Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema

QUOTE(naiste777 @ 2011 06 22, 22:34)
Mano pamaivos suknelė. Užsakymas buvo, kad suktųsi smile.gif Tik pasuknelė jau išaugta, reiks naują konstruoti smile.gif

wub.gif koks grožis thumbup.gif modeliukas labai fainas wub.gif ne veltui "pamaiva" lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasirodau tunikute 6 men panelytei ax.gif
user posted image
Atsakyti
marka100 ir naiste777 thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 06 12, 22:03)
Labą vakarą smile.gif Atnešu ir aš savo kvarbatkuotą parodyti ax.gif Komplektėlis dvimetukei panelei ax.gif

Visu isgirta suknute, bet ir as noriu prie to prisideti 4u.gif Begalo grazus ir kruopstus darbas wub.gif Labai noreciau si grozi nunarplioti savo dukrytei, bet galvoju, kad esu dar nelabai patyrusi narpliotoja tokiam nuostabiam kuriniui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Matrioske @ 2011 06 27, 22:53)
Visu isgirta suknute, bet ir as noriu prie to prisideti  4u.gif Begalo grazus ir kruopstus darbas  wub.gif Labai noreciau si grozi nunarplioti savo dukrytei, bet galvoju, kad esu dar nelabai patyrusi narpliotoja tokiam nuostabiam kuriniui  ax.gif

Ačiū 4u.gif . Taigi čiupkit vąšelį, ir pabandykit. Gi ir raštelis, ir daug patarimų šitos suknutės nėrimui yra šioj, ir man atrodo ankstesnėj temoj. Nebandysit, tai aišku kad neišeis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 06 28, 07:40)
Ačiū  4u.gif . Taigi čiupkit vąšelį, ir pabandykit. Gi ir raštelis, ir daug patarimų šitos suknutės nėrimui yra šioj, ir man atrodo ankstesnėj temoj. Nebandysit, tai aišku kad neišeis mirksiukas.gif

Taip reikia ir padaryti 4u.gif Tik pirma siuliuku reikia nusipirkt ir uzbaigt siuo metu siuvinejama darbeli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2011 06 02, 15:37)
atnesu ir as savo nerinuka
user posted image
user posted image


Pasidalinkit prasom sito grozio shemute ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2011 06 26, 19:51)
marka100 ir naiste777  thumb_yello.gif

Aciukas uz pagyras ax.gif
Atsakyti
Pasirodom pagaliau su savo apskritimuku rolleyes.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
bigsmile.gif labai grazus megztukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
paskutinis dar nerodytas nerinys smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kribut @ 2011 07 01, 07:26)
paskutinis dar nerodytas nerinys smile.gif


jau grožis koks wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti