Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(dusaras @ 2011 06 30, 12:59)
Daredi, štai Jums variantas. Reikalingas tik vienas darbas - padaužyti sienas ir padaryt duris per vidurį.
Prietaisai:
Dušo kabina 80x80 (galima ir 90x90, tačiau tada skalbimo mašina siauresnė);
Skalbimo mašina 60x45 (60x60 gali būti per didelė);
Praustuvas su spintele ~50x42;
Pastatomas unitazas (galima daryt ir potinkinį pakabinamą, pratęst sienelę nuo vamzdžių kampo).

Štai brėžinukas: (jei nesimato įkėliau ir į puslapį nuoroda->)
user posted image


Nemoku apsakyti, kokia aš dėkinga už šitą aiškų, konkretų, tikslų brėžinį 4u.gif 4u.gif 4u.gif Man akyse net prašviesėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2011 06 30, 12:17)
Nemoku apsakyti, kokia aš dėkinga už šitą aiškų, konkretų, tikslų brėžinį 4u.gif  4u.gif  4u.gif  Man akyse net prašviesėjo biggrin.gif

Džiugu, kad padėjo thumbup.gif
Atsakyti
o as galvoju prie sienos 2.3m statyt duso kabina didesne ir tulikasu tuo bidete nuo praustuvo g.gif o ne du puodus ir dusa blush2.gif nes mazoka vietos butu prieiti nes 2 puodamsliktu kazkur 1.3m g.gif
Atsakyti
QUOTE(dusaras @ 2011 06 30, 13:15)
Dar vienas variantas.
Sukeist praustuvą su unitazu.
Užsisakyti pagal užsakymą stalviršį su spintelėm. Praustuvas įleidžiamas į stalviršį.
user posted image


ARBA šiame išplanavime galima dušo kabiną keisti į vonią:
- vonią statyti vienoj dušo kabinos ir unitazo;
- unitazą statyti vietoj kriauklės;
- kriauklę dėti 'užeinančią' ant vonios ir besitęsiancia link unitazo (po kriaukle montuoti spintelę);
- skalbyklę palikti toje pačioje vietoje ir virš jos kabinti spintelę.
Atsakyti
Gal kam reikia akmens mases plyteliu dramblio kaulo. Atliko 18 kv m. NIC salone ju kaina 130 lt, parduotumem uz 60 lt.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2011 06 28, 11:01)
Sveiki
Padėkite prašau susidelioti vonios kambarį 4u.gif . Akis pražiūrėjau visas temas beskaitydama. Įkeliu buto planą. Vonia ten, kur 2,88kv.m Gal kam kils išganingų minčių kaip į šitą kišenėlę viską susitalpinti. Man jau nebesvarbu vonia ar dušo kabina. Su bet kuo sutiksiu, kad tik skalbyklę galėčiau į vonią.
ačiū iš karto
user posted image

Labas.Mes dabar kaip tik isirenginejam savo tokia pacia vonia ax.gif
Mes vonia statysim toje pacioje vietoje kur ir stovejo tik pasirinkom Ravak BeHappy koncepcija,o tarp vonios ir tualeto lieka ~45cm,kaip tik per virsu ikraunamai skalbyklei mirksiukas.gif vietos kaip ir uztenka thumbup.gif
Va cia dar...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyDaddy: 03 liepos 2011 - 20:55
Labas vakaras 4u.gif

renkamės vonią ir pastebėjome, kad daug mums patinkančių vonių turi vandens išleidimą viduryje. Ar tai patogu? Domintų turinčių tokias vonias nuomonės 4u.gif 4u.gif

Taip patdomina, ar nerukdo per vidury vonios sionoje įmontuotas maišytuvas? Susidūrėme su nuomone,kad trankysime kojas, jei šioje vietoje įmontuosime maišytuvą. O mums šis variantas arodo gan viliojantis. Taip pat prašau turinčių tokius variantus pataimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2011 07 03, 22:16)
Labas vakaras  4u.gif

renkamės vonią ir pastebėjome, kad daug mums patinkančių vonių turi vandens išleidimą viduryje. Ar tai patogu? Domintų turinčių tokias vonias nuomonės  4u.gif  4u.gif

Taip patdomina, ar nerukdo per vidury vonios sionoje įmontuotas maišytuvas? Susidūrėme su nuomone,kad trankysime kojas, jei šioje vietoje įmontuosime maišytuvą.  O mums šis variantas arodo gan viliojantis. Taip pat prašau turinčių tokius variantus pataimų  4u.gif


Sveika,
pas mus vandens isleidimas viduryje ir kranas imontuotas sienoje per vonios vidury.
Man labai patogu. Nepastebejau trukumu kazkokiu ar nepatogumu
Atsakyti
Merginos, o kokios lubos pas jus vonios kambaryje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(volkiene @ 2011 07 04, 12:50)
Sveika,
pas mus vandens isleidimas viduryje ir kranas imontuotas sienoje per vonios vidury.
Man labai patogu. Nepastebejau trukumu kazkokiu ar nepatogumu

Aciū, volkiene, už komentarą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kutia @ 2011 07 06, 20:45)
Merginos, o kokios lubos pas jus vonios kambaryje?  smile.gif

kutia, pas mus pakabintas gipso kartonas, atsparus vandeniui. Šviestuvai įleidžiami į lubas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2011 06 28, 11:01)
Sveiki
Padėkite prašau susidelioti vonios kambarį 4u.gif . Akis pražiūrėjau visas temas beskaitydama. Įkeliu buto planą. Vonia ten, kur 2,88kv.m Gal kam kils išganingų minčių kaip į šitą kišenėlę viską susitalpinti. Man jau nebesvarbu vonia ar dušo kabina. Su bet kuo sutiksiu, kad tik skalbyklę galėčiau į vonią.
ačiū iš karto
user posted image

Labas,
maciau toki pati buta isremontuota ir pakoreguota. Gal ir jums toks variantas tiktu? Esme ta, kad panaikinamas koridoriukas, vonia jo saskaita padideja, taciau salionas tampa pereinama erdve, nes per ji reikia patekti i virtuve.

user posted image
Atsakyti
Daredi, mačiau dar kitokį variantą pas žmones realiai padaryta. Vonia padidinta koridoriaus sąskata kaip čia parodė KriuKriu. Ten viskas tada telpa - vonia, kriauklė, wc ir skalbyklė. mirksiukas.gif
17 kv. kambarys padarytas virtuvė-svetainė. Virtuvinis stovi čia kur pažymėjau žaliai, o prie lango pastatytas kampas (nuo balkono lango palikta nedaug vietos, kad tik atidaryti balkono duris) ir staliukas. TV pakabintas ant tos sienos už kurios vonia.
Vietoje buvusios virtuvės padarytas miegamasis, į kuį patekti galima per svetainę.

user posted image
Atsakyti