Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Ka manot apie toki vonios kambari? Kadangi vietos yra, norime statyti ir dusa (bet ne kabina, o tiesiog atsitverti pertvarele), ir vonia atskirai, o ne 2 viename. Gal ka siulytumet patogumo delei sukeisti vietomis? g.gif Beje, ten kampe kvadratai - tai skalbimo masina ir dziovykle.
user posted image
Atsakyti
KriuKriu, Ntu-Kpi, ačiū už brėžinukus. Išsisaugosiu ateičiai biggrin.gif Mano mintyse toks variantas buvo, tik jūs konkrečiai pabraižėte. Tik, galvoju, kad dabar finansiškai nepatemsiu tokio remonto. Įdomu, kiek kainuotų tas visas virtuvės perkėlimas į svetainę g.gif (dujos, vanduo). Remontą darysime patys. Draugas pagrindinis remontuotojas, o aš jau tokia pagalbinė darbininkė biggrin.gif Tai bijau apsiimti darbų, kurių galim ir nepadaryti. Na, čia tik mano pamąstymai balsu. Svarbiausia finansinė pusė.
Bet kokiu atveju, ačiū visiems už šaunias idėjas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2011 07 14, 09:21)
Ka manot apie toki vonios kambari? Kadangi vietos yra, norime statyti ir dusa (bet ne kabina, o tiesiog atsitverti pertvarele), ir vonia atskirai, o ne 2 viename. Gal ka siulytumet patogumo delei sukeisti vietomis?  g.gif Beje, ten kampe kvadratai - tai skalbimo masina ir dziovykle.
user posted image

as vonia kelciau prie lango, kur skalbenke su dziovykle, tulika i vonios vieta kisciau, gautus lyg atskiriau. kriaukle kaip nors pries duris daryciau, o dusa bandyciau kazkaip su skalbimo masina ir dziovykle sukomponuot tam paciam kampe. gal net dziovykle kelciau ant skalbykles.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2011 07 14, 10:34)
as vonia kelciau prie lango, kur skalbenke su dziovykle, tulika i vonios vieta kisciau, gautus lyg atskiriau. kriaukle kaip nors pries duris daryciau, o dusa bandyciau kazkaip su skalbimo masina ir dziovykle sukomponuot tam paciam kampe. gal net dziovykle kelciau ant skalbykles.


Na mane gasdina siaura to kampo erdve voniai - ten tik 1,50, o mes norime kampines vonios gana dideles. ax.gif Dziovykle ant skalbimo masinos variantas geras, bet siuo metu pas mus skalbykle ta siauroji, kur 40 cm plocio, artimiausiu laiku keisti nezadam, o dziovykliu kazkaip tokiu siauru neuzmaciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2011 07 14, 10:43)
Na mane gasdina siaura to kampo erdve voniai - ten tik 1,50, o mes norime kampines vonios gana dideles.  ax.gif Dziovykle ant skalbimo masinos variantas geras, bet siuo metu pas mus skalbykle ta siauroji, kur 40 cm plocio, artimiausiu laiku keisti nezadam, o dziovykliu kazkaip tokiu siauru neuzmaciau  g.gif

tai vonia gi galit ilgaja siena deti ten, kur dabar kriaukle supaiset ir kad nusiauretu i lango kampa. tada dar palei lango siena atrastumet vieta kokiam mini baldukui ranksluoscius susidet ir pan.
Atsakyti
Ptashka,

Vonia 150x150 yra jau didelė, dviese tikrai jau galima sutilpti. Litražas tokios jau nemažas.

Apie planą. Dušo pertvarą, praustuvą ir vonią sudėliojau vienoje eilėje. Vonios gale, jos aukštyje galima daryt pratesimą iš plytelių ar medžio, o ten žvakutės šampanas ir t.t.
Virš praustuvo veidrodis didelis, tada atsispindės daug šviesos iš prešais esančių langų.
Skalbimo ir wc zona apačioje. Praustuvą galima statyt ir prieš duris.

