Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema

QUOTE(Greta77 @ 2011 10 06, 10:15)
Mes taip pat ruošiamės vėsesniems orams

thumbup.gif super komplektukas
Atsakyti
sveikos gal ne cia pataikiau,bet gal galit patarti kur ieskoti kriksto komplekteliu mergytei,megztu ar nertu?rasykit i az.
Atsakyti
QUOTE(brigute2 @ 2011 10 06, 15:38)
sveikos gal ne cia pataikiau,bet gal galit patarti kur ieskoti kriksto komplekteliu mergytei,megztu ar nertu?rasykit i az.


Ieskoti schemu ar kas darba padarytu?
Atsakyti
Greta 77, gražus ir šiltas komplektukas thumbup.gif thumbup.gif

Na ir dar vienas megztukas mažam vyrukui ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(L@imužė @ 2011 10 09, 11:41)
Greta 77, gražus ir šiltas komplektukas  thumbup.gif  thumbup.gif

Na ir dar vienas megztukas mažam vyrukui  ax.gif

user posted image

blink.gif koks grazus thumbup.gif 4u.gif

as kiek suprantu cia su mezgimo masina viskas daryta g.gif

nu kuo tolyn tuo labiau as noriu masinkos, o ji idomu daug vietos uzima g.gif
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2011 10 09, 15:55)
blink.gif  koks grazus  thumbup.gif  4u.gif

as kiek suprantu cia su mezgimo masina viskas daryta  g.gif

nu kuo tolyn tuo labiau as noriu masinkos, o ji idomu daug vietos uzima  g.gif

Taip su masinkom galima visokiu groziu primegzti, as neseniai nusipirkau tai vienos adatines visai nedaug vietos uzima jei turit nedaug naudojama stala tai prisukat ir viskas tik i ilgi ji ilgoka, manau siulam vietos daugiau reiks ypac toms kurios mezga pagal uzsakymus, nors ir pas nemezgancias uzsakymu pasitaiko bigsmile.gif taip kad siulu prisikaups
Atsakyti
Ačiū, inusiukas15 4u.gif 4u.gif 4u.gif
į visus klausimus jau atsakė kristinkag - nelabai turiu ką pridurti drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif O siūlai tai tikrai "dauginasi" paslaptingu būdu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Rodausi su megztuku mano pagrandukei ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 10 10, 11:07)
Rodausi su megztuku mano pagrandukei ax.gif


pasikartosiu jau Ntajy karta.. na bet rimtai jau kokia grazi mergaite wub.gif
imsiu i marcias biggrin.gif

aisku megztukas irgi superinis! Ir dar su tuo man mistiniu renglanu..gal kada ir as prisiversiu jy ismokti numegzti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Carolina212 @ 2011 10 10, 11:37)
pasikartosiu jau Ntajy karta.. na bet rimtai jau kokia grazi mergaite  wub.gif 
imsiu i marcias  biggrin.gif

aisku megztukas irgi superinis! Ir dar su tuo man mistiniu renglanu..gal kada ir as prisiversiu jy ismokti numegzti  doh.gif


biggrin.gif Ačiū už gerą žodį mano kruopai wub.gif Man tai ji pati pačiausi, kaip ir kiekvienai mamai jos pelėdžiukas wub.gif O kad jau giminiuostis ketini - rodyk žentą mirksiukas.gif

Beje, tas reglanas - vienas iš paprasčiausių rankovių darymo būdų. Aš vat statytų rankovių megzti nemėgstu, man retai iš pirmo karto gerai gaunasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 10 10, 11:42)
biggrin.gif Ačiū už gerą žodį mano kruopai wub.gif Man tai ji pati pačiausi, kaip ir kiekvienai mamai jos pelėdžiukas wub.gif O kad jau giminiuostis ketini - rodyk žentą  mirksiukas.gif

Beje, tas reglanas - vienas iš paprasčiausių rankovių darymo būdų. Aš vat statytų rankovių megzti nemėgstu, man retai iš pirmo karto gerai gaunasi blush2.gif

man irgi istatytos labai sunku yra kol apsiskaiciuoji ta galvutes dydi doh.gif o reglana tik suemi suemi ir viskas lotuliukas.gif as db drauge reglana ismokinau tai jau 2 suknele mergytei mezga wub.gif kaip patiko thumbup.gif ir cia per menesi jau antra suknele mezga, kur taip prireikdavo tirkai daug laiko jai doh.gif

Del masino as gi prisiminiau, kad esu maciusi ja doh.gif ir ne tik maciusi ir mezgusi, o t atmintis iki duru... Bet jau gundausi, o kokios firmos cia mamytes turi tas masinas ?
Atsakyti
Pasigirsiu blush2.gif

Žinau, kad klaidų daug... Aš retai mezgu. Bet vis tiek...

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti