Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(aureka @ 2011 07 25, 15:08)
Sveikos.O sakykit kuo klijuojat veidrodi ant sienos tarp plyteliu? Plyteliu klijai turbut netinka?
Is patirties gal kas gali pasakyt-ar geriau kabinti veidrodi ar iklijuot?Noreciau tokio nemazo  ax.gif


na mums elektrikas siūlo vonioje, kur bus klijuojamas veidrodis, pirmiausia įklijuoti (ar kitaip kažkaip pritaisyti) ale tinklelį šildomą, kad prausiantis veidrodis nerasotų. Ar kas nors tokį turit? Pasiteisino?
Atsakyti
Nežinau ar ten atkeliavau, bet tokį klausimėlį turiu smile.gif Kur Jūs vonios kambary sudedat visokius džiovintuvus, fenus, skuteklius? Aš laikau pintam krepšy ant spintelės, nes į spintelę netelpa, bet man, niu taip negražu, o kur dar įkišt, nesugalvoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*ABC* @ 2011 08 12, 16:39)
Nežinau ar ten atkeliavau, bet tokį klausimėlį turiu smile.gif Kur Jūs vonios kambary sudedat visokius džiovintuvus, fenus, skuteklius? Aš laikau pintam krepšy ant spintelės, nes į spintelę netelpa, bet man, niu taip negražu, o kur dar įkišt, nesugalvoju smile.gif

pas mus viskas spintelej. susiradom super baldininka, kuris iki milimetro isnaudojo erdve po kriaukle. dabar ten skalbiniu krepsys ir trys stalciai, kuriuose visas namu geris susandeliuotas. plius dar mano zapasai. zadejau dar pakabinama lentynele pikrtis, bet ziuriu nebereik, viskas tilpo labai patogiai.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2011 08 12, 21:22)
pas mus viskas spintelej. susiradom super baldininka, kuris iki milimetro isnaudojo erdve po kriaukle. dabar ten skalbiniu krepsys ir trys stalciai, kuriuose visas namu geris susandeliuotas. plius dar mano  zapasai. zadejau dar pakabinama lentynele pikrtis, bet ziuriu nebereik, viskas tilpo labai patogiai.

Mano svajonė. rolleyes.gif Gal galima plačiau - kiek pas jus buvo tos erdvės, kokią kriauklę rinkotės (ir kaip su vandens nutekėjimo vamzdžiu), kokių matmenų skalbinių krepšys tilpo ir pan.? (Nuotrauka aišku irgi būtų super blush2.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2011 08 12, 21:22)
pas mus viskas spintelej. susiradom super baldininka, kuris iki milimetro isnaudojo erdve po kriaukle. dabar ten skalbiniu krepsys ir trys stalciai, kuriuose visas namu geris susandeliuotas. plius dar mano  zapasai. zadejau dar pakabinama lentynele pikrtis, bet ziuriu nebereik, viskas tilpo labai patogiai.

Aš, tai labai norėčiau pamatyti nors akies krašteliu tą gėrį blush2.gif
Pas mane po kriaukle kažkokių meistrų tokia spintelė padaryta ir plytelėm apklijuota. Niu, neardomas vonios vienetas biggrin.gif Bet kad ten lentynėlė tokia viena siaurutė, kad galiu pasidėt kelis valiklius ir viskas. Ant grindų - dėžutė su milteliais ir skystas skalbiklis. Kažkaip didesnę lentynėlę darytis ten nėra kaip, o jei tą spintelę keist padoresne, tai reikia pusę vonios išgriaut. Na, kadangi bręstu tokiems pokyčiams, tai gal kada taip ir padarysiu, nes mano fantazijose visai kitokia vonia biggrin.gif O dabar ką radom nusipirkę, tuo džiaugiamės. Tik va kitos smulkmenos vietos neranda. Ant skalbyklės laikyt nenoriu, o kur paslėpt nežinau biggrin.gif Apskritai, nemėgstu kai vonioj buna prikrauta, pridėliota visur, bet tenka apsikraut pačiai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 08 12, 20:45)
Mano svajonė. rolleyes.gif Gal galima plačiau - kiek pas jus buvo tos erdvės, kokią kriauklę rinkotės (ir kaip su vandens nutekėjimo vamzdžiu), kokių matmenų skalbinių krepšys tilpo ir pan.? (Nuotrauka aišku irgi būtų super blush2.gif ).

