Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 07 22, 10:05)
Taigi pakabėlių būna ir ne kabliukų, o horizontalių "lazdelių", ant kurių rankšluosčiai kabinami ištiesti. O jei dar ta kabyklėlė netoli nuo gyvatuko, džiūsta kuo puikiausiai.

Tai apie situos zinau, bet tai kiek man ju pasikabinti? Juk ant jo vienas ranksluostis kabinasi? Ar buna kur po kelis??
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2011 07 22, 10:32)
Tai apie situos zinau, bet tai kiek man ju pasikabinti? Juk ant jo vienas ranksluostis kabinasi? Ar buna kur po kelis??

Dar senais laikais būdavo su išsiskėčiančiom trim "šakom", tai manau geriau paieškojus galima tokio ar panašaus dizaino rasti ir dabar.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 07 22, 10:36)
Dar senais laikais būdavo su išsiskėčiančiom trim "šakom", tai manau geriau paieškojus galima tokio ar panašaus dizaino rasti ir dabar.

Reiks pasidometi, internete ismeta keleta variantu, matyt nepopuliarus pas mus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2011 07 22, 10:32)
Tai apie situos zinau, bet tai kiek man ju pasikabinti? Juk ant jo vienas ranksluostis kabinasi? Ar buna kur po kelis??


cia 4-5 ranksluosciam
http://www.bano.lt/r...klis-220x640-mm

tiesiog kabliukai
http://www.bano.lt/r...-su-6-kabliukas

dar vienas variantas, bet sako nuo tokio laikiklio ranksluosciai nuslysta...
http://www.bano.lt/r...akom-40cm-omega
Atsakyti
As turiu si, labai patenkinta, niekas niekur neslysta. schmoll.gif

laikikliai

Sie irgi pakankamai rimti atrode.

laikikliai
Atsakyti
Pas mano uosvius tokio tipo su atsakom. Nepasakyciau, kad slysta, jei tvarkingai ta ranksluosteli uzkabini smile.gif
O as namuose ant gyvatuko uzmetu tik didiji ranksluosti, o mazuju ranku ir veido niekada nedziovinu, bet jie man savaime sausi buna g.gif kiek gi ten suslampa rankas nusiplovus ir nusivalius.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Reikia jūsų pagalbos ax.gif Kaip klyjuotumėte tokias plyteles vonioje ? Noriu jas dėti išilgas ir klijuoti horizontaliai ,gaunasi trys eilės mėlynų ir šešios šviesių smile.gif Aš galvoju apie toki variantą ,viršutinė eilė bus mėlyna,paskui trys eilės šviesios,vėl mėlyna,šviesios,mėlyną ir apatinės vėl šviesios g.gif Dar duriu ir sviesias dekoruotas su mėlynais kvadračiukais smile.gif O gal galite su programėle sudėlioti blush2.gif ?
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2011 07 23, 08:27)
Pas mano uosvius tokio tipo su atsakom. Nepasakyciau, kad slysta, jei tvarkingai ta ranksluosteli uzkabini smile.gif
O as namuose ant gyvatuko uzmetu tik didiji ranksluosti, o mazuju ranku ir veido niekada nedziovinu, bet jie man savaime sausi buna g.gif  kiek gi ten suslampa rankas nusiplovus ir nusivalius.

Tai va kad tu didziuju minimum 4 bus nes 4 asmenys seimoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RabiKa @ 2011 07 24, 12:20)
Sveikos  smile.gif

Reikia jūsų pagalbos  ax.gif Kaip klyjuotumėte tokias plyteles vonioje  ? Noriu jas dėti išilgas ir klijuoti horizontaliai ,gaunasi trys eilės mėlynų ir šešios šviesių  smile.gif Aš galvoju apie toki variantą ,viršutinė eilė bus mėlyna,paskui trys eilės šviesios,vėl mėlyna,šviesios,mėlyną ir apatinės vėl šviesios  g.gif Dar duriu ir sviesias dekoruotas su mėlynais kvadračiukais  smile.gif O gal galite su programėle sudėlioti  blush2.gif ?
user posted image  user posted image


Tokios plyteles man savaime pagal rasta jau ir prasosi deliojamos horizontaliai smile.gif
Kokios cia plyteles? Gamintojas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RabiKa @ 2011 07 24, 12:20)
Sveikos  smile.gif

Reikia jūsų pagalbos  ax.gif Kaip klyjuotumėte tokias plyteles vonioje  ? Noriu jas dėti išilgas ir klijuoti horizontaliai ,gaunasi trys eilės mėlynų ir šešios šviesių  smile.gif Aš galvoju apie toki variantą ,viršutinė eilė bus mėlyna,paskui trys eilės šviesios,vėl mėlyna,šviesios,mėlyną ir apatinės vėl šviesios  g.gif Dar duriu ir sviesias dekoruotas su mėlynais kvadračiukais  smile.gif O gal galite su programėle sudėlioti  blush2.gif ?
user posted image  user posted image

Deliodama tokias plyteles as pirmiausia ziureciau i pacia patalpa, ar ja reikia padaryt kad atrodytu aukstesne ar platesne. Jei lubos nera aukstos ir norisi padaryti ispudi kad jos yra aukstesnes tai plyteles turetu detis vertikaliai, jei atvirksciai tai horizontaliai.
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2011 07 24, 14:07)
Tokios plyteles man savaime pagal rasta jau ir prasosi deliojamos horizontaliai smile.gif
Kokios cia plyteles? Gamintojas? smile.gif

Tai taip ir klijuosime,tik noriu jūsų patarimo ar kokių pavyzdžių kaip jas išklijuotumėt,kokiu raštu smile.gif Jas pirkau Bauhof parduotuvėje smile.gif

QUOTE(astukas @ 2011 07 24, 14:53)
Deliodama tokias plyteles as pirmiausia ziureciau i pacia patalpa, ar ja reikia padaryt kad atrodytu aukstesne ar platesne. Jei lubos nera aukstos ir norisi padaryti ispudi kad jos yra aukstesnes tai plyteles turetu detis vertikaliai, jei atvirksciai tai horizontaliai.

Su lubomis viskas gerai ,reikia tik ,kad pati vonia būtu didesnė mirksiukas.gif

Tai kaip merginos jūs jas išklyjuotumėte bigsmile.gif ? rašiau kad mėlynų turiu aplink gautusi trys eilės,o šviesios šešios eilės ax.gif Kaip su jom sužaisti,gal tik viduryje trys eiles daryti,bet tada būtu gražiau ,kad iš abėjų pusių dekoras būtu g.gif O dekoro neturiu dar unsure.gif Ot galvos skausmas,o liko savaitė iki darbų pradžios doh.gif

P.S grindys tamsiai mėlynos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RabiKa: 24 liepos 2011 - 15:12
Nu žiauru biggrin.gif Niekas nenori padėti man pafantazuoti biggrin.gif
Atsakyti