Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Renata_Bo @ 2011 09 10, 01:03)
Ties sifonu paliekamos dureles,arba paprastos, arba apklijuotos plytelem

Aciu 4u.gif

o kaip jei sifona vidury vonios tai paciam graziausiam vaizde dureles g.gif:
Gal kas turit pasidare ir galit parodyti? Nes man taip "matomai" skamba
Atsakyti
QUOTE(Akytės @ 2011 09 11, 13:45)
Aciu 4u.gif

o kaip jei sifona vidury vonios tai paciam graziausiam vaizde dureles g.gif:
Gal kas turit pasidare ir galit parodyti? Nes man taip "matomai" skamba

Pas mus duso kabina didele kolkas kiti dar neirengti, bet pas anita apklijuotos plytelem, tikrai nesimato ju, kai busiu sveciuose nufotografuosiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akytės @ 2011 09 11, 11:45)
Aciu 4u.gif

o kaip jei sifona vidury vonios tai paciam graziausiam vaizde dureles g.gif:
Gal kas turit pasidare ir galit parodyti? Nes man taip "matomai" skamba

bandau ikelti,kaip tai gali atrodyti. Pas mus dureles sudetos, sorry uz betvarke ir dulkes, dar vyksta darbai
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/p1080261.jpg/]user posted image[/URL

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zikas1970: 12 rugsėjo 2011 - 16:03
QUOTE(maklere @ 2011 09 11, 11:32)
O kodėl, gal turite ir nenusivylėte ? smile.gif ar kitos priežastys?

dar neturiu,bet esu nužiūrėjusi šitas. netgi Clasik,paprastos formos irgi gerai.Akrilines kiek čiupinėjau,man nepatinka,braižosi, plieninė- schmoll.gif ,nu dar kaldewey gal nieko bet nemačiau gražių formų kažkaip. Kažkas rašė,kad tos akmens masės skyla ar trupa, ar tikrai? negaliu patikėt.

Zikai,kokia jūsų vonia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 12 rugsėjo 2011 - 17:10
QUOTE(airise @ 2011 09 12, 17:09)

Zikai,kokia jūsų vonia?

Ravak You
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 09 11, 15:10)
Pas mus duso kabina didele kolkas kiti dar neirengti, bet pas anita apklijuotos plytelem, tikrai nesimato ju, kai busiu sveciuose nufotografuosiu. smile.gif

Labai įdomu ax.gif labai lauksiu foto kaip atrodo kai nesimato smile.gif

QUOTE(zikas1970 @ 2011 09 12, 17:01)
bandau ikelti,kaip tai gali atrodyti. Pas mus dureles sudetos, sorry uz betvarke ir dulkes, dar vyksta darbai

Ačiū 4u.gif
Vonia labai faina, bet man tos durelės krinta į akis blush2.gif
Atsakyti
O ką daryt,kad durelių nebūtų? priėjimas kažkoks vis tiek reikalingas. Dėt tada tą panelę baltą?
Atsakyti
Sena "statybines stadijos "foto galiu ideti su durelemis. ax.gif Esant norui matoma krasta galima uzsilikonuoti.Pati as net tinkamos spalvos silikona turiu, ale niekaip neprisiruosiu padaryti sito darbo.Bet, atvirai pasakius, man i akis tos dureles nekrenta. ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2011 09 12, 17:01)
bandau ikelti,kaip tai gali atrodyti. Pas mus dureles sudetos, sorry uz betvarke ir dulkes, dar vyksta darbai
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/p1080261.jpg/]user posted image[/URL

Visa vaizdą tos durelės gadina unsure.gif reikėjo plytelę su silikonu priklijuoti ar kažką panašaus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2011 09 13, 22:08)
O ką daryt,kad durelių nebūtų? priėjimas kažkoks vis tiek reikalingas. Dėt tada tą panelę baltą?

Taigi rasiau... na tiesiog apklijuoti pacius dureles su plytelem, arba kaip pas mano anyta padarytas toks skydas ir apklijuotas plytelem, jokiu silikonu netepta ten, kas kart gi nesilikoninsi is naujo...
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 09 13, 23:57)
jokiu silikonu netepta ten, kas kart gi nesilikoninsi is naujo...

Na netepa tai netepa,pas mane nėra vonios,tik dušas ,tai ir durelių niekur neprireikė ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, o kaip jūs darote su vandens skaičiukais? kaip jos kavojate? man yra tokia bėda kad ant tos sienos kur yra skaičiukai ir nebus jokios spintutės.. gal turit kokių idėjų? unsure.gif
Atsakyti