Dušo pertvaros pavyzdys - spausti čia ->
Vonios pavyzdys - spausti čia ->

user posted image

Kitas variantas.
Gaila šviesos prie 2 langų aukoti skalbimo mašinoms, tai variantas kaip ir tu braižei: vonia po kaire prie durų, praustuvas priešais arba geriau būtų prie wc arba kur nori smile.gif.
Tai tiek, baigės man įkvėpimas dabar arba man tiesiog galva perkaito ax.gif

user posted image
Atsakyti
Merginos, gal deliojo kuri vonia su sia programele? http://www.paradyz.c...light-cad-decor patogu, paprasat ir t.t nu bet niekaip nerandu kaip apversti plyteles sonu blush2.gif gal gal kuri pagelbeti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dusaras @ 2011 07 14, 15:29)
Ptashka,

Vonia 150x150 yra jau didelė, dviese tikrai jau galima sutilpti. Litražas tokios jau nemažas.

Apie planą. Dušo pertvarą, praustuvą ir vonią sudėliojau vienoje eilėje. Vonios gale, jos aukštyje galima daryt pratesimą iš plytelių ar medžio, o ten žvakutės šampanas ir t.t.
Virš praustuvo veidrodis didelis, tada atsispindės daug šviesos iš prešais esančių langų.
Skalbimo ir wc zona apačioje. Praustuvą galima statyt ir prieš duris.

Dušo pertvaros pavyzdys - spausti čia ->
Vonios pavyzdys - spausti čia ->

user posted image

Kitas variantas.
Gaila šviesos prie 2 langų aukoti skalbimo mašinoms, tai variantas kaip ir tu braižei: vonia po kaire prie durų, praustuvas priešais arba geriau būtų prie wc arba kur nori smile.gif.
Tai tiek, baigės man įkvėpimas dabar arba man tiesiog galva perkaito ax.gif

user posted image



Aciu be galo! Tikrai geri pastebejimai, beda ta, kad ta siaura erdve jau dabar yra 1,50, o juk dar lyginsis, desis plyteles ir t.t., gali po to neitilpti vonia ax.gif Bet kaip rezervini varianta apsvarstysiu tikrai, labai padejote!
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2011 07 14, 10:35)
KriuKriu, Ntu-Kpi, ačiū už brėžinukus. Išsisaugosiu ateičiai biggrin.gif  Mano mintyse toks variantas buvo, tik jūs konkrečiai pabraižėte. Tik, galvoju, kad dabar finansiškai nepatemsiu tokio remonto. Įdomu, kiek kainuotų tas visas virtuvės perkėlimas į svetainę g.gif (dujos, vanduo). Remontą darysime patys. Draugas pagrindinis remontuotojas, o aš jau tokia pagalbinė darbininkė biggrin.gif Tai bijau apsiimti darbų, kurių galim ir nepadaryti. Na, čia tik mano pamąstymai balsu. Svarbiausia finansinė pusė.
Bet kokiu atveju, ačiū visiems už šaunias idėjas 4u.gif

Nėr už ką.
Nuomavau tokį butą porą metų, išplanavimas buvo dar tas sovietinis doh.gif tai įsivaizduoju kaip nepatogu tokiame bute. Per daug erdvės palyginus su viso buto kvadratūra užima koridorius.

Jei darysitės patys savo jėgomis, tai aišku pigiau kainuos. Sėkmės.
Atsakyti
Kartojuosi verysad.gif
Merginos, gal deliojo kuri vonia su sia programele? http://www.paradyz.c...light-cad-decor patogu, paprasta ir t.t nu bet niekaip nerandu kaip apversti plyteles sonu blush2.gif gal gali kuri pagelbeti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2011 07 18, 15:38)
Kartojuosi  verysad.gif
Merginos, gal deliojo kuri vonia su sia programele? http://www.paradyz.c...light-cad-decor patogu, paprasta ir t.t nu bet niekaip nerandu kaip apversti plyteles sonu blush2.gif gal gali kuri pagelbeti? verysad.gif


Nemanau, kad tai imanoma. Bent man tai nepavyko surasti sios funkcijos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maja7 @ 2011 07 18, 16:52)
Nemanau, kad tai imanoma. Bent man tai nepavyko surasti sios funkcijos.  4u.gif


Na as lenkiskoje instrukcijoje maciau, kad parasyta jog imanoma, tik niekaip nesurandu kaip sad.gif ir pavyzdziu maciau sudeliojimo, kur apverstos plyteles. O gal kas lenkiskai supranta?
Papildyta:
http://www.paradyz.c...l/GetFile/13542
gal kas sugebetu 4psl sios instrukcijos issifruoti? 4u.gif
Atsakyti