Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema

QUOTE(Lepukas @ 2011 10 29, 22:38)
pristatau ir aš savąją berniukiško megztinio interpretaciją. ir naują firmos ženklą  smile.gif
user posted image


labai grazus ir megztukas ir modeliukas 4u.gif
apie brandá is vis patyliu lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif kurioj parduotuvej ieskoti? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~lullaby~: 30 spalio 2011 - 11:10
QUOTE(sandrasa @ 2011 10 28, 15:58)
Mano nedidukas darbelis 2 metukų mergaitei ax.gif



thumbup.gif Labai labai gražu! Kokie čia siūliukai? O schemute galite pasidalinti? 4u.gif
Atsakyti
Pasirodom ir mes smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2011 10 29, 22:38)
paprastume grožis  wub.gif
kur nesidžiaugs - tiek "kvarbatkų" mama pridarė. kiekvienos panelės svajonė  thumbup.gif bet jaučiu kiek darbo  smile.gif

pristatau ir aš savąją berniukiško megztinio interpretaciją. ir naują firmos ženklą  smile.gif
user posted image


Nuostabu tongue.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2011 10 30, 13:52)
thumbup.gif  O schemute galite pasidalinti?  4u.gif


Nors ne manes klauset, bet turiu sio darbelio aprasyma rusu kalba
user posted image
Atsakyti
Sveikutes, va kokia grazia suknele radau nznau ar buvot maciusios, bet idedu paziureti user posted image
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2011 10 31, 16:24)
Sveikutes, va kokia grazia suknele radau nznau ar buvot maciusios, bet idedu paziureti user posted image


labai grazi thumbup.gif gal kas turi shemute apacios? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2011 10 31, 16:24)
Sveikutes, va kokia grazia suknele radau nznau ar buvot maciusios, bet idedu paziureti user posted image



Nematau suknutes verysad.gif idekit nuoroda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2011 10 29, 22:38)
paprastume grožis  wub.gif
kur nesidžiaugs - tiek "kvarbatkų" mama pridarė. kiekvienos panelės svajonė  thumbup.gif bet jaučiu kiek darbo  smile.gif

pristatau ir aš savąją berniukiško megztinio interpretaciją. ir naują firmos ženklą  smile.gif
user posted image



Nerealus megztukas ir modeliukas, o jau firmos ženklas tai super dešimt balų thumbup.gif
Atsakyti
Giriames naujais darbeliais smile.gif

Kepuriukas
user posted image

Blauzdinukes
user posted image
Atsakyti
QUOTE(raimita @ 2011 10 31, 15:01)
Nors ne manes klauset, bet turiu sio darbelio  aprasyma rusu kalba
user posted image


Sveikutes, kiek groziu cia prisiziuriu thumbup.gif Suaglvojau savo dukrytei sarafaniuka numegzt, bet toooookia grazia suknyte pamaciau ir as noriu tokia pabandyt nunarpliot smile.gif Tik rusiskai nelabai ir neina pasididint to aprasymo, susilieja viskas unsure.gif Gal kas turit aiskesniu schemuciu? Esu kaip ir pradedanti, tai man daug neaiskumu ir klausimu iskyla... g.gif
Atsakyti