Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Sveikos,

ir as noreciau paprasyt pagalbos. Nusipirkom namuka, pirmo auksto vonios kamb. norim italpinti dusa. Tik beda ta, kad joje eina durys i katiline, plius grindyse pravedziotas sildymas ir padaryti ivadai taip kaip foto. Norisi kuo maziau dauzyti grindu, bet ir isisplanuot patogiai. Ko gero reiktu mazint koridoriaus spinta ir isverst sienute, ir sumuryt nauja taip padidinant vonios kambari.

Gal turit kokiu pasiulymu? Is anksto dekoju 4u.gif

user posted image

Atsakyti
Sveikos.O sakykit kuo klijuojat veidrodi ant sienos tarp plyteliu? Plyteliu klijai turbut netinka?
Is patirties gal kas gali pasakyt-ar geriau kabinti veidrodi ar iklijuot?Noreciau tokio nemazo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2011 07 25, 16:08)
Sveikos.O sakykit kuo klijuojat veidrodi ant sienos tarp plyteliu? Plyteliu klijai turbut netinka?
Is patirties gal kas gali pasakyt-ar geriau kabinti veidrodi ar iklijuot?Noreciau tokio nemazo  ax.gif



pas mane vienas veidrodis (didelis) yra tiesiog iremintas graziais remais ir pakabintas ant plyteliu jau..., o kitam wc yra didelis irgi, bet jis priklijuotas prie sienos, yra spec tokie klijai veidrodziam klijuoti, tokiose tubelese kaip silikonui, kaip skystos vinys... rasi bet kurioje statybiniu prekiu parduotuveje... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žibutė @ 2011 07 25, 15:39)
Sveikos,

ir as noreciau paprasyt pagalbos. Nusipirkom namuka, pirmo auksto vonios kamb. norim italpinti dusa. Tik beda ta, kad joje eina durys i katiline, plius grindyse pravedziotas sildymas ir padaryti ivadai taip kaip foto. Norisi kuo maziau dauzyti grindu, bet ir isisplanuot patogiai. Ko gero reiktu mazint koridoriaus spinta ir isverst sienute, ir sumuryt nauja taip padidinant vonios kambari.

Gal turit kokiu pasiulymu? Is anksto dekoju 4u.gif

user posted image

as vis su savo dusu nerimstu biggrin.gif
O ei salia dabartinio klozeto statyt dusine? Uztektu ant klozeto patogiai pasedet 60 cm? Dusui tuomet 90 cm liktu, o kriaukle kelt i spintos vieta g.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2011 07 25, 16:08)
Sveikos.O sakykit kuo klijuojat veidrodi ant sienos tarp plyteliu? Plyteliu klijai turbut netinka?
Is patirties gal kas gali pasakyt-ar geriau kabinti veidrodi ar iklijuot?Noreciau tokio nemazo  ax.gif

Esu girdėjusi,kad klijuojant ant sienos,po kiek laiko klijai gali sugadinti veidrodį,tokiais smulkiais taškučiais išmuša g.gif
Atsakyti
Turim nora iklijuoti dideli veidrodi vonioj.O gal kas patartu, kur ta dideli veidrodi galima butu issipjauti uz protinga kaina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Valatke @ 2011 08 03, 14:32)
Turim nora iklijuoti dideli veidrodi vonioj.O gal kas patartu, kur ta dideli veidrodi galima butu issipjauti uz protinga kaina? ax.gif


Nežinau ar už protinga kainą, bet pasiskambink i Novalda. Aš pas juos net nevažiavau. Paskambinau, atvažiavo, išmatavo, po savaitės įklijavo, man beliko tik tarpus su plytelėm "užfuguot".


Atsakyti
QUOTE(RabiKa @ 2011 08 03, 13:46)
Esu girdėjusi,kad klijuojant ant sienos,po kiek laiko klijai gali sugadinti veidrodį,tokiais smulkiais taškučiais išmuša  g.gif

O tai kazin ir spec klijais klijuojant ismusa? g.gif Gal yra daugiau patirties turinciu?
Atsakyti
QUOTE(RabiKa @ 2011 08 03, 13:46)
Esu girdėjusi,kad klijuojant ant sienos,po kiek laiko klijai gali sugadinti veidrodį,tokiais smulkiais taškučiais išmuša  g.gif

neišmuša nieko. pas mus man rods prieš remontą išvis plytelių klijais klijuota buvo. per 7 m. nieko nenutiko.
tik kai po vonios ar dušo išrasojęs būdavo, matydavosi, kur tų klijų pritaškuota. o išdžiuvus vėl nei žymelės.

QUOTE(Valatke @ 2011 08 03, 14:32)
Turim nora iklijuoti dideli veidrodi vonioj.O gal kas patartu, kur ta dideli veidrodi galima butu issipjauti uz protinga kaina? ax.gif

jei Vilniuje, tai bandykit stiklo fabrike, prie buvusio taksi parko. berods pati pati dzūkų g. pradžia. jei važiuot į oro uostą, už geležinkelio viaduko iš kart į kairę ir tada gatvytėj dešiniau pirmas ar antras pastatas kairėje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinka: 04 rugpjūčio 2011 - 14:52
QUOTE(aureka @ 2011 08 04, 16:47)
O tai kazin ir spec klijais klijuojant ismusa?  g.gif  Gal yra daugiau patirties turinciu?

Mes turejom veidrodi klijuota plyteliu klijais, 11 metu prakabejo ir nieko.Bet vyras sako kad jei pats veidrodis nekokios kokybes tai jis tiesiog iremintas pakabintas gali susigadinti.
Atsakyti
Vonia namuose gali asocijuotis su relaksacija. Gal būt tai jau antrinė vonios paskirtis po tiesioginės jos paskirties. Tinkamai, relaksacijos linkme suprojektuotas vonios interjeras padeda atsigauti kūnui ir sielai. Kaip tai pavyksta praktikoje ?
Atsakyti
QUOTE(žibutė @ 2011 07 25, 16:44)
as vis su savo dusu nerimstu biggrin.gif
O ei salia dabartinio klozeto statyt dusine? Uztektu ant klozeto patogiai pasedet 60 cm? Dusui tuomet 90 cm liktu, o kriaukle kelt i spintos vieta g.gif



sveika, uztenka normaliai 60 cm WC atsisedimui , duso kabina statykit pusapvalia, kad daugiau erdves butu WC.
Atsakyti