Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema

Carollina, nerealiai wub.gif wub.gif Niu, pasaka, fantastika. Jau žinau, kur dėsiu savo siūlų galiukus smile.gif

Kitų darbeliai irgi labai mieli.
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 11 08, 14:17)
pirmiausia tai nusimezgiau salikeli, o paskui dejau akis nugarinei daliai, apie pora cm pamezgiau ir tada jungiau su priekiu, mezgiau kaip kojine smile.gif
na va, merginos jau idejo tai nebesikartosiu dar karta smile.gif

O kaip jūs pavyzdžiui mezgat schemutes(piešinukus),kad nesutrauktų jums mezginio?Aš maždaug darau taip:mezgu pagala schemą ir kai reikia keisti spalvą,tą siūlą nukerpu ir surišu su kitu.Nes jei nekirpčiau tai bent man labai susitraukia.Gal jūs kažkaip kitaip darot blush2.gif ?
Atsakyti
OI isijungiau ir taip smagu pasidare, kad pastebejot mergaites mano ta liemene! Aciu aciu aciu uz pagyras! Jau sedziu visa laiminga kaip mazas vaikas. Svarbiausia as net neturiu dukrytes, o tik maza berniuka, tai liemene tikriausiai atiteks kazkam dovanu. Patiko pats nerimo procesas..Dar kart labai dekui uz ivertinima mano darbeliui.
Atsakyti
OI isijungiau ir taip smagu pasidare, kad pastebejot mergaites mano ta liemene! Aciu aciu aciu uz pagyras! Jau sedziu visa laiminga kaip mazas vaikas. Svarbiausia as net neturiu dukrytes, o tik maza berniuka, tai liemene tikriausiai atiteks kazkam dovanu.
tiko pats nerimo procesas..Dar kart labai dekui uz ivertinima mano darbeliui.
[/quote]


Tikrai grazi liemene thumbup.gif jei dar butu ant modeliuko ax.gif
Atsakyti
Carollina, liemene tikrai super atrodo! wub.gif
Ir kitu mezgeju daug graziu darbeliu yra, saunuoles 4u.gif
***
Parodysiu savo pirmaji baigta "didesni" mezgini rolleyes.gif :
user posted image
Atsakyti
Gigida suknyte labai miela ir tapkiukai kokie faaaini (cia jie velti tikriausiai?), bet visiskai nuginkluoja menekene - jau tokia lelyte wub.gif
Atsakyti
Carollina ,super pieva bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif

Gal gelyciu-kvadrateliu schemute idetumet?

gigita , wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu blush2.gif

Tapkiukai nemano darbo sitie ax.gif Dovanu gavom pirktinius. Jie su "kailiuku" viduje, is isores apmegzta pynem wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2011 11 06, 14:54)
IngridaGal, labai gražu. O kaip čia taip padaryta?

Visas megztukas megztas ripsu, is pradziu reglanas nuo virsaus iki pazastu, tada prisiutas istrizai numegztas priekis su nugara (kaip megzti istrizai, labai detaliai aptarta sijonu temoje, nes tokiu principu daug kas sijonukus mezga)
Atsakyti
jau darbeliu grozis wub.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti