Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema

QUOTE(Luana @ 2011 06 19, 15:22)
Dėkui ax.gif
Čia nuotraukoj taip susitampė matyt  g.gif  aš ir pati matau kad kažkaip ne taip atrodo kaip turėtų , o sijonas realiai visas vienodas blush2.gif
kol prikvarbatkinau 400g siūlų sunėriau biggrin.gif

nesikabineju nes vistiek graziai atrodo 4u.gif
Atsakyti
Norėjau paprašyt pagalbos mergaičių, mezgusių apvalųjį megztuką... ax.gif niekaip nesigauna rankoves išimti, gal kuri galėtų patart g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinute:) @ 2011 06 20, 14:59)
Norėjau paprašyt pagalbos mergaičių, mezgusių apvalųjį megztuką...  ax.gif  niekaip nesigauna rankoves išimti, gal kuri galėtų patart  g.gif


Kad ten nieko nereik išimt. Visas akis iš vieno tarpo perdėjau ant ilgo žiogelio, kitoj eilėj tiek pat akių uždėjau ir mezgiau toliau.
Atsakyti
QUOTE(Evelinute:) @ 2011 06 20, 14:59)
Norėjau paprašyt pagalbos mergaičių, mezgusių apvalųjį megztuką...  ax.gif  niekaip nesigauna rankoves išimti, gal kuri galėtų patart  g.gif

aš irgi panašiai kaip naiste777 dariau, tik ne ant žiogelio, o su pagalbiniu siūlu (man taip patogiau ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 06 13, 00:03)
Labą vakarą smile.gif Atnešu ir aš savo kvarbatkuotą parodyti ax.gif Komplektėlis dvimetukei panelei ax.gif
user posted image

kiek mazdaug suneret ir kokiu siuliuku siai suknytei g.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 06 13, 00:03)
Labą vakarą smile.gif Atnešu ir aš savo kvarbatkuotą parodyti ax.gif Komplektėlis dvimetukei panelei ax.gif
user posted image



Jėtau, kaip gražu wub.gif .


Pasilandžiojau po temukę, tai kokių grožių esat prigaminusios. Šaunuolės mamytės. Tokių drabužiukų neatstos jokie GAP, NEXT ir pan.
Atsakyti
Mano pamaivos suknelė. Užsakymas buvo, kad suktųsi smile.gif Tik pasuknelė jau išaugta, reiks naują konstruoti smile.gif Nubeždžionavau Viliutees suknelę ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 22 birželio 2011 - 21:37
Puiki suknelė thumbup.gif - aš vaikystėje taip pat labai norėdavau, kad suktųsi, bet maniškės buvo siūtos, megztą turėjau tik sijonėlį biggrin.gif
Atsakyti
lairam, ačiū 4u.gif
QUOTE(ingauk @ 2011 06 22, 09:46)
kiek mazdaug suneret ir kokiu siuliuku siai suknytei  g.gif

200 g. Nėriau iš Maxi smile.gif

naiste777, graži suknutė. O kad suktųsi - turbūt nori kiekviena mergaitė biggrin.gif . Iš kokių siūlų mezgėt?
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 06 22, 22:40)

naiste777, graži suknutė. O kad suktųsi - turbūt nori kiekviena mergaitė biggrin.gif . Iš kokių siūlų mezgėt?


Lininė visa
Atsakyti
naiste777,puiki suknele wub.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai graziai sugalvojai virsu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 06 23, 10:47)
naiste777,puiki suknele wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Labai graziai sugalvojai virsu thumbup.gif


Ačiū. Ne aš sugalvojau, o Viliuteee ax.gif
Atsakyti