erdves ne stebuklai. spintele gavosi 67 cm aukscio, 86 cm ilgio ir 43 cm gylio. Kriaukle is Duravit, pirkom Murestoj, gal 55x40 cm. vandens nutekejimas jau pertvarkant vonia buvo suplanuotas ir padarytas sienose, t.y. vamzdziu niekur kysanciu neturim. tik pats sifonas matesi. Skalbiniu krepsys tas standartinis plastmasinis, kaip buna su dangciais.

QUOTE(*ABC* @ 2011 08 13, 09:32)
Aš, tai labai norėčiau pamatyti nors akies krašteliu tą gėrį  blush2.gif

prasau.

spintele:
user posted image
is kito sono
user posted image
susiejimas su skalbimo masina ir dziovykle
user posted image
pasidejimas milteliams ir pan dalykams ant dziovykles (issitrukia, aukstoka, bet pasilipeju ant vonioj nuolat stovincios kedutes)
user posted image
skalbiniu krepsys
user posted image
stalciukai (matosi, kaip virsutiniam iskirptas gabalas sifonui)
user posted image
nu ir sifonas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2011 08 14, 20:22)
prasau.

Kiek nuotraukų bigsmile.gif thumbup.gif Labai gera idėja smile.gif Pažiūrėjau, kad mano kriauklė net platesnė 55x46, bet padėjimo po ja, tai tris kart mažiau, smulkmenom iš viso nėra vietos. Mūsų vonios kambarys visai mažas, telpa vonia, kriauklė ir skalbyklė siaura 60x33 turbūt. Man tas Jūsų veidrodis didelis kaip patiko bigsmile.gif Na, dabar belieka sugalvot, kaip suderint, tai ko noriu su panašiu išdėstymu cool.gif Ačiū Jums labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
as su tokiu klausimu, gal kas gali pasidalinti patarimais del vonios pinteles su veidrodziu virs kriaukles, noriu kad ji butu su ale dienines sviesos lemputem, kad butu galima normaliai pasidazyti, bet net nezinau kaip visa tai igyvendinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(SiditaV @ 2011 08 15, 19:05)
Sveikutes 4u.gif
as su tokiu klausimu, gal kas gali pasidalinti patarimais del vonios pinteles su veidrodziu virs kriaukles, noriu kad ji butu su ale dienines sviesos lemputem, kad butu galima normaliai pasidazyti, bet net nezinau kaip visa tai igyvendinti  g.gif

yra specealus sviestuvai voniai, isidedat dienos sviesos lempa ir turit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 08 15, 21:35)
yra specealus sviestuvai voniai, isidedat dienos sviesos lempa ir turit  4u.gif

na taip.. bet idomu kaip su dizainu kurioj vietoj tas lemputes deti, virsuje apacioje ar sonuose, girdejau kad kai sviesa krenta is virsaus nieko gero.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(SiditaV @ 2011 08 15, 22:44)
na taip.. bet idomu kaip su dizainu kurioj vietoj tas lemputes deti, virsuje apacioje ar sonuose, girdejau kad kai sviesa krenta is virsaus nieko gero.. g.gif

yra visokie reguliuojami sviestuvai, tiesiog pasireguliuojat taip kad apsviestu jums veida, bet nespigintu i akis. Galima sonuose, galima virsuje.
Atsakyti
Laba diena
gal kas turite patirties su garo voniom taip vadinamom garinem pirtim? Noriu uzdaros vonios,tai paskaiciau apie si produkta ir pradejo viliot. Ar tai geras pasirinkimas?
kazkas tokio
http://www.dugera.co...20pirtis_RQ8610
Atsakyti