau į tas dureles baltas dešiniajam kampe ir galvoju - nu neužeina gi jos ant vonios sienelės - kaip gi pasieks ten tuos vamzdžius ir pan. Ir gal tik iš penkto karto įžiūrėjau tas "plytelių" dureles. Super, šauniai atrodo, tikrai beveik nieko nesimato ir vaizdo negadina.

lotuliukas.gif Aha, desineje kolektorines spintos durys ... Ju, deja, slepti niekuo negaliu.Bet jas durys uzstoja, tai labai neerzina.O plytelines dureles kaireje.Klijuojasi ant specialiu magnetiniu dureliu.
Atsakyti
Sveikos, ar yra kas igyvendines vonios kambaryje stalvirsi is granito ar kvarco?Idomu kaip jo prieziura.....
Atsakyti
Sveiki,
Turiu skubų klausimą. SU kuo klijuojate veidrodį vonioje? Ar užtenka klijuot? Nenukris po kiek laiko?
Atsakyti
QUOTE(Vitada @ 2011 09 29, 11:09)
Sveiki,
Turiu skubų klausimą. SU kuo klijuojate veidrodį vonioje? Ar užtenka klijuot? Nenukris po kiek laiko?


mes su 'skystom vinim' 4u.gif jau n metu nekrenta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitada @ 2011 09 29, 13:09)
Sveiki,
Turiu skubų klausimą. SU kuo klijuojate veidrodį vonioje? Ar užtenka klijuot? Nenukris po kiek laiko?




Yra specialus klijai veidrodziams klijuoti smile.gif
Atsakyti
kaip manote, ar uztektu 1,3m erdves bide ir unitazui?
Atsakyti
QUOTE(egis_klp @ 2011 10 02, 00:22)
kaip manote, ar uztektu 1,3m erdves bide ir unitazui?

Manau, kad ne.Vien tarp klozeto ir bide reikia 50-60cm tarpo, o dar ju paciu plociai, tarpu reikia is abieju pusiu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2011 10 02, 07:26)
Manau, kad ne.Vien tarp klozeto ir bide reikia 50-60cm tarpo, o dar ju paciu plociai, tarpu reikia is abieju pusiu... schmoll.gif

na manau nei 50 ne 60 nebutina uztenka minimaliai apie 30-40 cm g.gif tiesiog as ir i ta pati ploti norejau statyt ir likau prie klozeto ir bidetes dusiuko ,nes kriaukle netoli pasidarom mirksiukas.gif
Atsakyti