Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

As dar vis suka galva doh.gif
Gal pas ka yra Metalia 57 kokie atsiliepimai g.gif
Arba laukiu patarimu maisytuvui su ilgu snapu kaina apie 250lt, daugiau nera galimybes skirti, nes labai neplanuotai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2011 08 14, 20:22)
erdves ne stebuklai. spintele gavosi 67 cm aukscio, 86 cm ilgio ir 43 cm gylio. Kriaukle is Duravit, pirkom Murestoj, gal 55x40 cm. vandens nutekejimas jau pertvarkant vonia buvo suplanuotas ir padarytas sienose, t.y. vamzdziu niekur kysanciu neturim. tik pats sifonas matesi. Skalbiniu krepsys tas standartinis plastmasinis, kaip buna su dangciais.
prasau.

spintele:
user posted image
is kito sono
user posted image



Kokia sauni spintele smile.gif Gal galite pasidalinti meistru kontaktais, kurie gamino. Nes kaip tik kazka panasaus galvoju, bet pirkti nieko gero neuzmatau uz protinga kaina, nes labai nepatinka visos tos blizgancios, o si jusu labai subtili, super!
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2011 08 30, 12:20)
Kokia sauni spintele smile.gif Gal galite pasidalinti meistru kontaktais, kurie gamino. Nes kaip tik kazka panasaus galvoju, bet pirkti nieko gero neuzmatau uz protinga kaina, nes labai nepatinka visos tos blizgancios, o si jusu labai subtili, super!

vakare vyro kontaktu paklausiu. dar kazkuri mama rase i Az, labai atsiprasau, istryniau netyciom bevalydama.
Atsakyti
musu ka tik pabaigtas tualetukas pirmam aukste 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 09 05, 20:28)
musu ka tik pabaigtas tualetukas pirmam aukste 4u.gif


Labai labai grazu. As apie panasu unitaza galvoju. Kiek mokejot (jeigu nepaslaptis) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2011 09 05, 21:00)
Labai labai grazu. As apie panasu unitaza galvoju. Kiek mokejot (jeigu nepaslaptis) 4u.gif

mokejom labai nedaug,tik mes ne lt.kainavo 100eu paemem paskutini is displejaus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos , reikia patarimo ax.gif
Renkuosi vonią ir svarstau tarp: Villeroy & Bosch - quaryl medžiagos, PAA - lieto akmens, Vispool - lieto akmens, Aquator - akrilinės. Pigiausia Vispool, O visos kitos kaip ir maždaug panašiomis kainomis. Gal turite kažkokių patarimų, kurią geriau rinktis? Esate susidūrę su gamintojais ir pan. ? Laukiu Jūsų nuomonių , nes pačiai sunku apsispresti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maklere @ 2011 09 07, 19:33)
Sveikos , reikia patarimo  ax.gif
Renkuosi vonią ir svarstau tarp: Villeroy & Bosch - quaryl medžiagos, PAA - lieto akmens, Vispool - lieto akmens, Aquator - akrilinės. Pigiausia Vispool, O visos kitos kaip ir maždaug panašiomis kainomis. Gal turite kažkokių patarimų, kurią geriau rinktis? Esate susidūrę su gamintojais ir pan. ? Laukiu Jūsų nuomonių , nes pačiai sunku apsispresti  doh.gif

Aš už Vispool Lago arba piccola.
Atsakyti
Su kokiom programom jūs pasibraižot 3D vaizdą?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Aš turiu kvailą klausimą smile.gif kaip daroma kai vonia yra įleidžiama ir kraštas apklijuojamas plytelėmis? Kaip su sifonų keitimais, kitomis santechninėmis bėdomis? g.gif Nes tos panelės man neitin gražu.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Akytės @ 2011 09 09, 22:33)
Sveikos smile.gif

Aš turiu kvailą klausimą smile.gif kaip daroma kai vonia yra įleidžiama ir kraštas apklijuojamas plytelėmis? Kaip su sifonų keitimais, kitomis santechninėmis bėdomis?  g.gif Nes tos panelės man neitin gražu..  schmoll.gif

Ties sifonu paliekamos dureles,arba paprastos, arba apklijuotos plytelem
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2011 09 08, 22:01)
Aš už Vispool Lago arba piccola.


O kodėl, gal turite ir nenusivylėte ? smile.gif ar kitos priežastys?
Atsakyti