Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema

Gaukseli nuostabūs darbeliai thumbup.gif o dar kokia manekenė wub.gif jau aš kai ką nusižiūrėjau blush2.gif
[/quote]

Aciu uz pagyrimus. Labai smagu kai dar kazkam patinka ir tinka ax.gif
Atsakyti
viva 31 pasaka,grozis,nuostabu as be zodziu wub.gif gal butu galima shemutes ar apraselio suknytes? blush2.gif
o va cia manoji dvimetei dukrytei gimtadienio sventei papuosti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimka @ 2011 06 15, 22:00)
o va cia manoji dvimetei dukrytei gimtadienio sventei papuosti

bus tikra princesė dukrytė-labai gražu wub.gif
va toks grožis mums galvoju būtų kaip tik gimtadieniui irgi, tuo labiau, kad žiemą-tai būtų tikra snieguolė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(viva 31 @ 2011 06 14, 18:40)
pasakiskai grazu wub.gif  wub.gif  wub.gif reiks begti pirkt siuliuku,labai noretusi ir savo dukrytei tokio grozio blush2.gif
pasitodysim ka mes irgi nusimezgem blush2.gif aisku,iki Jusu groziu toli,bet vistiek pasirodom,nes cia pirma musu mocherinuke  ax.gif
tikroji spalvyte antrojoje nuotraukyteje

kokia daili suknelė 4u.gif , labai gražiai žiūrisi wub.gif
Atsakyti
Dekui Jums mergaites uz grazius zodzius 4u.gif cia musu pirma mocherinuke,tai net nesitikejom,kad ji patiks kam nors ax.gif rasteli tuoj idesiu,einu nuskanuosiu.Jis paprastutis-greitai labai mezgesi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 06 13, 00:03)
Labą vakarą smile.gif Atnešu ir aš savo kvarbatkuotą parodyti ax.gif Komplektėlis dvimetukei panelei ax.gif


Sauadsa - labai gražus vasariškas, kruopštus ir iki galo išbaigtas komplektėlis 4u.gif

QUOTE(viva 31 @ 2011 06 14, 17:40)
pasitodysim ka mes irgi nusimezgem blush2.gif aisku,iki Jusu groziu toli,bet vistiek pasirodom,nes cia pirma musu mocherinuke  ax.gif
user posted image

Viva 31 - labai daili suknelikė. thumbup.gif Ar galėtumėte pasidalinti sijonuko schemute? ax.gif
Kad netuščiažodžiaut, parodysiu ir aš savo nunertą suknytę. Tik galutiniam variante rankovyčių appnėrimas vėžlio žingsneliu nuardytas, nes mano galva per didelis rankovyčių išėmimas gavosi - tai apnerta kaip ir "balboniukų" apačia blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Jau pasigyriau pagyrų puode, bet dar ir čia pasirodysiu tongue.gif

user posted image

Atsakyti
vesesniam orui megztukas dukrytei smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2011 06 16, 14:26)

Kad netuščiažodžiaut, parodysiu ir aš savo nunertą suknytę. Tik galutiniam variante rankovyčių appnėrimas vėžlio žingsneliu nuardytas, nes mano galva per didelis rankovyčių išėmimas gavosi - tai apnerta kaip ir "balboniukų" apačia  blush2.gif



labai graži šita suknutė thumbup.gif turiu raštelį išsisaugojus gal kada ir aš bandysiu įveikti ax.gif
Atsakyti
angulyte, labai puošni suknytė wub.gif gal schemutę galima blush2.gif nors su vašeliu dar nedraugauju, bet raštelis labai patiko, teks mokytis bigsmile.gif

Lace, ingauk, gražūs darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 06 07, 15:31)
dar vienas mano darbelis sunuciui smile.gif
user posted image

sveikos, prireike pagalbos ax.gif
gal galite papasakoti, kaip yra išneriamas kaklas? Neriu leliukui liemenę, tad kaip nerti nuo tos vietos, kai iš ištisų eilių reikia padaryti 2 petnešas ir kakliuką?

Panašiai kaip šioje foto, tik mano kaklas būtų kvadratinis
Atsakyti
sveikos paasirodysiu ir as 4u.gif

user posted image
Atsakyti