Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema

QUOTE(sandrasa @ 2011 10 28, 14:58)
Mano nedidukas darbelis 2 metukų mergaitei ax.gif
user posted image


gal butu galima tos kasos mezgimo shemos?
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2011 10 28, 15:58)
Mano nedidukas darbelis 2 metukų mergaitei ax.gif


nu nieko sau nedidukas darbelis blink.gif Mamos jus saunuoles tokius grozius mezgat wub.gif Man iki jusu dar simtas metu blush2.gif
Atsakyti
Vilnonis komplektukas mazai mergytei
user posted image
user posted image
Cia spalvyte kike naturaslesne, nors dar nevisai tokia
user posted image
Atsakyti
Ligvita, labai paprasta ir gražu wub.gif
Atsakyti
Pasigirsiu ir čia
Pagaliau, dideliam dukros džiaugsmui, pabaigiau suknutę-sarafaną

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 10 29, 20:29)
Vilnonis komplektukas mazai mergytei



paprastume grožis wub.gif

QUOTE(editamazoji @ 2011 10 29, 22:11)
Pasigirsiu ir čia
Pagaliau, dideliam dukros džiaugsmui, pabaigiau suknutę-sarafaną



kur nesidžiaugs - tiek "kvarbatkų" mama pridarė. kiekvienos panelės svajonė thumbup.gif bet jaučiu kiek darbo smile.gif

pristatau ir aš savąją berniukiško megztinio interpretaciją. ir naują firmos ženklą smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2011 10 29, 21:38)
kur nesidžiaugs - tiek "kvarbatkų" mama pridarė. kiekvienos panelės svajonė  thumbup.gif bet jaučiu kiek darbo  smile.gif


Darbo pradžia buvo gegužės pabaigoje. Tada rugpjūtį siūlų pritrūkom ir rugsėjį gavę mūsų spalvą knibinėjom tolyn su paraginimais : mama ar daug liko?
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2011 10 29, 22:38)
. ir naują firmos ženklą  smile.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif šauniai sugalvota smile.gif
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2011 10 29, 22:11)
Pasigirsiu ir čia
Pagaliau, dideliam dukros džiaugsmui, pabaigiau suknutę-sarafaną


man labai grazu, tik sijona esu padarius, bet laukia foto sesija dar savo eiles be to ir bliuskute baigiama tarp visu darbu, bet daknisantis darbas tos kvarbatkos, sau tikrai nebe darysiu kaip buvau galvojus schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2011 10 29, 22:11)
Pasigirsiu ir čia
Pagaliau, dideliam dukros džiaugsmui, pabaigiau suknutę-sarafaną




Super thumbup.gif As savo pusmetukei sijonuka is triju eiliu kvarbatku neriau ir tai atsibodo nerti biggrin.gif Pagarba uz kantrybe 4u.gif


QUOTE(Lepukas @ 2011 10 29, 22:38)
pristatau ir aš savąją berniukiško megztinio interpretaciją. ir naują firmos ženklą  smile.gif



Labai fainas negztukelis thumbup.gif


O cia dukrytes suknele kitai vasarai biggrin.gif tikiuosi patakiau dydi tongue.gif

user posted image
Tik reiks kazkoki pagrazinima dar nunarpliot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnieshkute: 30 spalio 2011 - 09:03
QUOTE(Agnieshkute @ 2011 10 30, 09:00)
Super  thumbup.gif  As savo pusmetukei sijonuka is triju eiliu kvarbatku neriau ir tai atsibodo nerti  biggrin.gif  Pagarba uz kantrybe  4u.gif
Labai fainas negztukelis  thumbup.gif
O cia dukrytes suknele kitai vasarai  biggrin.gif  tikiuosi patakiau dydi  tongue.gif


Ačiū už pagyrimus visom pastebėjusioms 4u.gif

O dėl dydžio pataikymo, tai nusipirk siūlų ir pamezgėsi apačioj dar porą kvarbatkėlių, jei išaugs iki vasaros. Mes anksčiau atiduodavom išaugtus mano megztus-nertus rūbus puseserei besivejančiai mus, bet šitai suknutei užsipirkau daugiau siūlų ir kai jau bus potrumpė geltonai padalkes prinerdinėsiu, kai pažastis pjaus irgi jau sugalvojau kaip perdarysiu. Kažkaip gaila atiduoti pusmečio darbą trumpai panešiojus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2011 10 30, 11:22)
Ačiū už pagyrimus visom pastebėjusioms  4u.gif

O dėl dydžio pataikymo, tai nusipirk siūlų ir pamezgėsi apačioj dar porą kvarbatkėlių, jei išaugs iki vasaros. Mes anksčiau atiduodavom išaugtus mano megztus-nertus rūbus puseserei besivejančiai mus, bet šitai suknutei užsipirkau daugiau siūlų ir kai jau bus potrumpė geltonai padalkes prinerdinėsiu, kai pažastis pjaus irgi jau sugalvojau kaip perdarysiu. Kažkaip gaila atiduoti pusmečio darbą trumpai panešiojus.  ax.gif



Aha i ilgi tai galima pataisyti smile.gif O jei iki kitos vasaros pasidarys riebuliuke ar atvirksciai sliekelis bus biggrin.gif Na koklkas vidutine mano dukryte (tikiuosi tokia ir liks tongue.gif), tai ir neriau pagal standartus.
Atsakyti